Ewa123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oceny są dobre, ale dlaczego Eto ' o ma tylko 3, przecież dobrze grał co prawda miał wiele okazji nie wykorzystanych ale ogólnie spoko
0
Pycha, zjadłabym taki
0
Ładnie z jego strony
0
Chciałabym żeby wrócił do nas
0
Wszyscy chcieli zobaczyć ten piękny puchar. Oby tak było 27 maja
0
Ale dużo ludzi to oglądało, ale się nie dziwię w końcu Barca to najlepszy klub
0
Trzeba ich naprawdę dobrze przyjąć za to co dla nas zrobili
0
Jeszcze na pewno każdy z nich wiele razy wygra puchar króla
0
Mam nadzieję że zagra w Rzymie. A ten puchar na pewno nie jest ostatnim w tym sezonie
0
Tak się cieszę że wygrali ten Puchar. Kocham ich za ich styl gry i za to że wygrywają
0
Macie wygrać ten mecz ;)
0
Współczuję mu. Teraz to jakiś nie szczęśliwy tydzień ma Barca
0
Zawsze odrzucają apelację.
0
No może to będzie dobra decyzja ale to się dopiero okaże
0
Mam nadzieję że mimo braku Henry ' ego, Iniesty, Milito i Marqueza Barcelona sobie poradzi i wygra finał Copa Del Rey
0
Uwielbiam wywiady z piłkarzami Barcelony. Ich słowa zawsze są mądre no i nigdy się nie przechwalają
0
No on ma rację, ale jakoś nie mam za bardzo zaufania do Pinto, wolałabym Valdesa ;)
0
Dacie radę. Wszyscy trzymamy za was kciuki. Mecz jest na tvp 2 zapraszam wszystkich do oglądania
0
Zdobędzie ten tytuł. Jest najlepszy ;)
0
Nigdy nie przyjmują apelacji. Szkoda, będzie nam bardzo tródno w finale.
0
To dobrze ze zagrasz. Może znowu nas uratujesz
0
To dobrze że pojedzie do Rzymu bo już się bałam ze następnego piłkarza stracimy
0
Mam nadzieję że przyjmą odwołanie. Żal mi go że tyle kartek dostaje
0
Real musi przegrać. Barca wygra i już będziemy się cieszyli z mistrzostwa
0
Brawo jeszcze rekord Realu musimy pobić
0
I tak mamy Mistrzostwo
0
To na prawdę pechowy tydzień, albo kontuzje albo czerwone kartki
0
Uda im się pobić ten rekord. No i rekord realu też pobiją
0
Barca to jest potęga. Będzie mieć upragnione Mistrzostwo
0
Mam nadzieję ze strzeli dla Barcelony w finale