FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale oni przynajmniej zdobywaja punkty
3
Suarez to na mikolaja powinien dostac linijke bo te jego spalone sa tak irytujace jak wrzutki Dani Alvesa
0
Czyli walczymy o jeden punkt?
5
Gomes? Serio? Z calej czwórki: Gomes, Turan, Suarez i Rafinha, Andre gra zdecydowanie najgorzej
8
Dembele dostal zolta kartkę bo Moses potknal sie o jego nogi, a Kante za prawie rozerwanie podkoszulki Dembel nawet ustnej reprymendy nie dostal
0
Od 2,3 lat pragnę jego transferu do nas, chocby za Gomesa czy Turana
0
Kontrakt Messiego tez nie za niedługo konczy, nie zdziwie sie jak w ciagu kilku dni w Asie lub Marce bedzie: Real obserwuje i kusi Messiego po wygaśnięciu kontraktu
1
Iniesta to taki barcelonski Odjida:D
0
Hahahaha Legia, brawo Bartra
0
TND chyba wkoncu straca pas(pierwsi odpadli), walka div bardzo dziwna, chyba tylko 4pin nie skończyły sie eliminacja i walka tez nie porwala, a walka 5vs5? Cudeńko
0
i juz wiecej serii nie bedzie?
0
jak to ostatni?
2
ale 2 brameczki w derbach, nie ogladam tej ligi, ale cos mnie dzisiaj skusiło i wiecej zlego slowa o tej lidze nie powiem
0
za 250mln? De Bruyne i Griezmann
1
Tylko u nas jest kilku piłkarzy ktorzy umieja to zrobic doskonale, tylko chyba się boją, moze za to jedt jakaś kara na treningu?
5
Odpowiadając na pytanie: tak, uwazam ze D.Suarez kiedys będzie bardzo ważnym ogniwem w klubie, mysle ze nadejdą czasy kiedy od niego bedziemy zaczynac skald
1
a ile razy dzisiaj piłkarze barcelony lezeli?
0
Wg mnie jedyny mankament jego, argumenty stricte defensywne ma niesamowite
0
Jakby kogos nie obchodziły derby Madrytu to polecam Eurosport 2 i mecz dla prawdziwych mężczyzn-rugby, zadnego sportu nie oglada mi sie tak dobrze :D co prawda mecz towarzyski ale jakie potęgi: Francja-Australia
1
Neymar ciota, dostane bana ale to prawda
0
niech to chociaz raz pokaze dzisiaj, bo ostatnio w kazdym meczu ma ponad 40 strat
5
Tak, po co nam w tak ciezkim meczach 40 strat u jednego pilkarza
4
Gra nie wyglada zle gdyby nie jedna osoba, bo pilkarzem go dzisiaj ciezko nazwać
5
Jest szansa ze jak Neymar dostanie żółta to dostanie zawieszenie i na RSSS i na Gran Derbi?
0
AtM jak wygrywalo lige tez mowiono ze odpadnie
0
Dla niektórych ZP jest znacznie ważniejsza niz tryplet, to trochę przykre
5
http://zzapolowy.com/trwajaca-passa-i-powrot-kapitana-dlaczego-to-real-wygra-w-derbach/ akapit o Ramosie xDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Zgadujac ze mecz bedzie fatalny(Mou) to przynajmniej dajnie bedzie posłuchać
0
Kto komentuje dzisiejszy ,,hit" w PL?
0
od czego?