Ernesto82
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
No to na jakiś miesiąc alibi maja jacy zmęczeni po tym superpucharze, jak to ich wybiło z rytmu jakby jakiś wogöle był
0
@Undertaker87 a czy Villa był zagrożeniem pokroju zlatana o to kto jest większa gwiazda w drużynie, kto jest numerem jeden, wiesz czemu Barca wygrywała z angielskimi zespołami też przede wszystkim mimo że mogła mniej biegać bo mieli xaviego i inieste którzy szybciej grali piłka niz reszta myślała i obiektywnie , obiektywnie angielskie kluby dopiero kilka lat temu w takiej skali zaczęły stawiać na najlepszych trenerów ,a Real wygrał trzy razy ligę mistrzów po czym słaby sezon , dwóch trenerów w sezonie, po nich Zidane wraca , tam nie ma że boli
1
@Uukasz_93 bo od nich można się tylko dowiedzieć jaki przychód będzie w tym roku ,jaki w następnym
0
@FilipBalwisz chyba jest trenerem od 2017 i wtedy jeszcze tłumaczono że brzydka gra wiąże się z tym ze chce poprawić grę obronną no to poprawił , przypomnę ci że teraz Valverde jest zwolennikiem filozofii Cruyffa, że to przeciwnicy powinni biegać a nie my no to chłopy grają powoli a niektórzy truchtaja, no ale skąd mają mieć siłę na to jak już za Martino po pierwszych treningach oznajmili że w Barcelonie nie biega się kółek wokół boiska na treningu, myślisz że to przypadek że teraz angielskie zespoły wygrywają no to popatrz jakich mają trenerów i z jaką intensywnością graja, jaki pressing z ich strony, jakich mają trenerów , każdy inna filozofię ale ten sam mianownik walka na treningu od pon do piątku , w Barcelonie piłkarze przejęli władzę a Messi jest kapitanem .
0
@Undertaker87 Bartek i trener obaj siebie warci
0
@FilipBalwisz to ci jeszcze coś powiem , wszystko zaczęło się w sezonie jak sprowadzili zlatana Ibrahimović a za Guardioli , czemu bo facet zaczął grać pierwsze skrzypce i to Messi sobie wymyślił że on jednak chce grać na środku ataku, wymyślono konflikt Guardiola zlatan , to był początek końca , bo Guardiola pozwolił grać Messiemu po swojemu ........... Jeszcze za luisa Enrique Barca była Barca ,to wszystko
3
Kilka pytań
1.kto jest bardziej odpowiedzialny za ten stan prezydent Bartek który co transfer po odejściu neymara to gorszy bo z góry wiadomo że nie do naszego grania 4 3 3
Wywalili najpierw kupę kasy na Dembele który mógłby grać na skrzydłach w Bayernie ale on się nIe nadaje do graniania na małej przestrzeni tak jak to było za Messi Suarez Neymar
2 po czym wymyślili że Coutinho zastąpi inieste/xavi gdzie on gra takiego podwieszonego za Napastnikiem jak teraz w Bayernie za Lewandowskim Amy gramy 4 3 3
3.zatrudniani są trenerzy który ch zaakceptuje Messi ( to samo w Argentynie, tam też mimo paki wyniki nieprzeciętne)
4.po sprzedaży neymara mając tyle kasy chcieli zrobić koniecznie pokazówkę a trzeba było tą kasę dać na budowę zespołu od tyłu z najlepszymi bocznymi obrońcami możliwymi do kupna plus środek pola a za neymara wystawiłbym kupionego po taniości Malcolm a, NIC mniej by nie oferował niż Dembele i Coutinho grając za nich z suarezem i Messim
4 trener padaka wiadomo
5.nic nie osiągnie Barca jeśli mimo geniuszu Messiego bedzie musiało wszystko się dziać wokół niego , nie chodzi mi o budowanie zespołu wokół niego ale trenera on wybiera , 11 wychodzi dziwnym trafem opiera się na starszyźnie , panowie z ataku truchtaja , zero pressingu, powrotu
Szczerze : trzeba było sprzedać Messiego , zbudowac w oparciu o neymara drużynę z zastrzeżeniem że trenerem zostanie ktoś kto ogarnie to towarzystwo wzajemnej adoracji , tak to wszystko kołem się toczy , to że nic się nie wygra tak grając pokazuja wyniki gdzie z Messim w składzie ogrywają nas ogorki
0
@Qaz123Qaz123bo Real wyzej stawia LM i ma racje w dzisiejszych czasach , wygrywasz LM jestes najlepszy w Europie a ci sie beda po plecach klepac bo lige wygrali , chociaz w tym sezonie to juz pewnie tez sie nie uda bo Zidane rotuje bardzo umiejetnie i buduje pilkarzy,nie to co gargamel
19
Gargamel po meczu powie tu nie chodzi ze gralismy z ostatnia druzyna ligi bo derby rzadza sie swoimi prawami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GoomerFCB bo ten trener jest o kant ......jak widze jak Zidane rotuje składem (uwazam ze glownie to decydowalo ze wygrywali LM)jak sobie stworzył rózne trojki pomocnikow , jak po braku kupna Pogby stworzył fede Valverde ,najlepsze ze nie wiadomo ktory sklad lepszy to mnie trafia jak patrze ze i nas gargamel nic nie wymysli, nic nie stworzy a co dostanie nowe transfery to nagle goscie zapominaja jak grac u niego
0
Ten junior firpo to sie zachowuje jak zimnoch jak zlapal bombe od abella
0
Czemu ta pchła nie podała do griezmana w pierwszej kolejnosci a pozniej rekami machaja
0
El traineiro buduje go na okienko transferowe chyba ......
0
@Szarley cos mi sie wydaje ze to nie kiniec
1
@PACO89 uprzedziles mnie
0
@Bisz chodzilo mi o to ze gral bym messi grizmann dembele a surazez na lawie bo raz ze messi z suarezem nie za bardzo widza innych jak graja razem dwa suarez to chyba za zaslugi gra
1
Ja bym go wystawil za suareza, zostal by tylko problem czy król Messi by sie nie obraził na cały swiat ze mu fumfla na ławę dali, widac gołym okiem kto z kim gra i podaje , taki grizmann moze stac wolny na czystej sytuacji o tak pilka pojdzie do suareza,
0
Oby za pol roku bo juz mnie zaczyna ......ze messi widzi tylko jego niewazne czy ktos jest na lepszej pozycji
0
@pax był kims kto ma wizje gry i stad jest w tym miejscu gdzie jest czyli jednym z najlepszych trenerów a ten jak byl przecietniakiem, tak bedzie
0
@pax nie napisalem ze zlatan mial konflikt z messim, ogladnij wywiady z eto, zlatanem i powiaz fakty, zreszta dziwnym trafem po guardioli i enrique to tylko przecietni trenerzy maja uznanie Messiego, wogole to na poczatek posady powinni stracic ernesto i bartus , zreszta w tym roku powrtorka z rozrywki czeka w lidze mistrzów jesli nic sie nie zmieni
0
@bernardFCB teraz to mi sie nie chce jej ogladac nawey jak wygrywaja
0
A moze powinien odejsc i ernesto i messi , ernesto bo facet jest trafgiczny a messi , zeby skonczyc z tym towarzystwem wzajemnej adoracji, co z tego strzela jak gra pod siebie,angazuje sie jak uwaza za sluszne tak to czlapie poboisku, gra tylko do i z swoimi fumflami ktorzy tez musza grac bo kto ich posadzi na lawce, bo sie nie dogaduje z grizmanem, bo suarez to przyjaciel , a co to kogo obchodzi , jeden trener powiedzial ze barca nie wygra ligi mistrzow dopoki messi bedzie gral pod siebie a ostatni ktorzy go trzymali w ryzach to guardiola, nomen omen jak zlatan Ibrahimović zaczal strzelac to musial odejsc bo messiemu zachcialo sie grac na jego pozycji ......... ..........kazdy pisze na ronaldo ze general a messi to taki cichy, skromny a moze troche obłudy w tym
5
Tego nie da sie ogladac , jak zaczalem kibicowac Barcelonie od sezonu w ktorym wygrała Puchar Europy w meczu z Samdoria, pamietam jak w rozmowach mowilismy ze Barca to druzyna ktora nie wazne czy gra u siebie czy na wyjezdzie, gra zeby zdominowac , tak teraz nie moge patrzec na tego gargamela, ani dominacji, ani obrony, ani szybkosci, ani wybiegania , mowiac jezykiem jednego kandydata na prezydenta ," Nie bedzie niczego" a Messi tez swoje trzy grosze do tego doklada bo nie wierze ze nie ma wplywu na to ze Suarez bez formy musi grac, Sergio minal jak minela epoka zwyciestw Hiszpanii ,brak słów co oni graja a ten jeszcze cos belkocze na konferencji jakiego detalu w grze brakowalo
1
@Qaz123 i przechodzi taki mecz jak z Liverpool em, gdzievktos jest kontuzjowany, wypadl za kartki,jest slabszy i nie ma go kim zastapic a pokazal jak wazne to kest kloop , nie wiem kto byl lepszy zmiennicy liverpoolu czy jednak z poefwszego skladu, to jest roznica w podejsciu, zidane przez trzy lata jak wygrywal lige mistrzow to samo robil a nasz jak sobie upierdzi to nie pomoze nic , ja mam generalnie dosc tego trenera nawet jakby przyszly wyniki ,