0

@pioz123 Bayern nie przejdzie City

19

Najbardziej niedoceniany piłkarz Barcelony


0

@Bocheno1 Czemu mój xd

0

@FCB_dimiC De Jong słabiutki dzis był

1

@Popitek12 A co na to @mekston

3

Tak naprawde wszystkie rewanże są otwarte i fajnie.Będzie co oglądac.

1

@P33ck Jeszcze Atleti bo graja z Borussia mimo wszystko

0

W ciemno kazdy by wziął taki wynik przed rewańzem,wygrana na wyjezdzie i bajka.

1

@mekston Znaczy asystował ale Frenkie obracając sie jak dzieciak na orliku

2

@mekston przy Dembele nikt nie asystował xd

2

Donnarumma po wczesniejszych wyjsciach boi sie wychodzić przy roznych Xd

0

@MesQueUnClub96 Chyba meczu nie oglądasz

2

@Kasy Nie ma lepszych piłkarzy

2

Mozna wiele zarzucić Rafie ale napewno nie to ze nie jest konkretny.Zawsze jakas brameczka czy asysta a dzis to juz wgl.

3

Mówcie co chcecie ale Frenkie zrobiony jak dzieciak na orliku.Nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni.
https://x.com/centregoals/status/1778152932334313976

1

@macio_944 Dali nadzieje ta 1 polową

0

Gdzie obrona XD

2

Mbappe mówił ze to czas wielkich pilkarzy ale ze miał na mysli Dembele @mekston

0

Chyba Mbappe na 9 a Barcola na skrzydełko

15

Robert jaki fizycznie dzisiaj monster.Jak za najlepszych lat.

2

Yamal do bazy w drugiej chyba

0

Wspaniale się oglada ten mecz z komentarzem brazylijskim.Niby człowiek nie rozumie nic ale smiesznie wymawiaja niektóre nazwiska.

0

Swoją droga chyba nie ma bardziej overrated bramkarza od ostatniego euro niz Makaron z Włoch

0

@mekston Bład dollara troche

1

Pod względem liczb Raphinhia to istny fenomen w Barcelonie

0

@mekston I wyrzuca pewnie Barce

1

Atleti idzie po półfinał i 2:0

1

Swoją droga wczorajsze mecze chyba zbyt rozpieściły i teraz mecz dla koneserów futbolu.

0

@Kamiloza91 Raczej zrobił głupote

4

Ale fart z tym spalonym XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?