0

jaki jest opis do tego filmiku? czy Pique pokazywal ten znak do tebasa?

1

To tak na serio?

2

placz o Denisa jest sluczny, bo to jedyny obok Iniesty kreatywny pomocnik, a z Gomesem i z Busquetsem z tego sezonu gramy z 1 pomocnikiem(Iniesty)

0

znacie jakis slownik online wloski, gdzie przetlumacza cale zdania?

0

problem u Sampaoliego jest taki, ze u niego kazdy musi biegac, kazdy druzyna przez niego prowadzona wygrywala mecze, turnieje nie poprzez fantastyczne umiejetnosci, a pressing, wybieganie i pilnowanie taktyki, u nas zmusil by Messiego, Neymar czy Inieste do biegania przez 90 min? nie wydaje mi sie

0

a jakby tak Lille mialo tam leciec? :D

28

Poziom Messiego z taką różnicą, że nic nie zepsuł.??? serio? Neymar zniszczyl Messiego w tym meczu, ktory nie powinien dostac nawet 5

2

nie zebym bronil Borbalana, ale jak on to mial zauwazyc? Miedzy nim a Adurizem bylo jeszcze z 10 pilkarzy, tlok jak cholera, potem nie mogl przewidziec ze to jest cos powaznego i jakby przerwaal kontre, byloby ze zaprzepascil szanse na gola

8

Bo najlepsi zawsze sa u nas mile widziani, a jeszcze młodzi to tym bardziej

0

Fart,fart,fart.....mozna tak mówić prze 4, 5 mecze, teraz są świetna drużyna ktora potrafi walczyć do konca

0

Słabiutka Valencia, a wygralismy z nia po golu w 93min z karnego....

0

czy ja dobrze widze, ze canał+ nie trasmituje zadnego meczo CdR o 19?

1

W dzisiejszej jedenastce City jest 10 różnych narodowości

0

znacie jakies gry online o tematyce wyscigowej?

0

gdyby nie ilosc naszych pomocnikow, to bardzo chetnie bym go u nas widzial, tansza wersja Coutinho, co nie oznacza gorsza

6

Juz Pazdan zasluguje bardziej niz Ramos, nie wspominajac o Pique

19

Oglądam futbol od 12 lat i nie ma lepszego komentatora niz Twaro&Nahorny, ogladam powtorke meczu Liverpoolu znając wynik, przebieg meczu, a i tak z przyjemnością oglądam, a tekst o derbach alkomatu.....mistrz

4

Kawa, piwko i potem kackupa i będzie dobrze :D

0

Pytam naprawdę: jakie zwiazki chemiczne, fizyczne czy inne takie ma alkohol że następnego dnia tak suszy człowieka?

3

Ladowanie na 2 nogi i 19 xdddd ale to tylko u Austriaków i Niemców

1

znacie jakies strony jak cda, gdzie nie trzeba sie rejestrowac by ogladac film

0

To moze 5 wyciagniemy

1

Emery, moze w PSG mu slabo idzie, ale zawsze podobala mi sie Sevilla za jego kadencji, mam wrazenie ze Unzue by nie wprowadzil nic nowego do gry

0

co sadzicie o ewentualnym transferze Zurutuzy( tego z Realu Sosiedad) do Legii?

1

Wytlumaczycie mi jedno? Jak to jest, ze jak Ramos gra slabo w obronie, a swietnie w ataku to i tak jest slaby, no obrońca jest od bronienia; ale jak Vidal gra tak samo, to Lucho jest glupi, bo nie daje grac swietnemu pilkarzowi

2

nigdy nie bylem jego fanem(jak ktos nie wierzy moze poczytac moje konetarze), a pamietam jak sie smiano z Odeegarda ze gwiazdeczka

2

Hart i ręcznik?

0

Może Chiny........

0

Denis jeszcze też potrafi, statystyki ma lepsze od Denisa, ale grą bardiej mi imponuje 6

1

Idąc takim tokiwm myslenia, to lepiej by Barca odpadła z Athletic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?