FCB_Mati
Dołączył/a: grudzień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
świetne zdjęcie :)
0
Zgadzam się z większością ocen, brakuje mi tylko Tello, którego gra ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
0
Zgadzam się ze słowami Sacchiego, ale nasi są w świetnej formie i jestem pewien, że bezproblemowo poradzą sobie z Milanem.
0
Abi dał radę i Tito też się uda. Trzymajmy kciuki aby wrócił do nas jak najszybciej.