Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale pech VP w tej koncówce.Kto wie moze ta runda zawazy o awansie na playoffy majora.
0
@marcin62 Czyli tzw brak cojones
5
Bum bum.
5
@Lucerfi On ma coś w sobie co niestety odpycha.Taki sztuczny Rafał się wydaje troche.
0
@mekston Sainz...Charles is faster
7
A tu niespodzianka
2
@mekston To chyba najwieksza zaleta Carlosa ze jego mecze są fun to watch.Po prostu oglądasz chłopaka który sobie wyszedł na kort i chce zaimponowac ludziom.Do tego Carlos ma ta pozytywną energie.Nic dziwnego ze praktycznie na większosci kortach czuje się jakby grał u siebie w Hiszpanii.
1
@Miszak Takie mecze często sa problematyczne bo faworyt musi wygrać i to z klasą i Carlos to zrobił a sam mecz był super do oglądania bo wynik nie oddaje umiejetności Hiszpana Baen'a.
6
Robota zrobiona i zobaczymy w next meczach. @mekston
1
Słabiutki tie-break Huberta
1
@Comentateiro Doswiadczenie Toniego napewno pozytywnie wplynie
0
@Emhyr Zatrzymal francuskiego cracka
1
@Comentateiro Niemcy faworyt Euro?
3
@Comentateiro A wszystko wina Mareczka Ter Stegena
1
@MesQueUnClub96 Ciekawa rozkminka co dodi
1
@MesQueUnClub96 Szybciej Hurkacz wygra szlema czy Alcaraz 10 szlemów
1
@Comentateiro +Mbappe na next mundialu bedzie najlepszym strzelcem w historii MŚ
0
@qbuteq Pewnie fejur jakiś
0
@FcPortoFan1999 On na Euro był jednym z najlepszych stoperów turnieju
0
Mało który piłkarz na tym poziomie ma tak przeciętną słabsza noge jak Rafa
https://x.com/CuriosidadesPRL/status/1771624029796929555
2
@MesQueUnClub96 Czy jesli powiem ze Carlos Alcaraz w wieku 20 lat ma takie osiagniecia jakich on nie bedzie miał przez cała kariere to skłamie?
0
@prokar1 A ludzie chca by Lewy odszedł z Barcelony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Gaz Kazdy z nas jest hipokrytą ale Krzysiek juz ma zaawansowany poziom
1
@Comentateiro A ja mówie Kylian Mbappe gol w 1 polowie
19
Ale to trzeba mieć zdrówko żeby zasuwać do Kopenhagi na rowerku.Pasza jest niesamowity.
0
@Saviola88 Zawsze był aimowym kocurem
2
@michal26 Hype robi swoje
2
Alez piękna drużyna.Cs2 im sprzyja.
5
Zlatan