Erko13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
Nie napalajcie się tak, w GD będzie taki sam wynik, tylko że dla Realu... ;/
0
Hehe, żeby ostatecznie się skończyło 4:3, ciekawe co byście powiedzieli ;p
0
To nie jest żadne wytłumaczenie, że Barca gra rezerwą.
0
I o czym tu mówić? Jak oni nie dają rady wygrać z takim przeciętnym zespołem...
0
Real to zgniecie Alcorn tak jak i Barce z 7-6:1-2. Wiem co mówię, to będzie genialny zespół z tradycjami.
0
Nie przesadzajcie z tym geniuszem, to jest tylko Koreański zespół, zobaczymy w meczach ligowych, oby też taki był. A Ibra to co już się nie liczy, nie?
0
A co to niby nie prawda? W tym sezonie może jeszcze nie, ale następny to Real zgarnie wszystkie możliwe trofea. A Barca będzie przy nim mała :( I będzie 5-6 klubem na świecie tylko, nie 1.
0
No nic widać, że w tym sezonie i w następnym wszystkie kluby na świecie będą musiały uznać potęgę Realu... Taka jest prawda. Tak samo zresztą każdy zawodnik będzie musiał uznać, że Ronaldo jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Szkoda, że to wszystko to prawda... ;/ Może nie wszystkie kluby na świecie, ale Barca to na 100%, Real teraz będzie górował długie lata nad Barcą i wygra LM z 2-3 razy. ;/;/;/ Nic nie poradzisz, ale taka jest prawda...
0
Bez obrazy ale ja pamiętam jak na stronie głównej Realu był news o nowej fryzurze Ronaldo. Rozumiem gdyby to w pomniejszym newsie, ale to było na samej głównej ;p
0
Nie o to chodzi... Ale piszesz już jakbyś się urwał z księżyca. Ponad 50 razy wszyscy powtarzali, że Mata nie przyszedł do Barcy, to była tylko plotka i to już się robi nudne, żeby dalej tłumaczyć. A primeradivision nie czytaj, bo ona raz na 100 lat jest uaktualniana.
0
No dobra kamil to gdzie jest Real lub Chelsea?
0
Nie przekręcam, po prostu literkę mi zjada.
0
Arteta* ;d I jest on wychowankiem Barcy, widać, że na ślepo czytałeś ;P
0
stifler111 - Bez obrazy, ale wątpię żeby ktoś płakał za Tobą. Za te wypowiedzi Twoje na tej stronie każdy by powiesił Ciebie z miłą chęcią.
0
stiflier111 - Ban dla tego pana na 999 dni. Bojan - Co tam gówniarz, co nie umie grać. Ibrahimovic - Co tam gówniarz, który wogóle nie umie grać. Dos Santos - Jasne gówniarz Jeffren - A no tak, nie oglądało się klubowych mistrzostw świata. Więc jeszcze RAZ APELUJE DO ADMINÓW, BAN DLA NIEGO NA 999 dni.
0
Olo - Jak byś chciał wiedzieć to jest wychowanek Barcy ;P
0
Niech się zacznie sezon Angielski i po sprawie będzie, a tak ciągle będą spekulacje. Jeszcze raz mówię, Artera, Senna i jakiś środkowy obrońca i skład idealny. Żadnego Fabregasa w tym sezonie nam nie trzeba.
0
W właśnie gdzieś indziej przeczytałem, że 2 mln :P No nic wszędzie to plotki. Zobaczymy dopiero jak Barca złoży ofertę.
0
Barca może kupić 4-5 znakomitych graczy za te 45 mln. Everton wycenił Artete, że za 2 mln może odejść, Senna 2 mln, jakiś środkowy obrońca 10-20 mln i mamy skład kompletny.
0
Ej to prawda, że kula95 dostał w rympał za nieczytanie ze zrozumieniem? :D
0
No to koniec. Dawać Artere, Senne, Thiago Silve i skład mamy kompletny :) Na wszystkich śmiało 45 mln wystarczy. Jeszcze nawet trochę zostanie. Do transakcji Sily upchać Hleba. A jeżeli się nie uda z Silva to jakiegoś innego środkowego obrońcę. Bo Senna to na 100% jest u nas, jeżeli Barca tylko złoży ofertę. 2 mln to naprawdę nie majątek. Arteta 25-30 mln, Silva lub jakiś inny środkowy obrońca 20-25 mln.
0
Jeżeli Barça nie podpisze z Fabregasem umowy, alternatywą ma być wychowanek Barcelony Mikel Arteta, również z Evertonu.
0
Jeżeli Barca nie podpisze z Fabregasem umowy, alternatywą ma być wychowanek Barcelony Mikel Arteta, również z Evertonu.
0
Sorry 2011/12
0
Nikt mi na tym forum nie wierzy. Ale ja mówię na poważnie, Xavi już się wygadał, na to wygląda, że teraz i Fabregas. Cesc ma podpisany kontrakt na sezon 2010/11 już. W tym roku będzie grał jeszcze w Arsenalu a w następnym w Barcelonie już. Zobaczycie, że tak będzie.
0
W tym tygodniu raczej do tych transferów, również dołączy Senna oraz Ozil i jakiś środkowy obrońca. Tak mi się wydaje.
0
Jesteście tacy pewni, że on chce przejść do Barcelony? Są w opcje. 1. Ma już podpisany kontrakt z Barcą na sezon 2011/2012. 2. Na dniach powie, że kocha Arsenal i postara się tam wypełnić do końca jego kontrakt, a później zobaczymy...
0
No to, jeżeli Barca nie ściąga Fabregasa, to nie zrobią tak jak obiecywała czyli: Ozil, Senna z Villareal, jakiś środkowy obrońca i skład mamy idealny. Na wszystkich kasy starczy, Ozil 20-25mln, Senna 2 mln i jakiś środkowy obrońca 10-15 mln.
0
Obrona się sypie waszym zdaniem? To Puyol, Alves, Pique, Adriano, Abidal, Maxwell odeszli do jakiegoś innego klubu? Sorry nie wiedziałem o tym, nie jestem zbyt dobrze poinformowany. Jeszcze raz sorry.
Apropo Fabregasa to Barcelona podpisała z nim kontrakt na sezon 2011/2012 mogę się założyć. Taka sama sytuacja jak z Krystyną, że 1 rok wcześniej już był kontrakt. Możliwe, że Fabregas wygadał się w szatni, bo Xavi i niektórzy piłkarze Barcelony mówili, że Fabregas dołączy w następnym sezonie do Barcelony.