FCBPuyol
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już pewnie żałuje :D Patrząc po jego minie :)
0
My przynajmniej graliśmy w finale SH.Real bd musiał zadowolić się ,, Trofeo Santiago Bernabéu" ;)
0
Najlepsze :Zdobycie SH,VV i wzrok Diego Costy w stronę sędziego ,gdy dostał żółtą kartkę :D .Najgorsze :Nawierzchnia na Camp nou i oczywiście karygodne zachowanie Godina i Luisa .Kara nie może ich ominąć
0
Po 2 kolejkach mamy 6 pkt .Bilans: 8 strzelonych, 0 STRACONYCH .Dziś wygraliśmy superpuchar a niektórzy mają niedosyt .Nie mogło pójść gładko,ponieważ rywal do ogórków się nie zalicza .Przypominam słowa Diego Godína po pierwszym meczu o SH :,,Nie gram ,aby kogoś skrzywdzić " ...
0
Najważniejsze ,że puchar jest nasz .Brawa dla Victora .Jak ktoś ma zły humor to niech wejdzie na fioletowa .Hala Dzieci już płaczą i oczerniaja o aktorstwo ...Jak widać brak pucharów bardzo źle na nich wpływa .:D
0
Widzę ,że dzisiaj na camp nou nie oszczędzali wody ...
0
Aha .To przepraszam w takim razie ;)
0
Kiko Femenia : „Nie czułem się kochany w Barcelonie. Potrzebuję wsparcia, żaby funkcjonować. Real Madryt robi to bardzo dobrze. Cały czas mi towarzyszą i są przy mnie. Toril bardzo mnie namawiał, zadzwonił do mnie osobiście, czegoś takiego Barcelona nie zrobiła. Toril dał mi więcej wolności i zaufania”. Na koniec Femenía powiedział, że jest madridistą. „Zawsze kibicowałem Realowi Madryt, zawsze szanowałem Barcelonę, jednak od małego ja i moja rodzina kibicuje Realowi Madryt”, .
0
To bd ciężki mecz ,ale camp nou z wypełnioną publicznością po brzegi zrobi swoje .Pokażmy drużynie Simeone jak się gra w piłkę .Veb !
0
Tata w końcu się uśmiechnął ;) Podoba mi się jego poważna postawa w trakcie meczu przy linii bocznej i motywacja zawodników .