O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 174
  • Polecenia 1

Komentarze

0

BAN

0

Nie napalajcie się tak, w GD będzie taki sam wynik, tylko że dla Realu... ;/

0

Hehe, żeby ostatecznie się skończyło 4:3, ciekawe co byście powiedzieli ;p

0

To nie jest żadne wytłumaczenie, że Barca gra rezerwą.

0

I o czym tu mówić? Jak oni nie dają rady wygrać z takim przeciętnym zespołem...

Zobacz wszystkie

1

Czy wy tego nie rozumiecie?

Żaden, ale to żaden klub w historii piłki nożnej nigdy nie wygra LM dwa razy z rzędu. Tymi rozgrywkami rządzą układy, w tamtym roku UEFA nie chciała angielskiego finału, w tym roku nie chcieli zobaczyć Barcy w finale. Taka jest prawda, im więcej czegoś tego tym więcej kaski.

A myślicie czemu nie chcą powtórek dla sędziego, ponieważ gdy będą powtórki to nie będzie pieniędzy, a tak gdy nie ma powtórek, UEFA rządzi wszystkim, jest argument "Sędzia to człowiek i może się pomylić" i ten oto argument załatwia wszystko.

Więc wybijcie sobie z głowy 2 razy pod rząd LM, jestem wiernym kibicem Barcy, już prawie 6 lat, ale to jest po prostu nie możliwe przez układy.

0

Chciałbym go bardzo w Barcelonie. To co, że jest Niemcem, gościu ma potencjał i talent i to się liczy.

PS:

Na miejscu administratorów serwisu fcbarca.com, dałbym bana dla użytkownia DinaczClue. To jest już przegięcie, robimy się drugim "Hala Madrit" :/

0

A taka radość na stronie Arsenalu panowała, że Pique i Puyol nie zagrają, a tu...

0

dawz751 - Te za kilka lat, może być za rok.

0

Jaki Keirrison? On nie wraca, widać na bieżąco nie jesteście...Barca do jakiejś Włoskiej drużyny go wypożyczyła na 2 lata, do Florentiny chyba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?