Erko13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marchena można powiedzieć, że za darmo do wzięcia jest :P
0
rafal7 - Tak napisałeś jak by Villa nie był przydatny... Bardzo dziwne, że w kręgu tych zawodników znalazł się Villa. To Twoim zdaniem jest niewypał transferowy? Barcelona kupiła go za 40 mln przed MŚ, po MŚ jest wart 60 mln. Coś w tym jest, chyba nie? Można powiedzieć Król Strzelców MŚ, co jeszcze więcej potrzeba? Jeżeli mówisz, że jest to nie wypał to po prostu nie znasz się na piłce nożnej.
Apropo tematu, to nie zgadzam się z tym. Teraz zobaczymy jaki to geniusz jest. Ujawniony zostanie, nie wiem czego się boicie. Ja ani trochę go się nie boje. Ja już widzę te mecze Barca - Real, autobus w stylu Mourinho i to wszystko. To jest ta jego niesamowita taktyka? To ja dziękuje... Mam nadzieje, że Real dostanie baty w lidze jak i w Europie, przynajmniej się on opamięta jaki to on geniusz.
0
Wtedy to i ławkę będziemy mieli ekstremalnie mocną :) 2 skład normalnie budować.
0
Fabregas, Capoue, jakiś środkowy obrońca i mamy skład marzenie i nie do przejścia :)
0
lukininho - Następny :) Zauważ, że Rosell już wszystko uregulował. I Barca w tym okienku wyda ponad 120-30 mln na transfery(Już wliczając Ville). Fabregas za 50 mln + Jakiś obrońca + Zmiennik Busqetsa i mamy skład. Więc klub nie jest aż tak w trudnej sytuacji, jeżeli tyle wydaje na transfery. Zastanów się trochę co mówisz.
0
Odpisze mi jakiś administrator w sprawie tego co napisałem?
0
No nie, patrze, że wy nie jesteście na czasie :D Muszę napisać do administracji primeradivision, żeby usunęli ten transfer, bo do niego nie doszło. To jeszcze transfer sprzed miesiąca, a może i więcej. A tak gdy on będzie to ciągle będziecie spamować, że on przyszedł.
0
Gdyby cały skład został, a nie pojechał na zgrupowanie Hiszpanii, to pewnie byśmy zmietli ich u siebie jak i na wyjeździe.
0
Rozumiem Ciebie. Ale popatrz trochę w niedaleką przyszłość, dokładnie sezon 2009/2010. Messi, Iniesta, Xavi kontuzjowani. Przypomnij sobie te mecze, a takie były, to jak Barcelona męczyła się ze średniakami i czasem nawet remisowała. I dla tego ktoś taki jak Fabregas koniecznie potrzebny jest dla Barcy, ławka jest to i są sukcesy. A kontuzji dużo jest. A on potrafi asystować i strzelać bramy.
0
Ale mi nie oto chodziło :D Ja tą historię nawiązałem do zdania "nie boj sie Barça nie zawsze bedzie wygrywac za niedlugo skonczy sie ta hegemonia...", że Barcelona może być taka sama jak za czasów Del Bosqe, Real. Ty wogóle nie zrozumiałeś mojego zdania.
0
Offtopic
Ja mogę się zgłosić do uaktualnia strony trochę. Bo widzę, że nikt tego nie robi, a na tym języku co strona napisana troszeczkę się znam. W zgłoszeniach tego nie ma, ale może ktoś taki wam potrzebny jest, ja na bieżąco te składy bym uaktualniał itp.
0
Jesteś pewny tatar? :) To powodzenia. O zakład, że jesteś kibicem Realu, a nawet jego historii nie znasz, przykre :) A może i Arsenalu, ale jeżeli Realu to przypomnij sobie czasy Del Bosqe w Realu co oni w tedy osiągali, przez kilka lat nikt im nie mógł dorównać i to samo Barcelona teraz może zrobić z takimi zawodnikami co ma. Zobaczysz, takiej kadry żaden zespół nie ma(Oprócz Realu, który nie jest zgrany i nigdy nie będzie). imonkey ale i tak trochę przesadziłeś, szacunku chociaż trochę dla przeciwnika się należy.
0
natalia - bez obrazy, ale dla tego nie lubię tego jak kobiety angażują się w piłkę nożną. Kaka grzałby w Barcelonie ławkę ile fabryka dała. On już jest zakażony Realem i do Barcelony nie może przejść, tak samo zresztą Ibra. I po drugie pomyśl sobie, ja się cieszę, że to plota, bo gdyby do tego doszło to jak ja już mówiłem byłoby to samobójstwo Barcelony, bo w GD napewno będzie bramy walił.
0
artexo336 - Hehe, no to wywaliłeś z tym różne. Oprócz primeradivision, które jest aktualizowane raz na ruski rok, to nigdzie nie piszą. Ten transfer jest jeszcze z przed miesiąca, wtedy niby już dołączył do Barcy za 20 mln, a tak naprawdę nie dołączył.
0
Gdyby do tego transferu doszło, ale to nie możliwe wręcz jest, to Barcelona popełnia by na 100% samobójstwo piłkarskie.
0
Jestem fanem Messiego, ale coś mi się wydaje, że to zły pomysł. Po prostu skończy się piłka nożna dla Messiego.. A zresztą zobaczymy co będzie w sezonie.
0
Ja jego więcej rzeczy pamiętam i to ja bardziej bym Pepe rozstrzelał niż Pique :)
0
Wy macie za przeproszeniem zajo** z tym Mourinho. W tym sezonie on się ujawni, jaki on jest geniusz itp. Zobaczycie jaki z jego trener, jeżeli tak się jego boicie i się nim zachwycacie.
Pepe lepszy od Pique - Haha ciekawe kiedy :D No chyba, że w faulach, bo Pepe wykonał jeden z najbrutalniejszych fauli w piłce nożnej ;P
0
adrian89 - Po co odrazu spisujesz nas na porażkę z Villareal i Athletico... Jak ja nie znoszę takich ludzi :/
0
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/gwiazdy-barcelony-przenosza-sie-do-usa,1,3325228,wiadomosc.html
Czyli obrona w rozsypce. Musimy jakiegoś porządnego środkowego obrońcę ściągnąć, bo mogą być problemy.
0
I co z tego? Jeżeli nie puści go Arsenal :/
0
Fabregas w Barcelonie wydaje się, że będzie minimum za 2 lata, kiedy już zdrowie dla Xaviego trochę nie będzie służyć. Tak mi się wydaje.
0
Heh wierzysz w jego gadkę? Był jedną nogą w Realu, ale za drogi. Zobaczysz, że na dniach pojawi się news Barca zainterosowana Gerardem. Został on wyceniony na 34 miliony, Rosell jest w stanie wyłożyć taką sumkę.
0
A ja powiem tyle, że jeżeli sprawa z Fabregasem się nie uda, a to jest raczej pewne, to możemy ujrzeć Gerarda w koszulce Barcelony. Rosell już się nim interesował i mówił, że jeżeli się nie uda sprawa z Fabregasem postarają się o niego... Mam mieszane uczucia do niego, ale Anglik w lidze Hiszpańskiej... To nie ten styl i wogóle...
0
Oftop
Pamiętacie, że Rosell, jeżeli nie wypali z Fabregasem miałby się zainteresować Gerardem. W tym momencie może tak być, nie chciałbym go w Barcelonie, ale tak może być, że to on właśnie przyjdzie.
0
Offtop.
Hehe, ale widzicie, że jednak Barcelona ma więcej niż 50 mln na transfery ;) Mówili, że mają 50. Kupili za 9,5 mln Adriano i składają ofertę za Fabregasa 48 mln :)
0
Z Mata to jest chyba jakieś nie porozumienie... Chociaż gdyby tak się stało, to by było super. Ławkę byśmy mieli ultra mocną. Jeszcze def. pom. jakiegoś na zmiennika Sergio, np. Martinez, środkowy obrońca i skład mistrzowski gotowy.
0
Ludzie, ale my mamy jeszcze ponad 40 mln na transfery. I napewno Rosell je w pełni wykorzysta. Jeszcze z 3-2 transfery będą, zobaczycie.
0
messiGo! - Jesteś pewny ? :) Barca dysponuje budżetem transferowym około 40-45 mln. Z Fabregasa zrezygnowała już, więc jego transfer jest bardzo możliwy. Barca się nim interesowała, może znowu wyrazi zainteresowanie i złoży ofertę...
0
Spokojnie, panowie. Dajcie się trochę teraz pocieszyć dla kibiców Realu tym filmikiem :P