FCBP
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Shear Ja widze że ty się orientujesz w piłce nożnej. i Się intresujesz piłkarzami i gdzie grają nie ? Xabi Alonso był graczem Liverpoolu :)
0
Gielar00 pytam Go bo ja kupiłem Panią Domu hehe ;D
0
blaugranacule19 a z Przyjaciółki tez masz jakiegoś newsa?
0
bociu usuń spacje i będziesz mógł :)
0
Ja tam bym kupił materac a nie mate hehe :D. A tak na serio to chciałbym go u Nas
0
Ha ha :D Ale ja i tak bym proponował nie w fakcie tylko w Bravo sport:)
0
Idziesz do najbliszego kiosku i kupujesz :D
0
Skończył się czasu Ronaldinho w Barcy zaczoł się czas Messiego skończy się czas Messiego i podejrzewam że znajdzie się kolejny lider drużyny. A ma kto Go zastapić za jakiś czas z młodzików ;)
0
dziękuje :)
0
Podajcie link gdzie nie tnie nie moge nic znaleść prosze:)
0
Jak wstanę o 5 rano i nie znajdę tego meczu to się zdenerwuje :D
0
Enzinho tak samo pomyślalem :)
0
zonik co ty nam tu na stronę o Barcelonie wrzucasz link na allegro z jakimiś penisówkami :)
0
Txiki chyba nie wie o co chodzi zbytnio heh:d. w lekkim szoku jest
0
Siema podajcie jakiś link na mecz Inter milan ok
0
Dzięki
0
ja aż nie wiem co napisać z jednej strony ciesze się że Ibra przyjdzie. Ale tak mi szkoda Eto że szok te jego wszystkie piękne bramki jak se dzisiaj obejżałem to się wszysko przypomniało:). A z drugiej strony to jestem za tym żeby odszedł bo wydaje mi się ze jest to potrzebne
0
Zielony164 laski to raczej nie haha xD:D:P. Miało być łaski co? :D
0
jasiukcn Albo sobie kupi budkę telefoniczna na podwórku sobie wstawi haha :D:P
0
Deco jest tak naprawdę jest Brazylem !! Tylko gral dla Portugali. Tak jak Roger dla Nas
0
radzik800 tu nie chodzi tyle o tą jego kasę ale o gest
0
To je śmiech na sali :D:P
0
Twardy koleś hehe. Ale dobrze że negocjują a nie ze od razu sypną kasą.
0
CR_Madrid daj gg i za jakiś czas wspomnie Ci twoje słowa. Będziecie płakać po GD za jakiś czas jak wam będzie bramy sypał :D
0
Tak z innej beczki Jak się nie mylę to nasz Laporta ma dzisiaj 47 urodziny.
0
A w necie na jakiej stronie bedzie mecz? wie ktos?
0
Już mnie to denerwuje powinna być jasność ze strony Laporty przedłużasz kontrakt albo wypad. Choc tego bym nie chciał bardzo szanuje tego naszego Eto :)
0
Jak woli więcej zarabiać niż grać w klubie na światowym poziomie i osiągać sukcesy to nie idzie chodzisz powiem szczerze że lubie tego zawodnika.
0
No to życze miłego i udanego wypoczynku:D.
0
Aha teraz chyba zakumałem to jest w każydy to samo tak ?