FCBPuyol
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
K*rwa, ja zaraz kogoś wypi*rdole z tej Barcelony no
10
Na banan idź ich tam jest pełno
4
Co to jest za sraka
0
Oranżadki
1
A już za dwa sezony biegające żyrandole
0
Ebi Smolarek
3
XDDDDD
32
Brakuje Cię , kapitanie
4
Pan Iwański w końcu szczęśliwy
0
Tak . Dziękuję serdecznie miły, uprzejmy i pomocny przyjacielu
0
Wie ktoś może jak nazywała się druga piosenka przy wczorajszej ceremonii otwarcia ? :v
0
I jakoś tak paznokcie znikają
88
Znowu te kartony
0
XD
32
Mamy Douglasa iks de
1
Tak bardzo samokrytyczny :v
0
Beznadziejny mecz
0
Canal+sport
0
Uwielbiam tego komentatora
0
Sędzia się zaraz udławi tym gwizdkiem
0
Jest transmisja na yt ?
0
Ze szczęścia
0
24
Biega więcej , niż Messi
0
I tak powiedzą ,że limit porażek się skończył ...
0
Gra na stojąco
0
Przegrali ? Trudno .Życie toczy się dalej ,porażka nie oznacza ,żeby wyrzucać połowy składu ,także proszę o okazanie troszkę większego szacunku dla piłkarzy ,bo to nie roboty .Mistrzostwo i tak będzie nasze .Pozdrawiam .Veb
0
5 strzałów to Barcelona oddała w pierwszej połowie a Real 3
0
Bale w zeszłym sezonie dostał 5 kartek za symulowanie ,więc go nie broń symulką Busquetsa