Żaden, ale to żaden klub w historii piłki nożnej nigdy nie wygra LM dwa razy z rzędu. Tymi rozgrywkami rządzą układy, w tamtym roku UEFA nie chciała angielskiego finału, w tym roku nie chcieli zobaczyć Barcy w finale. Taka jest prawda, im więcej czegoś tego tym więcej kaski.
A myślicie czemu nie chcą powtórek dla sędziego, ponieważ gdy będą powtórki to nie będzie pieniędzy, a tak gdy nie ma powtórek, UEFA rządzi wszystkim, jest argument "Sędzia to człowiek i może się pomylić" i ten oto argument załatwia wszystko.
Więc wybijcie sobie z głowy 2 razy pod rząd LM, jestem wiernym kibicem Barcy, już prawie 6 lat, ale to jest po prostu nie możliwe przez układy.
Komentarze
0
BAN
0
Nie napalajcie się tak, w GD będzie taki sam wynik, tylko że dla Realu... ;/
0
Hehe, żeby ostatecznie się skończyło 4:3, ciekawe co byście powiedzieli ;p
0
To nie jest żadne wytłumaczenie, że Barca gra rezerwą.
0
I o czym tu mówić? Jak oni nie dają rady wygrać z takim przeciętnym zespołem...
1
Czy wy tego nie rozumiecie?
Żaden, ale to żaden klub w historii piłki nożnej nigdy nie wygra LM dwa razy z rzędu. Tymi rozgrywkami rządzą układy, w tamtym roku UEFA nie chciała angielskiego finału, w tym roku nie chcieli zobaczyć Barcy w finale. Taka jest prawda, im więcej czegoś tego tym więcej kaski.
A myślicie czemu nie chcą powtórek dla sędziego, ponieważ gdy będą powtórki to nie będzie pieniędzy, a tak gdy nie ma powtórek, UEFA rządzi wszystkim, jest argument "Sędzia to człowiek i może się pomylić" i ten oto argument załatwia wszystko.
Więc wybijcie sobie z głowy 2 razy pod rząd LM, jestem wiernym kibicem Barcy, już prawie 6 lat, ale to jest po prostu nie możliwe przez układy.
0
Chciałbym go bardzo w Barcelonie. To co, że jest Niemcem, gościu ma potencjał i talent i to się liczy.
PS:
Na miejscu administratorów serwisu fcbarca.com, dałbym bana dla użytkownia DinaczClue. To jest już przegięcie, robimy się drugim "Hala Madrit" :/
0
A taka radość na stronie Arsenalu panowała, że Pique i Puyol nie zagrają, a tu...
0
dawz751 - Te za kilka lat, może być za rok.
0
Jaki Keirrison? On nie wraca, widać na bieżąco nie jesteście...Barca do jakiejś Włoskiej drużyny go wypożyczyła na 2 lata, do Florentiny chyba...