0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

K*rwa, ja zaraz kogoś wypi*rdole z tej Barcelony no

10

Na banan idź ich tam jest pełno

4

Co to jest za sraka

0

Oranżadki

1

A już za dwa sezony biegające żyrandole

0

Ebi Smolarek

3

XDDDDD

32

Brakuje Cię , kapitanie

4

Pan Iwański w końcu szczęśliwy

0

Tak . Dziękuję serdecznie miły, uprzejmy i pomocny przyjacielu

0

Wie ktoś może jak nazywała się druga piosenka przy wczorajszej ceremonii otwarcia ? :v

0

I jakoś tak paznokcie znikają

88

Znowu te kartony

0

XD

32

Mamy Douglasa iks de

1

Tak bardzo samokrytyczny :v

0

Beznadziejny mecz

0

Canal+sport

0

Uwielbiam tego komentatora

0

Sędzia się zaraz udławi tym gwizdkiem

0

Jest transmisja na yt ?

0

Ze szczęścia

0

24

Biega więcej , niż Messi

0

I tak powiedzą ,że limit porażek się skończył ...

0

Gra na stojąco

0

Przegrali ? Trudno .Życie toczy się dalej ,porażka nie oznacza ,żeby wyrzucać połowy składu ,także proszę o okazanie troszkę większego szacunku dla piłkarzy ,bo to nie roboty .Mistrzostwo i tak będzie nasze .Pozdrawiam .Veb

0

5 strzałów to Barcelona oddała w pierwszej połowie a Real 3

0

Bale w zeszłym sezonie dostał 5 kartek za symulowanie ,więc go nie broń symulką Busquetsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?