0

Jak wy śćągaliście ten 5 i 6 server?

0

Nie umiem śćągnąć 5 i 6 servera. Prosze o jakieś wskazówki

0

Konradinho dzięki ziomek:) działa mi jeszcze raz wielkie dzieki :D

0

konradinho ta bramka Inesty w meczu z chelsea mi nadal nie działa a bardzo bym ją chciał zobaczyć z N. Masz może dla mnie jaką rade alebo ktos inny wie jak sobie poradzic z tym problemem?

Prosze o pomoc :)

0

konradinho FC Barcelona - Athletic Bilbao. a bramka Inesty z N to mi juz kiedys nie dzialala w jakim programie ogladasz

0

Niedziałaja mi bramki na 1-0 busquets na 2-0 messiego i w golu Inesty w meczu Chelsea nie ma obrazu transmisja z N Wam tez

0

A to może być zrobione zwykłe zdjęci cyfrówką i wysłane? Czy jakies konkretne wymagania ?

0

baca7 na czym polegają te filmy dokumentalne?:D

0

Dzięki bardzo czekałem na do od 2 tygodni strzał w 10

0

F.C Messi ja po tym twoim komentarzu o Sylvinio się tak do ciebie zraźiłem że nie moge czytać twoich opini

0

szyna192 jak juz to od 27 znawco :D

0

Myśle że nie ma sensu go trzymać na siłę. Za rok odejdzie za darmo i nic z tego nie będziemy mieć. Za pieniądze z jego sprzedaży bym kupił właśnie Ville albo Tevez

0

Nie jedźcie już na tego Fc Messiego bo to nie ma sensu szkoda pisać. W tej bani mu to nic nie zmieni a ma tam podejrzewam nie złą masakre :).

Powodzenia Sylwek

0

Wole Henrego niż Kuna. Tevez? jestem na tak.

0

qbasek123 domyśl się

0

I całe szczęście :D

0

prodigy bo pół życia za zwierzyną biegał haha :D

0

Ta żona Ribery'ego to taka piękna jak i On haha :D:P

0

myszek 14 a co napisales?:D

0

Popieram Looky

0

lysy13041981 z kąt to niby wiesz? to twój domysł? czy z jakiegos źródła?

0

Hel-u z kąt to wiesz?? że chce grac dla Barcy? Ja słyszałem że chce w realu

0

madmike To juz chyba kazdy wie.

0

Wątpię że On tam pójdzie

0

No słyszałem hehe

0

fanta2009 z kąt wiesz??

0

: sentenced No dobra byłeś za LAL bo się pewnie interesujesz koszem. Ja tego sportu nie lubie dlatego byłem za drużyna Polaka :D

0

mgv Wątpię że tak się stanie że zostaniemy bez niczego :D a jak tak bedzie to się wtedy będę martwił :P.

A tak za serio to jak żadnego napastnika nie kupowac to Henry na szpice i jakiś pomocnik na miejsce Heńka

0

sentenced To mamy z tym Gortatem że Jest Polakiem!!! i Chyba każydy Polak chciał żeby Wygrał jego zespół i On nie?

0

Sorry za podwójny komentaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?