Ewa123
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola bardzo poważnie potraktował pracę w Barcelonie
0
Dobry skład powołał
0
Messi podniesie ten puchar ;)
0
Za 10 milionów go nie kupią, on jest więcej wart a po 2 to nie będzie chciał odejść
0
Muszą coś zrobić żeby zagrał z Manchesterem
0
Fajnie bo gadał z Robertem Kubicą. Dobrze ze nie będzie oglądał tego wyścigu, ma się skupić na grze
0
Nie za dużo tych biletów, na pewno szybko zostaną sprzedane
0
Barca go nie da, niech szukają kogoś innego
0
Fajne ;)
0
Może odejść i tak nie pomaga Barcelonie
0
Wygramy potrójną koronę, nikt nam w tym nie przeszkodzi
0
Mam nadzieję że nie uda im się go kupić. Po co on nam?? Już lepszy jest Ribery
0
Oceny takie sobie. Valdesowi należała się taka wysoka , bo to dzięki niemu jedziemy do Rzymu no i dzięki Inieście. Alves ma niską ale nie grał za dobrze.
0
To zwycięstwo było nie możliwe, Barca bardzo kiepsko grała a tu tak wszystkich zaskoczyła i awansowała Finału Ligi Mistrzów. Kocham Was!!!!!
0
To jest oszustwo bo wszyscy mieli grać w Finale nawet Ci co mieli kartki.
0
To jest nie możliwe zwycięstwo. W ciąż nie mogą uwierzyć jak oni tego dokonali. Wychowanków to my mamy świetnych
0
Dla mnie też to jest nie możliwe ale jednak prawdziwe.
0
Nigdy go nie zapomnę. Po prostu świetny piłkarz
0
Barca chyba będzie w finale z Manchesterem ;)