FCBP
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wy śćągaliście ten 5 i 6 server?
0
Nie umiem śćągnąć 5 i 6 servera. Prosze o jakieś wskazówki
0
Konradinho dzięki ziomek:) działa mi jeszcze raz wielkie dzieki :D
0
konradinho ta bramka Inesty w meczu z chelsea mi nadal nie działa a bardzo bym ją chciał zobaczyć z N. Masz może dla mnie jaką rade alebo ktos inny wie jak sobie poradzic z tym problemem?
Prosze o pomoc :)
0
konradinho FC Barcelona - Athletic Bilbao. a bramka Inesty z N to mi juz kiedys nie dzialala w jakim programie ogladasz
0
Niedziałaja mi bramki na 1-0 busquets na 2-0 messiego i w golu Inesty w meczu Chelsea nie ma obrazu transmisja z N Wam tez
0
A to może być zrobione zwykłe zdjęci cyfrówką i wysłane? Czy jakies konkretne wymagania ?
0
baca7 na czym polegają te filmy dokumentalne?:D
0
Dzięki bardzo czekałem na do od 2 tygodni strzał w 10
0
F.C Messi ja po tym twoim komentarzu o Sylvinio się tak do ciebie zraźiłem że nie moge czytać twoich opini
0
szyna192 jak juz to od 27 znawco :D
0
Myśle że nie ma sensu go trzymać na siłę. Za rok odejdzie za darmo i nic z tego nie będziemy mieć. Za pieniądze z jego sprzedaży bym kupił właśnie Ville albo Tevez
0
Nie jedźcie już na tego Fc Messiego bo to nie ma sensu szkoda pisać. W tej bani mu to nic nie zmieni a ma tam podejrzewam nie złą masakre :).
Powodzenia Sylwek
0
Wole Henrego niż Kuna. Tevez? jestem na tak.
0
qbasek123 domyśl się
0
I całe szczęście :D
0
prodigy bo pół życia za zwierzyną biegał haha :D
0
Ta żona Ribery'ego to taka piękna jak i On haha :D:P
0
myszek 14 a co napisales?:D
0
Popieram Looky
0
lysy13041981 z kąt to niby wiesz? to twój domysł? czy z jakiegos źródła?
0
Hel-u z kąt to wiesz?? że chce grac dla Barcy? Ja słyszałem że chce w realu
0
madmike To juz chyba kazdy wie.
0
Wątpię że On tam pójdzie
0
No słyszałem hehe
0
fanta2009 z kąt wiesz??
0
: sentenced No dobra byłeś za LAL bo się pewnie interesujesz koszem. Ja tego sportu nie lubie dlatego byłem za drużyna Polaka :D
0
mgv Wątpię że tak się stanie że zostaniemy bez niczego :D a jak tak bedzie to się wtedy będę martwił :P.
A tak za serio to jak żadnego napastnika nie kupowac to Henry na szpice i jakiś pomocnik na miejsce Heńka
0
sentenced To mamy z tym Gortatem że Jest Polakiem!!! i Chyba każydy Polak chciał żeby Wygrał jego zespół i On nie?
0
Sorry za podwójny komentaż