Erko13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny się urwał :D santiago5 - Ten news był już 3 dni temu chyba. A po drugie oni byli tak naje****, że nie wiedzieli co robią.
0
Heh... A to ciekawe na stronie Arsenalu, NIEKTÓRZY kibice pogadają się z odejściem Cesca, a my wręcz odwrotnie pogadzamy się z jego stratą... :P No teraz jest bardzo ciekawie...
0
Powodzenia, Ibra musi grać za nazwisko...
0
Zobaczycie, że następnym transferem Barcy będzie Javi Martinez. Jestem tego pewny. Jeżeli chodzi o Fabregasa to raczej, a może i napewno nie zasili nas w tym okienku transferowym, a może... Sam nie wiem... Sandro taki tajemniczy :P Że wszystko jest możliwe.
0
Teraz już się nie będę dziwił, jak będzie cisza i na następny dzień będzie pisać o jakimś nowym zawodniku w Barcelonie :P A przynajmniej będą jakieś niespodzianki... Ale jest to bardzo dobra taktyka, narazie Rosell wychodzi na +, widać, że ma łeb na karku.
0
http://fcbarcelona.com.pl/?id=7658#kom
To zaczynajcie już inny skład ustawiać. Na dniach zobaczycie, że Fabregas powie, że zostaje. Arsenal wogóle nie chce zasiąść do negocjacji. Dajmy sobie już z nim spokój. Mamy jeszcze 40(Przewiduje 60 mln na transfery :P W tamtym sezonie zarząd mówił, że ma 50 mln na transfery, a wydali ponad 100). Więc można jeszcze naprawdę super zawodników sprowadzić.
0
"#
# Wygląda na to, że Barcelona poddała się w staraniach o transfer Cesca Fabregasa. Prezes Dumy Katalonii Sandro Rosell przyznał, że szanse na pozyskanie pomocnika w tym oknie transferowym są już minimalne."
No i koniec sagi transferowej związanej z Fabregasem. Zostaje na następny sezon w Arsenalu.
0
onlu_barca - Uwierzyłeś w te 50 mln budżetu transferowego ? :P W tamtym roku też mówili, że mają 50 mln na transfery, a wykorzystali ponad 100 mln :). Czyli jeszcze Fabregas, Robinho(Jovatic) lub coś w tym stylu. Chodzi jeszcze o wzmocnienie ataku. Na obronę jeszcze Evre i mamy skład mistrzowski :) A są do wykonania te transfery. Widać, że Rosell ma łeb na karku co do negocjacji w sprawie transferów. Takiego zawodnika z Sevilli wynegocjować za 10 mln, to jest genialne. W tych czasach myślałem, że już takich cen nie ma :D
0
Dziennik "AS" podaje, że Adriano z Sevilli jest już prawie dogadany z Barceloną i przejdzie za 9,5 mln.
Nie wymyśliłem tego, wszedłem na stronę AS i jest taki news. Ciekawe czy to plota czy prawda. W poprzednim sezonie strzelił 19 goli w lidze, więc może być niezły, gdyby to była prawda.
0
Jesteście pewni, że on przejdzie? Oj jak bardzo się mylicie... Jestem kibicem Barcy, ale wiem, że on w tym okienku nie przejdzie do Barcy, zobaczycie...
0
Gram. I ostatnio wygrałem 130 zł :P
0
Wenger na ostatnim treningu Arsenalu taki zadowolony był... Trzymał komórkę i pewnie dostał SMS od Fabegasa "Zostaje". Żartuje, ale zobaczycie na dniach wszystkie spekulacje się skończą, ponieważ Arsenal odmówi negocjacji, a Fabregas powie w wywiadzie "Jestem kapitanem Arsenalu. I wypełnię tam mój kontrakt" Zobaczycie, że tak będzie. Jestem pewien... Na miejscu Barcy szukałbym już kogoś innego.
0
Fabregas ją spalił na stosie :D Nie, nie wiem. Ale wydaje mi się, że ja po prostu wziął na pamiątkę :)
0
Mogę się założyć, że Fabregas nie przejdzie do Barcelony w tym okienku transferowym. Po prostu po pierwsze nie ma odwagi powiedzieć, że chce grać w Barcelonie. Dwa: Arsenal go nie puści.
Jeżeli chodzi o tą koszulkę to było chamskie zagranie. Uwielbiam Pique i Puyola, ale teraz trochę przesadzili. Kibice Arsenalu zostali poniżeni. Tak nie można.
Sorry, że może za sztywno podchodzę do tego tematu, ale jest trochę w tym prawdy co mówię. A w tym pierwszym to szczególnie.
marcin1899 - A co nie ma prawa już pomóc? To jest reprezentacja i wszyscy dla siebie pomagają i są zgrani. To że Real to mają do siebie się nie odzywać?.
Iniesta dla Barcy to skarb, mogę się założyć, że półfinał Barcelona - Inter, wyglądał by zupełnie inaczej gdyby on grał.
0
O co wam chodzi z tym Ronaldinho? On dawno, dawno się wypalił.
0
Hehe... Uśmiałem się teraz. Robinho nie realny transfer z tych wszystkich? Wręcz przeciwnie najbardziej realny :P On może tego lata trafić na Camp Nou.
0
:D Chciałem se trochę jaja porobić. Z tym Iniesta to mi nie wyszło :P Ale z Messim mogło wyjść. A wy nie reagujcie tak nerwowo :P
0
kindzilindzi - Jak nie powinniśmy mówić że jest nasz. Przecież była prezentacja, zdjęcia z podpisywaniem kontraktu. Jakieś dowody jeszcze potrzebne?
A jak nie chcesz mówić, że jest nasz to powiedz tak jak komentator TVP. Jest zawodnikiem Valencii ale i Barcelony :)
0
"Angielskie dzienniki oraz "Marca" podały dzisiaj szokującą informację. Powołując się na źródła tajnego informatora, Messi pojawił się dziś w Manchesterze, aby omówić z działaczami Man City kontrakt. Mówi się, że Messi jest już dogadany z Angielskim klubem, pozostaje tylko dla City złożyć ofertę.Argentyńczyk ma kosztować 100 mln.
Również zauważono drugiego gracza Blaugrany, ale tym razem w Madrycie!! Jest nim Iniesta. Od dawna działacze Realu Madryt interesują się Iniesta i mówi się, że Barcelona może go sprzedać do Madrytu za 70 mln.
Te 170 mln, które dostanie Barcelona z transferów, ma zniszczyć ten dług, który w tej chwili posiada."
Przyznam szczerze, że jest to raczej plotka, ale teraz wszystko jest możliwe, jeżeli Barcelona ma takie ogromne długi... Oj Ciemno to widzę. :/
0
Culé a muerte - Teraz to palnąłeś z tym Fabregasem. Cesc odchodząc z Barcy miał 16 lat, to miał on występować już w 1 składzie w tym wieku?
A po drugie fajnym jesteś kibicem Barcy, jeżeli jesteś tylko za Messim i poszedłbyś wszędzie za nim, np. do Realu to nie powinieneś się uważać za kibica Barcy, tylko Messiego.
0
Culé a muerte - Teraz to palnąłeś z tym Fabregasem. Cesc odchodząc z Barcy miał 16 lat, to miał on występować już w 1 składzie w tym wieku?
A po drugie fajnym jesteś kibicem Barcy, jeżeli jesteś tylko za Messim i poszedłbyś wszędzie za nim, np. do Realu to nie powinieneś się uważać za kibica Barcy.
0
Jeżeli uważacie, że Toure jest lepszy od Mascherano to powodzenia... ;)
0
No i dobrze... Za te pieniądze kupić geniusza Mascherano. ;)
Rzeczy, które przemawiają za jego najprawdopodbnym przejściem:
-Liverpool powiedział, że bardziej chciałby go oddać do Barcy, nie do Interu
-Mascherano jest przyjacielem Messiego i nawet wyznal, że chce grać w Barcelonie
Jakieś 35 mln i Mascherano na 100% jest w Barcelonie.
0
Chciałbym go bardzo w Barcelonie. To co, że jest Niemcem, gościu ma potencjał i talent i to się liczy.
PS:
Na miejscu administratorów serwisu fcbarca.com, dałbym bana dla użytkownia DinaczClue. To jest już przegięcie, robimy się drugim "Hala Madrit" :/
0
13 u mnie w nicku nie oznacza mojego wieku :P
0
szpaner98 - HAHAHAHAHAHAHA, dziękujemy za 12 latków. Panowie, czy wy tego nie rozumiecie. Guardiola wie o wiele więcej od nas wszystkich. Myślicie czemu Eto został sprzedany, bo gwiazdorzył. Za dużo fochów robił i złą atmosferę w szatni wprowadzał. Ale nikt kur** tego nie widzi. I Ty śmiesz na Messiego i na Inieste mówić takie słowa... A Toure, bez przesady, że on taki rewelacyjny jest. Płaczecie bo media zrobiły taką napinkę, tak jak na Eto. A tak naprawdę to sami sobie zaprzeczacie, Toure mało grał w sezonie 2009/2010 i jakoś Barca zdobyła tego mistrza i doszła do pół finału Ligi Mistrzów. A Sergio kur** gra przecież w 1 składzie mistrzów Europy, czyli w nim coś jest!! Ale wy macie oczy zamydlone tym Eto i Toure.
I powiedz mi jeszcze jedno frajerze(szpaner), Ty się uważasz za kibica Barcy?
Ahh... I jeszcze jedno Eto chciał w Barcelonie zarabiać nie wiadomo ile, a i tak odszedł by za darmo za pół roku. A tak teraz Barca może mieć zysk 60 mln(Ibra jest na tyle wyceniany).
A szpaner ja Ci tyle powiem: Wypierpaipier z tego forum i już nigdy nie wracaj, jeżeli Ty takie słowa na Guardiole mówisz. Ty nawet na tą stronę nigdy nie powinieneś już zaglądać oraz meczów Barcy oglądać.
0
No panowie, ale wy mówiliście, że on wogóle już transferów nie będzie robił :P A tu narazie jest nieźle, myślałem, że powie Fabregas, nigdy do Barcy nie zawita, a tu... :P Liczę, że się uda.
0
Offtop
Oficjalnie! Dzień 11 czerwca został ogłoszony dniem DinaczaCule bez VeB. To jest prawdziwa sensacja :D
0
Mam Astre i mam Andaluca. :D Więc oglądam :P
0
W mediach trają spekulacje, jakoby Zlatan Ibrahimovic miał zostać wymieniony za Torresa + mała dopłata.
Źródło: [transfery.info]
Moim zdaniem zajebista sprawa by była mieć Torresa i Fabregasa, to już by był wręcz skład, który nie wiem czy by ktoś pokonał. Jeszcze tylko wzmocnienia na obronę i już. Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój transferów :)