0

Guardiola bardzo poważnie potraktował pracę w Barcelonie

0

Dobry skład powołał

0

Messi podniesie ten puchar ;)

0

Za 10 milionów go nie kupią, on jest więcej wart a po 2 to nie będzie chciał odejść

0

Muszą coś zrobić żeby zagrał z Manchesterem

0

Fajnie bo gadał z Robertem Kubicą. Dobrze ze nie będzie oglądał tego wyścigu, ma się skupić na grze

0

Nie za dużo tych biletów, na pewno szybko zostaną sprzedane

0

Barca go nie da, niech szukają kogoś innego

0

Fajne ;)

0

Może odejść i tak nie pomaga Barcelonie

0

Wygramy potrójną koronę, nikt nam w tym nie przeszkodzi

0

Mam nadzieję że nie uda im się go kupić. Po co on nam?? Już lepszy jest Ribery

0

Oceny takie sobie. Valdesowi należała się taka wysoka , bo to dzięki niemu jedziemy do Rzymu no i dzięki Inieście. Alves ma niską ale nie grał za dobrze.

0

To zwycięstwo było nie możliwe, Barca bardzo kiepsko grała a tu tak wszystkich zaskoczyła i awansowała Finału Ligi Mistrzów. Kocham Was!!!!!

0

To jest oszustwo bo wszyscy mieli grać w Finale nawet Ci co mieli kartki.

0

To jest nie możliwe zwycięstwo. W ciąż nie mogą uwierzyć jak oni tego dokonali. Wychowanków to my mamy świetnych

0

Dla mnie też to jest nie możliwe ale jednak prawdziwe.

0

Nigdy go nie zapomnę. Po prostu świetny piłkarz

0

Barca chyba będzie w finale z Manchesterem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?