Eqeminiv
Dołączył/a: marzec 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando oj, szczerze mówiąc myślę, że tak właśnie jesteśmy postrzegani przez ostatnie lata.
2
Na notatniku mocna odklejka. Informacje o tym, że sędziowie mają wytyczną, by mniej korzystać z VARu, a większość komentujących mówi o tym, że Barca lubi to XD
Jeszcze el jaro na końcu wpisu daje notkę, że "tl;dr sędziowanie w stosunku do Realu się nie zmieni".
Czyli że co? Rozumiem, że chodzi o zawód w związku z dalszym prawidłowym używaniem VARu?
3
A możemy w końcu przystąpić do negocjacji z pozycji klubu, który NIE MA intencji sprzedaży zawodnika? Kwiat wieku, 27 lat, ostoja obrony mistrza Hiszpanii i nawet 50 milionów to mało.
Za 50+ można zacząć dyskutować, ale marzy mi się, by Barcelona przestała być sportowym dyskontem.
0
@theOneAndOnlyKing gdzies napisalem cos o realu?
20
14 baniek? A mógł odejść za dopłatą do Atletico...
0
@theOneAndOnlyKing nie wiem, na przykład to, że piszemy o historii futbolu.
0
@comtedurgell chyba pan tebas nie slyszal o franco, ale nie jestem tym ani troche zdziwiony
1
Z jednej strony rozumiem zirytowanie, a z drugiej strony troche pajacerka i błogie życzenia. Czy w Barcelonie cokolwiek zrobiono, gdy w ostatniej kolejce sędzia grabił ją z mistrzostwa z Atletico?
7
@czescjohnny z Christensena jestem akurat zadowolony, bo mam wrażenie, że to najstabilniejszy gracz w linii obrony obok Araujo. dodając do tego, że nie kosztował 50 baniek, to już w ogóle uważam że spoko transfer.
0
@Alberto1031 "nawet" z Ligi Europy? Na ten moment to w Lidze Europy zmierzyła się trzecia drużyna PL z liderem La Ligi, a w Lidze Mistrzów mieliśmy pojedynek ósmej drużyny PL z wiceliderem La Ligi. Rozgrywki w tym przypadku nie mają żadnego znaczenia.
2
Szczerze mówiąc jestem zawiedziony transferem Kounde. Ani nie jest gwarancją w defensywie, ani nie robi tylu fajnych akcji w ofensywie jak w Sevilli. Spodziewałem się więcej, tymczasem jest to dla mnie najbardziej cokolwiek transfer w tym sezonie.
0
@ziomal62 spoko, kogo miał wpuścić Xavi? Fatiego? XD Któregoś z dwójki młokosów, którzy (nie) grają 10 minut co 10 spotkań? Może na gonienie wyniku wzmocnić atak którymś z dwójki młodych i przebojowych Alonso albo Albe? Ferran wszedł nie najpóźniej po stracie drugiego gola. Samo to, że na ławke rezerwowych dorzucany jest drugi bramkarz, a i tak liczbowo Barsa jest zjadana przez ławkę ManU, dużo mówi.
0
@Danny Gaucho nie no, akurat Fati miał więcej strzałów niż 2. jeden strzał obok lewego słupka, drugi strzał - ten celny - prosto w DDG i trzeci pod koniec zblokowany na rożny
0
czy inne kluby chylą głowy? nie widziałem.
2
@Solmyr myślę, że przed transferem nikt się nie spodziewał, że będzie miał aż takie problemy + był młodym piłkarzem.
natomiast no zgadzam się, a dodatkowo założę się, że gdyby taki zawodnik miałby odchodzic z Barcelony, to pewnie zrobiłby to za 10 milionów przy dobrych wiatrach
0
Ok, czyli Atletico po raz kolejny próbuje zfrajerzyć Barcelonę, jak to zrobiła z Turanem i Griezmannem
1
@karci0 Barca wyszła żałośnie na tym dealu, zwłaszcza, że we wszystkich meczach ligowych, w których grał Antuan od początku, to strzelał/asystował przy golach na wagę punktów a i często w meczach 30minutówkach był kluczowy. Przecież jeśli na tym etapie rozgrywek Atletico ma 3 punkty przewagi nad 7 miejscem, to co mogłoby być z nimi bez Griezmanna.
Jeśli rzeczywiście jest jak media podają, to no niemożliwe, że by pociągnęli długo bez Francuza. Już teraz biją się z wieloma drużynami o LM.
Oba teamy żałosne w tej akcji będąc szczerym tylko nie wiem, który bardziej.
1
@IronSanHybrid ok przeczytałem, odpisuję.
mój komentarz wnosi tyle samo, co osoby, która widzi tylko scenariusz, gdy ktoś jest chory i dlatego stosuje makijaż albo gdy bierze 5kg kosmetyczkę. zapomniałem, że osoby pragnące najzwyczajniej w świecie wyglądać jak chcą, nie naruszając przy tym granic dobrego smaku, a przy okazji nie zaniedbujące swoich obowiązków, nie istnieją (istnieją).
naiwne też jest myślenie, że zakaz makijażu magicznie kogoś zachęci do częstszej nauki. jak ktoś nie ma ambicji, to znajdzie sobie inne odciągające go od nauki zajęcie. i szczerze mówiąc nie widzę w tym nic złego. nie każdy musi być mistrzem wszystkich szkolnych przedmiotów.
1
@IronSanHybrid mój komentarz wnosi tyle samo, co osoby, która widzi tylko scenariusz, gdy ktoś jest chory i dlatego stosuje makijaż albo gdy bierze 5kg kosmetyczkę. zapomniałem, że osoby pragnące najzwyczajniej w świecie wyglądać jak chcą, nie naruszając przy tym granic dobrego smaku, a przy okazji nie zaniedbujące swoich obowiązków, nie istnieją (istnieją).
naiwne też jest myślenie, że zakaz makijażu magicznie kogoś zachęci do częstszej nauki. jak ktoś nie ma ambicji, to znajdzie sobie inne odciągające go od nauki zajęcie. i szczerze mówiąc nie widzę w tym nic złego. nie każdy musi być mistrzem wszystkich szkolnych przedmiotów.
1
@IronSanHybrid teraz doprecyzujesz 'ofc'? jeszcze parę minut temu szedłeś w zaparte i mówiłeś, że żaden makijaż nie jest nikomu potrzebny, z kompleksami trzeba żyć a zasad i wymogów (urojonych w tym przypadku, bo szkoły nie zakazują makijażu) należy się trzymać.
tragiczne jest to, co napisałeś w tym wątku.
6
@barcelonaLM oj nie wiem czy nasi strzela 75 goli
0
Na ten moment? albo Bellerin albo Roberto na rezerwe i trzeba rzeczywiście się jakoś wzmocnić, Balde jeżeli dotnie w tym sezonie, to zostaje do podstawy - znowu albo Alonso albo Alba
22
Uciekło chyba gdzieś oznaczenie o zawodniku meczu?
0
Dałem "bardzo dobrze", a nie znakomicie tylko dlatego, bo uważam że inne kluby za niektórych z naszych graczy zainkasowałyby więcej pieniędzy. Vide Aubameyang, który pokazał się z niesamowitej strony i pokazał, że nadal ma to coś ponad miarę. Odchodzenie za darmo bądź co bądź graczy nienajgorszych i młodych takich jak Puig albo Mingueza, to lekka klapa. Aczkolwiek rozumiem, że z opcjami wykupu tutaj pewnie bardziej chodzi o pewną formę "wypożyczenia" i zwolnienie płac.
0
Dobra, to ja im proponuje w takim razie układ:
7,5 miliona euro + Marcos Alonso za Depaya.
0
@Criss18Barca o, hej, to tak samo jak inteligencja i postrzeganie świata nie idzie w parze z doświadczeniem zawodowym.
0
@Vincent__Vega pomijając może Mingueze i Puiga to w niczym nie ustępują Hazardowi, Isco i wypychanemu Vasquezowi.
0
Oczywiście nie jest to w pełni zależne od samego Fatiego, ale chciałbym, by też przestał być specjalistą od szybkich kontuzji jak pewien Francuz.
31
Powiem tyle - w tym sezonie po raz pierwszy mocniej uwierzyłem, że mógł być warty tych 100 baniek. Po raz pierwszy też jest mi szkoda, że może - i nie zanosi się by było inaczej - odejść.
Piłkarz, który jeśliby przez ostatnie lata miał lepsze szczęście do omijania kontuzji + był bardziej zdyscyplinowany, byłby dzisiaj wymieniany w jednym rzędzie z Mbappe.
1
@Maker0 Ja mam z kolei odwrotne zdanie. Oczywiście, Barca gra teraz fajnie i aż chce się oglądać chłopaków, ale bardziej wierzę w 3 porażki Realu niż perfekcyjne 10 meczów Barcelony.