0

@barcelonaLM Ja licze na Duńczyków bo ostatnie euro mieli piękne

0

To cwiczyli na treningach chyba

0

@TheNekro94 Juz bylo ostrzezenie w pierwszej polowie

0

@Emhyr No i nurkujesz xD

3

@Emhyr No to jest klasyczne nurkowanie w stylu Cristiano z najlepszych lat xD

7

Obiektywnie okropna symulka ale moze wyrośnie z tego @mekston https://x.com/FootColic/status/1772726776537514277

0

Oczekiwane gole :
Walia - 0.28
Polska-0.14

0

@barcelonaLM Jeden mecz bez Maguir'ea i grac nie potrafia

2

@P33ck Przy nim Johnson wyglada jak Ronaldinho

11

Widac że to mecz drużyn barażowych.Typowi zapychacze w grupach na Ojro.

3

Lewy ma ta joge bonito we krwi

0

Brawo Przemek ale pytanie czy Przemek nie zrobił karniaczka dla Walii,dobrze ze varu nie ma albo nie potrafią uzywac

1

@macio_944 Dodi chyba juz po piccolo

8

@Comentateiro Moze do siebie

0

@mekston @barcelonaLM On jest tam traktowany jak ikona więc moze pojechac nawet w roli mentora

0

@mekston Ciekawe czy zagra na MŚ26

1

@barcelonaLM Tymabrdziej ze Portugalia stala sie taka repcka co lubi bić słabszych pilkarsko

1

@barcelonaLM Nabijanie statystyk na biednych Gruzinach

2

@MesQueUnClub96 Oni spiewali jestesmy z dodim

0

@kamiVeB Na narodowy przychodza turysci

1

@macio_944 Zalewski chyba największy wygrany tych ostatnich meczy w repce

0

@MesQueUnClub96 Czego oczekujesz po druzynach grajacych w barazach dodi

0

@MesQueUnClub96 My nie lepsi xd

1

@macio_944 Cos tam slychac

0

Walia bez Bale'a więc nie ma szans tego nie wygrać

1

@MesQueUnClub96 Ja słysze Walijczyków ale moze odpalilem zły mecz

0

@MesQueUnClub96 Czysto bylo

3

Ładnie sobie Cristiano nabije bramek na Gruzji

1

@macio_944 Lub Polska szuka trenera

0

Ale ze Sinner tak dominowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?