@takisobiektos 3ej królowie maja tak wypalone składy, ze kto wie . Teraz Liga Angielska na topie a poza tym szejk, żeby zdobyć Mesjasza może coś namieszać pod stołem
Barca nic nie wygra w tym sezonie. Z takim składem i taktyką to dziękuje z każdym poważnym rywalem dostaniemy po pupce. Trzeba dalej grać niskim Mashe na środku obrony zamiast dać go na DM gdzie jest poprostu perfekcyjny ALe nieeee bo lelawy Busi musi grać w pierwszym .... o Pedro nie mowie on od 2-3 lat gra totalne dno ale miejsce musi mieć ... Alves klapki na oczy i wio do ataku(nie mowie o klasyku ale od jakiegoś czasu czy w reprezentacji czy w Barcy) Nie wiem czy każdy oglądał mecze Barcy ALE gdyby nie Messi lub Neymar to naprawdę byłoby kiepsko z tymi wygranymi meczami... a porostu totalne szczęście ze wcześniej w lidze nie straciliśmy gola. Każda drożyna grająca dobry defensywny football z dobrymi kontrami nas rozklepie. Jak ktoś mi powiem ze mamy świetne statystki to proszę zobaczyć z kim graliśmy i czy to takie mocarne kluby. Mashe sie u nas marnuje tak samo jak czy Fabregas Henry Villa Song Toure itp... Kupować graczy na pozycje na ktorych nie bedą grać super pomysł. Szkoda ze nasz klub nie kupuje napastników na ŚO
Każdy ma swoja opinie dla mnie Pedro out ... ubolewam nad tym iż Alexis odszedł a ten zasłużony ale wypalony grajek został ... Busi ? 1000 razy lepszy na DMie jest Mashe. Alves może wchodzic w meczach gdzie potrzebujemy ofensywnego obrońce ale w takim meczu jak z PSG lub Relaem to był bardziej potrzebny obrońca który skupi sie na obronie ! Xavi? może i dobrze ale 0 defensywy tak samo jak Iniesta. Przypominam kiedyś Real robil to samo kiepska defensywa i super atak i przez kilka lat nic nie wygrywal.
Katastrofalny pomysł na pierwszy skład. Lewa obrona pomyłka środek pomyłka. na siłe wrzucany do składu kiepski Busi i Pedro. Uważam , że LE ma z góry na siłe narzucone kto ma grać bo uważam iż ten trener ma mózg i wie , że Pedro dawno powinein grać w Barcy B a Alves i Busi ława ...
Alves powinien jak najszybciej oglądać mecze z trybun a Pedro jak najdalej od stadnionu tak czy innaczej go nie widać... Człowiek jest wypalony... najlepsza dla niego to zmiana klubu duzo nam dał ale to już koniec i błagam niech juz go nie wystawia w pierwszym składzie... Masche powinien grać DM Busi totalnie zawiódł a obok rudzielca powinien stanąć Piqe lub Bartra ...
a powiedź mi znawco co takiego przed Barceloną oraz jakie doświadczenie nabył Guardiola? Gdzie trenował i ile klubów co takiego osiągnął zanim zasiadł na ławce?
Z Barceloną B osiągnoł 6 mistrzostw Anglii ? 8 Hiszpani? i 5 wygranych LM? Mi chodzi o ławke Barcy jako trener! co mnie obchodzi co osiagnoł jako piłkarz a pozatym ja nie wiem skąd ty wyciagnołes te mistrzostwa... 1 drózyną jaka naprawde trenowal to byla Barca B i mial zero doświadczenia jako trener. Miał poprostu dream team który ułozyl a Rijkaard jzu nie mial pomysłu. Pozdro.
Komentarze
0
@takisobiektos 3ej królowie maja tak wypalone składy, ze kto wie . Teraz Liga Angielska na topie a poza tym szejk, żeby zdobyć Mesjasza może coś namieszać pod stołem
1
No jak nas zdyskwalifikują na 2 lata to można zapomnieć o Nessim i kimkolwiek z topu :D ale i tak nas nie stać :P
0
Barca nic nie wygra w tym sezonie. Z takim składem i taktyką to dziękuje z każdym poważnym rywalem dostaniemy po pupce. Trzeba dalej grać niskim Mashe na środku obrony zamiast dać go na DM gdzie jest poprostu perfekcyjny ALe nieeee bo lelawy Busi musi grać w pierwszym .... o Pedro nie mowie on od 2-3 lat gra totalne dno ale miejsce musi mieć ... Alves klapki na oczy i wio do ataku(nie mowie o klasyku ale od jakiegoś czasu czy w reprezentacji czy w Barcy) Nie wiem czy każdy oglądał mecze Barcy ALE gdyby nie Messi lub Neymar to naprawdę byłoby kiepsko z tymi wygranymi meczami... a porostu totalne szczęście ze wcześniej w lidze nie straciliśmy gola. Każda drożyna grająca dobry defensywny football z dobrymi kontrami nas rozklepie. Jak ktoś mi powiem ze mamy świetne statystki to proszę zobaczyć z kim graliśmy i czy to takie mocarne kluby. Mashe sie u nas marnuje tak samo jak czy Fabregas Henry Villa Song Toure itp... Kupować graczy na pozycje na ktorych nie bedą grać super pomysł. Szkoda ze nasz klub nie kupuje napastników na ŚO
0
Każdy ma swoja opinie dla mnie Pedro out ... ubolewam nad tym iż Alexis odszedł a ten zasłużony ale wypalony grajek został ... Busi ? 1000 razy lepszy na DMie jest Mashe. Alves może wchodzic w meczach gdzie potrzebujemy ofensywnego obrońce ale w takim meczu jak z PSG lub Relaem to był bardziej potrzebny obrońca który skupi sie na obronie ! Xavi? może i dobrze ale 0 defensywy tak samo jak Iniesta. Przypominam kiedyś Real robil to samo kiepska defensywa i super atak i przez kilka lat nic nie wygrywal.
0
Katastrofalny pomysł na pierwszy skład. Lewa obrona pomyłka środek pomyłka. na siłe wrzucany do składu kiepski Busi i Pedro. Uważam , że LE ma z góry na siłe narzucone kto ma grać bo uważam iż ten trener ma mózg i wie , że Pedro dawno powinein grać w Barcy B a Alves i Busi ława ...
2
Zgadzam się i z 30 kilo kamieni. Kolega chyba niema pojęcia o czym mówi.
1
Alves powinien jak najszybciej oglądać mecze z trybun a Pedro jak najdalej od stadnionu tak czy innaczej go nie widać... Człowiek jest wypalony... najlepsza dla niego to zmiana klubu duzo nam dał ale to już koniec i błagam niech juz go nie wystawia w pierwszym składzie... Masche powinien grać DM Busi totalnie zawiódł a obok rudzielca powinien stanąć Piqe lub Bartra ...
1
No jak nas zdyskwalifikują na 2 lata to można zapomnieć o Nessim i kimkolwiek z topu :D ale i tak nas nie stać :P
1
a powiedź mi znawco co takiego przed Barceloną oraz jakie doświadczenie nabył Guardiola? Gdzie trenował i ile klubów co takiego osiągnął zanim zasiadł na ławce?
0
Z Barceloną B osiągnoł 6 mistrzostw Anglii ? 8 Hiszpani? i 5 wygranych LM? Mi chodzi o ławke Barcy jako trener! co mnie obchodzi co osiagnoł jako piłkarz a pozatym ja nie wiem skąd ty wyciagnołes te mistrzostwa... 1 drózyną jaka naprawde trenowal to byla Barca B i mial zero doświadczenia jako trener. Miał poprostu dream team który ułozyl a Rijkaard jzu nie mial pomysłu. Pozdro.