10 lutego 2013, 13:14
0
świetne zdjęcie :)
24 grudnia 2012, 18:20
Zgadzam się z większością ocen, brakuje mi tylko Tello, którego gra ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
21 grudnia 2012, 20:25
Zgadzam się ze słowami Sacchiego, ale nasi są w świetnej formie i jestem pewien, że bezproblemowo poradzą sobie z Milanem.
20 grudnia 2012, 20:22
Abi dał radę i Tito też się uda. Trzymajmy kciuki aby wrócił do nas jak najszybciej.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
świetne zdjęcie :)
0
Zgadzam się z większością ocen, brakuje mi tylko Tello, którego gra ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
0
Zgadzam się ze słowami Sacchiego, ale nasi są w świetnej formie i jestem pewien, że bezproblemowo poradzą sobie z Milanem.
0
Abi dał radę i Tito też się uda. Trzymajmy kciuki aby wrócił do nas jak najszybciej.
0
Zgadzam się z większością ocen, brakuje mi tylko Tello, którego gra ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
0
świetne zdjęcie :)
0
Abi dał radę i Tito też się uda. Trzymajmy kciuki aby wrócił do nas jak najszybciej.
0
Zgadzam się ze słowami Sacchiego, ale nasi są w świetnej formie i jestem pewien, że bezproblemowo poradzą sobie z Milanem.