8

Super :) Nie mogę się doczekać :)

Obstawiam, że będzie pełny stadion :P

0

Trzeba oddać ceszarzowi co cesarskie.

Real obecnie jest najsilniejszą drużyną na świecie. Jego piłkarze pod wodzą Zizou świetnie się uzupełniają i są rewelacyjnie zbalansowani, zarówno Ci na murawie jak i ich zmiennicy. Wysnuję odważną tezę: to drużyna, która również w tym roku powinna zdobyć Puchar Ligi Mistrzów. Brak Ronaldo? Obecnie jest już in niepotrzebny - przez to stają się bardziej nieprzewidywalni.

Barcelona? Kibicuję im od 2002 roku i nie pamiętam tak dużej różnicy klas pomiędzy nią a jej odwiecznym rywalem. Piłkarze Barcelony jak dzieci we mgle biegają po boisku. Niestety ale nietrafione transfery lata ubiegłego, brak konkretnych tego lata, zagubiona tożsamość klubu, która dawała szansę wychowankom z La Masii, strata Neymara (nie sądziłem, że będzie to takie widoczne) to wszystko składa się na obecny obraz gry Dumy Katalonii.

Światełkiem w tunelu jest otrzaskany na polskich boiskach Paulinho, który został zawodnikiem Barcy i jutro zostanie zaprezentowany :)

0

Podejrzewam, że tak samo możesz powiedzieć o lidze włoskiej i jeszcze paru innych :)

0

A ja coś czuję, że Neymar niedługo będzie potrzebował dużych ilości Snickersów po przejściu do PSG jak Ronaldo w Realu, bo mu palma odbije i długo długo PSG nie będzie stanowiło kolektywu jakim obecnie jest Real Madryt bo wszystko będzie grane pod jednego zawodnika, a tym samym sukcesów poza własnym podwórkiem Ligue 1 PSG nie będzie odnosiło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z jednej strony z tym co napisałeś się zgadzam, ale z punktu widzenia sportowego Adres nie oferuje już Barcelonie jakości jaką oferował dwa sezony temu (mówię o skończonym sezonie), więc uważam, że jedyna opcja dla niego w przyszłym sezonie to ławka rezerwowych.

0

Kto to jest ten Lima?
Nie potrzeba nam kolejnego nurka w drużynie.
Poza tym ktoś kto zrobił o nim filmik na YT i opisał go jako Skills 2016 a w nim faule na Limie i przepychanki z jego udziałem to wielkie nieporozumienie.

1

Laporta nie kuś losu :P

0

Nie wiem jak czytelnicy portalu i fani Barcelony myślą, ale uważam, że Vidal z kolei pokazał charakter gdy już grał i prezentował dobry poziom gry. Oczywiście nie był to piłkarz pokroju Alvesa (choć wielu tu z obecnych miało czasami dość jego słabych wrzutek w pole karne, a później za nim płakało), ale Vidal powinien zostać i grać jako podstawowy PO na zmianę z Roberto i kimś z Barcy B. Ewidentnie brakowało Barcelonie błysku w środku pola w ubiegłym sezonie i tam trzeba kogoś znależć.
Należy również pamiętać, że nasz budżet jest dość ubogi więc i nazwiska nie będą z najwyższej półki. Ja osobiście bym zostawił Rafinhe i dał mu grać regularnie, a z całym szacunkiem dla Iniesty on już nie powinien grać pierwszych skrzypiec w przyszłym sezonie.

14

A ja nie wiem z kolei co Wy widzicie w tym Roberto jako pomocniku. Kilka meczy mu wyszło, strzelił ważną bramkę z PSG i już jest tak uwielbiany?
Nie widzę w nim jakości na miarę gracza w pomocy w Barcelonie.

0

Przez najbliższe dni jeszcze sporo się przewinie. Trzeba spokojnie czekać do końca maja.

0

Szansy należy upatrywać w starciu Sevilli z Realem, która jeszcze o coś walczy w La Liga. Malaga i Celta poza prestiżem pokonania Realu o nic nie gra.

1

Poczekajmy z ocenami kto jest potrzebny Barcelonie po wyborze trenera i jego pomyśle na grę.
Może właśnie dlatego część graczy idzie do Realu, bo będą wiedzieć z kim będą pracować i jaki jest pomysł Zizou na drużynę

0

Linia pola karnego to nie pole karne?
To w takim wypadku linia zewnętrzna boiska to już nie boisko.

Tu masz info o liniach znaffco fótbolu :)
http://pl.football.wikia.com/wiki/Pole_karne

0

Nie naŻekaj, że masz cięszko :P

0

Pochodzę z Wilkopolski, mieszkam we Wrocławiu i z tym miastem się utożsamiam, ale sercem jestem za Lechem, a Tobie nic do mojego avatara :D

0

Ja też sercem jestem za Lechem, ale to jest strona poświęcona Barcelonie a nie polskiej Ekstraklasie, więc chyba mało kogo tu interesuje co działo się w Gdańsku :)

0

Za to Ty masz kolejną szansę, aby zacząć pisać poprawnie --> NIE DOSTANIEMY :)

0

A ja mam nadzieję, że nauczysz się pisać po polsku :)

0

To po średnim czy dobrym meczu? ^_^

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

I tak to nic nie dało :)
0,2% przewagi meczu Barca - Celtic :)

0

Jednym słowem --> ..ujowe :D

0

Dokładnie tak. Nie tak jak jest w tekście artykułu napisane, że dlatego też klub nie podejmuje z nim rozmów licząc, że Dani sam przedłuży kontrakt. Oby się nie przeliczyli. Zresztą wiele ostatnio spraw wypływajacych z inicjatywy zarządu FCB jest zaskakujących jak choćby Villa i Abidal

0

"Na koniec, jak można pokonać Realowi, „zaszkodzić" im w planach na ten sezon?"

Coś chyba z tym zdaniem nie tak :)

0

Wybacz, ale dla Messiego i dla Ciebie 500 euro to tyle samo?
Gratuluje gigantycznych zarobków :)

0

A Tobie słownik by się przydał :)

0

A i nie wszystko wygrywałą gdy w składzie był Leo. Barca to nie Leo tylko jedenastka świetnych piłkarzy :)

0

A ja ci proponuje weeb.tv
Za 19,99 masz masę kanałów do wyboru przez 30 dni, w tym sporo w jakości HD i możesz oglądać wiele meczy a nie tylko jeden za 11 plnów :)

0

Komentarz na zasadzie Ctrl+C Ctrl+V? :)

0

Przestańcie oglądać się na Cristiano Ronaldo a skupcie się na naszych zawodnikach
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?