0

@takisobiektos 3ej królowie maja tak wypalone składy, ze kto wie . Teraz Liga Angielska na topie a poza tym szejk, żeby zdobyć Mesjasza może coś namieszać pod stołem

1

No jak nas zdyskwalifikują na 2 lata to można zapomnieć o Nessim i kimkolwiek z topu :D ale i tak nas nie stać :P

0

Barca nic nie wygra w tym sezonie. Z takim składem i taktyką to dziękuje z każdym poważnym rywalem dostaniemy po pupce. Trzeba dalej grać niskim Mashe na środku obrony zamiast dać go na DM gdzie jest poprostu perfekcyjny ALe nieeee bo lelawy Busi musi grać w pierwszym .... o Pedro nie mowie on od 2-3 lat gra totalne dno ale miejsce musi mieć ... Alves klapki na oczy i wio do ataku(nie mowie o klasyku ale od jakiegoś czasu czy w reprezentacji czy w Barcy) Nie wiem czy każdy oglądał mecze Barcy ALE gdyby nie Messi lub Neymar to naprawdę byłoby kiepsko z tymi wygranymi meczami... a porostu totalne szczęście ze wcześniej w lidze nie straciliśmy gola. Każda drożyna grająca dobry defensywny football z dobrymi kontrami nas rozklepie. Jak ktoś mi powiem ze mamy świetne statystki to proszę zobaczyć z kim graliśmy i czy to takie mocarne kluby. Mashe sie u nas marnuje tak samo jak czy Fabregas Henry Villa Song Toure itp... Kupować graczy na pozycje na ktorych nie bedą grać super pomysł. Szkoda ze nasz klub nie kupuje napastników na ŚO

0

Każdy ma swoja opinie dla mnie Pedro out ... ubolewam nad tym iż Alexis odszedł a ten zasłużony ale wypalony grajek został ... Busi ? 1000 razy lepszy na DMie jest Mashe. Alves może wchodzic w meczach gdzie potrzebujemy ofensywnego obrońce ale w takim meczu jak z PSG lub Relaem to był bardziej potrzebny obrońca który skupi sie na obronie ! Xavi? może i dobrze ale 0 defensywy tak samo jak Iniesta. Przypominam kiedyś Real robil to samo kiepska defensywa i super atak i przez kilka lat nic nie wygrywal.

0

Katastrofalny pomysł na pierwszy skład. Lewa obrona pomyłka środek pomyłka. na siłe wrzucany do składu kiepski Busi i Pedro. Uważam , że LE ma z góry na siłe narzucone kto ma grać bo uważam iż ten trener ma mózg i wie , że Pedro dawno powinein grać w Barcy B a Alves i Busi ława ...

0

Jeśli w pierwszym wyjdzie Pedro to tak jakbyśmy im już mecz oddali... ten gość nie istnieje na boisku, to już od dawna nie zawodnik na grę w Barcelonie. i wolałbym widzieć Mashe na DM niż Sergio...

1

Alves powinien jak najszybciej oglądać mecze z trybun a Pedro jak najdalej od stadnionu tak czy innaczej go nie widać... Człowiek jest wypalony... najlepsza dla niego to zmiana klubu duzo nam dał ale to już koniec i błagam niech juz go nie wystawia w pierwszym składzie... Masche powinien grać DM Busi totalnie zawiódł a obok rudzielca powinien stanąć Piqe lub Bartra ...

0

Z Barceloną B osiągnoł 6 mistrzostw Anglii ? 8 Hiszpani? i 5 wygranych LM? Mi chodzi o ławke Barcy jako trener! co mnie obchodzi co osiagnoł jako piłkarz a pozatym ja nie wiem skąd ty wyciagnołes te mistrzostwa... 1 drózyną jaka naprawde trenowal to byla Barca B i mial zero doświadczenia jako trener. Miał poprostu dream team który ułozyl a Rijkaard jzu nie mial pomysłu. Pozdro.

0

Bayern gra teraz bardzo kiepsko punkty zawdzięczają tylko dlatego że maja OP skład.
Dortmund ich rozklepał jak chciał.

2

Zgadzam się i z 30 kilo kamieni. Kolega chyba niema pojęcia o czym mówi.

1

a powiedź mi znawco co takiego przed Barceloną oraz jakie doświadczenie nabył Guardiola? Gdzie trenował i ile klubów co takiego osiągnął zanim zasiadł na ławce?

0

obrona kiepsko, beda gwizdac i rzucac bananami. skrzydłowy super ale po co kolejny. za drogi a obrońca słaby. nie mowie ze to średniak bo ogladalem wszytkie mecze kolumbi na MS i byłem w szoku.

0

sorry ale barca idzie na dno nie do przodu.. wkurwia mnie zarzad , przypominaja sie czasy kiedy barca byla na 8 miejscu w tabeli... i nic nie grali.

0

Nie gra na swojej pozycji. To samo gadanie jak było z JAJA a teraz co gość niszczy Man CIty kiedy w końcu może grac na swojej pozycji. To jest tylko wina głupiej polityki transferowej zarządu Barcy.

0

Dodam tylko dla tych co maja mało latek były lata kiedy Real ładowal wszytko w atak a nie w obrone i jak dzisiaj jest? Media i kibice cisneli po piłkarzach jak sie tylko dało a to zarząd był ślepy i zamiast obronce kupowali graczy ofensywnych.

0

Żal mi was sezonowicze. Dajecie się hiszpańskim mediom robić w ... . Wywalić polowe składu polowa ludzi co tu jest to tego pragnie. Macie problemy z Mascherano ale ze wzgledu na brak obrony w klubie ten defensywny pomocnik prawdziwy DMF musi grać na obronie i to widać ze nie jest do tej pozycji stworzony a wy chcecie sie pozbyc jednego z najbardziej wartosciowych graczy. Mało tego leci hejt na rozgrywajacego a co on ma zrobic ze za plecami ma rozsypana defensywe? Ciekawe jakby ktoś z was mial na barkach taki cieżar to czy próbowałby ktoś grać trudne piłki? Tak własnie przez ta obrone (nie chodzi mi o piłkarzy no moze pike ma spadek) cały zespół cierpi bo poprostu boja sie grać ryzykownie i przez to graja gniot. Co to wogole ma być że Puyol ledwo co wyzdrowial wchodzi na pozycje gdzie trzeba zapier... ? Nie ma obrony są problemy tu nie jest wina piłkarzy tylko zarzadu ze nie zainwestuja w obrońców tylko szukaja super tranferow w napad. Moje zdanie może sie nie podobać ale to przez brak ladu i składu w obronie wszyscy gracze cierpią.

0

Żal mi tych co go tak krytykują ma pecha i nie ma skuteczności ale wkłada cale serce i go widać w meczu a taki pedro to trzeba go szukać na ekranie.... Neymar za mało gral zeby go ocenić.

0

Niestety ja sie nie zgadzam z Tito w tej drozynie potrzeba ogromnych zmian ... 3 obroncow 2 skrzydlowych i prawdziwy napastnik a nie Villa na lewym skrzydle który sie tu zmarnował tak jak Henry.... srodek pomocy mamy juz przepełniony. Bramka to wiadomo ze trzeba kogos sprowdzic... i zmienic trenera on sie nie nadaje nie ma charakteru i kiepskie wyczucie... do zwolnienia... predzej jzu bym widzial Luisa Enrique chlop przynajmneij trenowal inny klub

0

Niestety ja sie nie zgadzam z Tito w tej drozynie potrzeba ogromnych zmian ... 3 obroncow 2 skrzydlowych i prawdziwy napastnik a nie Villa na lewym skrzydle który sie tu zmarnował tak jak Henry.... srodek pomocy mamy juz przepełniony. Bramka to wiadomo ze trzeba kogos sprowdzic... i zmienic trenera on sie nie nadaje nie ma charakteru i kiepskie wyczucie... do zwolnienia

0

" barcatojestklub " jeśli już kogoś poprawiasz to chociaż sam nie popełniaj błedu :D w końcu piszemy osobno :)

0

postaram sie nie wdawać w przepychanki słowne ale skoro chyba masz 22 lata to powinieneś wiedzieć kiedy ktoś grozi lub komplementuje :P:P:P:P Postaram sie Ci to prosto wytłumaczyć wiesz co to blog ? a wiesz gdzie jest kark ? to teraz swobodnie możesz sobie to interpretować czy to komplement czy obelga(groźba to raczej nie jest :P:P ) . Zauważ że nie mam nic do Twojej wypowiedzi oprocz tego że mi np jest szkoda poświęcać czas i rejestrowac sie na strone realu i okreslać ich strone mianem blogu kolego sympatyczny że tak zażartuje. Powiedź mi chcesz uratować świat czy co lub jesteś jakimś wojownikiem realu który musi wtrącic swoje 3 gr na stronie poświeconej innej dróżynie i obrażać ich ? :):):) Pzdr :)

0

" FanRealu90 " bloga masz na karku . Kaka BYŁ świetnym graczem tak jak kiedys R10... Teraz są dużo słabsi i jeśli w składzie jest ktoś co ich wygryzie z podstawowej 11stki to normalna kolej rzeczy. Lepiej dla każdego klubu jesli na mecz wychodzi ktoś kto ma forme niż piłkarz który na treningach nie błyszczy a wystawiany jest tylko za nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?