0

Shear Ja widze że ty się orientujesz w piłce nożnej. i Się intresujesz piłkarzami i gdzie grają nie ? Xabi Alonso był graczem Liverpoolu :)

0

Gielar00 pytam Go bo ja kupiłem Panią Domu hehe ;D

0

blaugranacule19 a z Przyjaciółki tez masz jakiegoś newsa?

0

bociu usuń spacje i będziesz mógł :)

0

Ja tam bym kupił materac a nie mate hehe :D. A tak na serio to chciałbym go u Nas

0

Ha ha :D Ale ja i tak bym proponował nie w fakcie tylko w Bravo sport:)

0

Idziesz do najbliszego kiosku i kupujesz :D

0

Skończył się czasu Ronaldinho w Barcy zaczoł się czas Messiego skończy się czas Messiego i podejrzewam że znajdzie się kolejny lider drużyny. A ma kto Go zastapić za jakiś czas z młodzików ;)

0

dziękuje :)

0

Podajcie link gdzie nie tnie nie moge nic znaleść prosze:)

0

Jak wstanę o 5 rano i nie znajdę tego meczu to się zdenerwuje :D

0

Enzinho tak samo pomyślalem :)

0

zonik co ty nam tu na stronę o Barcelonie wrzucasz link na allegro z jakimiś penisówkami :)

0

Txiki chyba nie wie o co chodzi zbytnio heh:d. w lekkim szoku jest

0

Siema podajcie jakiś link na mecz Inter milan ok

0

Dzięki

0

ja aż nie wiem co napisać z jednej strony ciesze się że Ibra przyjdzie. Ale tak mi szkoda Eto że szok te jego wszystkie piękne bramki jak se dzisiaj obejżałem to się wszysko przypomniało:). A z drugiej strony to jestem za tym żeby odszedł bo wydaje mi się ze jest to potrzebne

0

Zielony164 laski to raczej nie haha xD:D:P. Miało być łaski co? :D

0

jasiukcn Albo sobie kupi budkę telefoniczna na podwórku sobie wstawi haha :D:P

0

Deco jest tak naprawdę jest Brazylem !! Tylko gral dla Portugali. Tak jak Roger dla Nas

0

radzik800 tu nie chodzi tyle o tą jego kasę ale o gest

0

To je śmiech na sali :D:P

0

Twardy koleś hehe. Ale dobrze że negocjują a nie ze od razu sypną kasą.

0

CR_Madrid daj gg i za jakiś czas wspomnie Ci twoje słowa. Będziecie płakać po GD za jakiś czas jak wam będzie bramy sypał :D

0

Tak z innej beczki Jak się nie mylę to nasz Laporta ma dzisiaj 47 urodziny.

0

A w necie na jakiej stronie bedzie mecz? wie ktos?

0

Już mnie to denerwuje powinna być jasność ze strony Laporty przedłużasz kontrakt albo wypad. Choc tego bym nie chciał bardzo szanuje tego naszego Eto :)

0

Jak woli więcej zarabiać niż grać w klubie na światowym poziomie i osiągać sukcesy to nie idzie chodzisz powiem szczerze że lubie tego zawodnika.

0

No to życze miłego i udanego wypoczynku:D.

0

Aha teraz chyba zakumałem to jest w każydy to samo tak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?