0

... i ustalić listę powołanych na mundial :)

0

Ernesto Valverde myśli nad opuszczeniem Barcelony po sezonie ze względu na nieporozumienia z zarządem - informuje "AS".
W sobotę Valverde zdobył swoje pierwsze trofeum z Barceloną po pokonaniu Sevilli 5-0 w finale Pucharu Króla. Zespół jest też bardzo blisko zapewnienia sobie mistrzostwa Hiszpanii.

Bardzo długo Valverde był bardzo chwalony za wyniki "Dumy Katalonii", ale sytuacja uległa zmianie po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. W ćwierćfinale Barcelona wygrała u siebie 4-1 z Romą, ale w rewanżu przegrała aż 0-3.

Hiszpan ma rok do końca umowy (istnieje również możliwość przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy). W jednej z prywatnych rozmów - tak twierdzi "AS" - przyznał, że zastanawia się nad odejściem po zaledwie roku pracy.

Jego wątpliwości dotyczą głównie sytuacji sprzed finału Pucharu Króla. "Mundo Deportivo" poinformowało, że zostanie zwolniony, jeśli Barcelona nie zdobędzie tytułu. Jego przyszłość nie jest pewna nawet mimo imponującego triumfu.

Władze Barcelony narzekają na to za rotację stosowaną przez Valverde. Według nich trener zbyt mocno postawił na rozgrywki krajowe - mimo pokaźnej przewagi w lidze - i zlekceważył w ten sposób Ligę Mistrzów.

Valverde ma jednak poparcie piłkarzy, którzy chcą, by został w klubie. Zawodnicy byli bardzo niezadowoleni z przecieków przed finałem Pucharu Króla. Gwiazdy zespołu miały przekazać trenerowi, że ma ich poparcie.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65082,23310784,primera-division-ernesto-valverde-rozwaza-opuszczenie-barcelony.html#MT_2Zdjecia

0

Ale nie caly sklad od razu wymieniac tylko rotowac w kazdym meczu, a nie w jednym spotkaniu z trudnym rywalem wymienic cala jedenastke mimo zapewnien ze chca ten sezon skonczyc bez porazki i z dubletem :)

0

Ja już bym mogl napisac kilka przykladowych komentarzy :)
Wierze jednak ze te rezerwy stana na wysokosci zadania i po prostu wygraja!

1

WoW :) Bedzie sie dzialo :)

2

Za Griezmana Dembele i sie zgodze.

3

Nie ukrywam fajnie by bylo jakby Zieliński trafil na Camp Nou ale jedynie gdyby dostawal szanse na gre a nie do grzania lawy. Poza tym z calym szacunkiem do Piotra to Eriksen jest bardziej ogranym graczem i z lepszym przegladem pola a obecnie niewiele drozszy niz klauzula Piotra.

17

Brać i się nie zastanawiać, a zamiast Griezmana dać grać Dembele.

3

Wyraz twarzy Iniesty po golu na 3:0 mówił: Odchodzę z Barcelony

0

Ma to jakieś znaczenie? Widzisz gdzieś informacje z podziałem na ten temat? Czy w lidze czy w pucharze? Ja tu widzę bezmyślne kopiowanie informacji z innych źródeł aby stworzyć artykuł na stronie fcbarca.com o czym świadczy fakt wyrazów dzisiejsze el clasico, jutrzejsze el clasico.

0

Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Sánchez Martínez, dla którego będzie to drugie El Clásico w karierze

Jutrzejszy mecz na Santiago Bernabéu będzie pierwszym ligowym El Clásico w karierze Sáncheza Martíneza.

Co za niespójność informacji w artykule - jutrzejszy, dzisiejszy, drugi, pierwszy.

To jak w końcu?

0

obejRZyj kolego!!!

0

Ja pisałem o w/w piłkarzach ogólnie - nie powinni już występować w pierwszej 11 Barcelony a nie tylko we wczorajszym meczu.

0

Ani Iniesty, ani Roberto, ani Rakitica nie powinno już być w pierwszej 11 Barcelony. Rakitic i Iniesta już są cieniami samych siebie, a Roberto wg mnie nigdy nie był piłkarzem na miarę Barcelony, a zyskał poklask po pamiętnym golu z PSG.

1

Ja też jestem na nie!

0

Czas najwyższy :)

0

Nie ma - stan na godzinę 15

0

Jak juz chcesz przeklinac to nie rob bykow - jak napiszesz poprawnie piepsz czy pieprz? :P

0

Przeciesz sie pisze przecieŻ a nie przeciesz!

0

Na prawde? Nie! NAPRAWDĘ piszemy łącznie!

0

nie z przymiotnikami piszemy razem, a więc nie nie wielkie tylko niewielkie

0

Co z ligą typerów? Kiedy rusza?

0

Do końca okienka teraz będą się prześcigać nt. Leo.

0

Neymar na tournee w USA też strzelił i gdzie teraz jest? Głupi argument.

0

Prezentacja byla dwa dni temu, transfer klepniety wczesniej. W przypadku Neymara kasa wplynela w piatek z rana i od razu przeslali papiery PSG, wiec to zadna wymowka.

A problemu czytania ze zrozumieniem nie mam ...

0

Kupili Marlona po to, żeby go za chwilę sprzedać bo teraz kupili Minę, który za pół roku dołączy i tym samym przekroczą limit piłkarzy spoza UE :D

0

40 mln za Paulinho poza składem :)

0

125 mln odrzucili? To brać Dybalę z Juve za 120 mln tym bardziej, że nie ma już Neymara a wciąż jest Messi i teraz trzeba dbać o jego dobre samopoczucie w klubie, a sam Messi chciał tego transferu.

2

Do redakcji:

Kiedy wystartuje obecna edycja Ligi Typerów?

0

Ludziom zapłacili aby na stadion przyszli co by głupio nie wyglądało, że puste trybuny są? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?