0

Jimmy gotowy na play-INY.


0

KAT pewnie załapie się jeszcze na 2 mecze sezonu regularnego.


3

@Popitek12 Tylko Paris Hilton

0

@mekston Szkoda zawsze tego Garrosa.Po tym 1:1 zaczął łapać wiatr w żagle.Kto wie jakby to się skończyło.

4

Ależ Carlos wykręcil procenty w 2023 na mączce.Nowy król cegły. @mekston @barcelonaLM


1

Hmm Sixth Man of the Year Award dla Reida bardzo prawdopodobny ze wzgledu na kontuzje Monka.

/photo/1

0

Pelikany wygrywają z Suns a blok Ziona na KD ozdobą meczu

1

@fart Haliburton po tej kontuzji jest innym zawodnikiem.Masakra jakas.Jakby grał jego kuzyn albo rbat.

1

@fart Przydałoby im sie takie zwyciestwo po słabym meczu z Phoenix a Lakers pewnie jeszcze mysla o 6 miejscu.

0

@fart Wilki bez Kata to nie to samo a maja mecze z Lakers,Denver,Phoenix

0

@MesQueUnClub96 Takze no finały dla Dallas chyba nie w tym roku

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos @fart Dodam ze wygrany z pary LAC/Dallas zmierzy sie w next z Denver jesli domkną konferencje ;v a raczej to zrobia bo maja easy terminarz

0

@takisobiektos LAC ma u siebie Utah i Rockets ktorzy juz o nic nie graja i 2 mecze z Phoenix w tym jeden u siebie wiec musieliby przegrac 3 mecze a Dallas wygrac wszystko do konca by spaść

3

@takisobiektos LAC raczej juz pewne 4 miejsce maja i przewage parkietu

0

A wystarczyło trafić jednego wolnego z dwóch.Ma szczęście Jabari ze to mało znaczący mecz dla nich bo i tak juz sa bez szans praktycznie.W play offach takie coś by zabolało.

0

@takisobiektos Zaciąl sie na chwile chyba

0

Pięknie to zrobił.Ta perspektywa jeszcze bardziej to oddaje.


1

@MesQueUnClub96 FFV i tak dał szanse jeszcze Dallas z tym pudlem wolnego

1

Kleber ma czyściutką trójke i pudło.Świetny pass Luki.

0

@MesQueUnClub96 Nie tylko dzisiaj.Ma świetny sezon.

1

@takisobiektos Mocna krytyka ostatnio podziałała pozytywnie

1

No to tylko Kyrie potrafi zrobić.GOAT ball handler.


1

@MesQueUnClub96 Luka faule a Kyrie odpoczynek na chwile

0

Ale zabójcza koncówka LAC

2

@MesQueUnClub96 Dodi kazdy soft kontakt jest gwizdany na korzysc Dallas

2

@MesQueUnClub96 Sędziowie robią co moga wiec raczej dadza rade,wolnych tyle co druzyny dostaja przez cały mecz

2

@Culer9002 Dodi nie przepada za Amerykaninami,jest zwolennikiem Europejskiej koszykówki

3

@barcelonaLM Dodi kieruje się emocjami i łączy go z Luką Donciciem wyjątkowe uczucie

2

@takisobiektos Niech sie konczy juz ten zasadniczy jak najszybciej

4

@Culer9002 Dodi zlekceważył zespół Imy Udoki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?