0

świetne zdjęcie :)

0

Zgadzam się z większością ocen, brakuje mi tylko Tello, którego gra ostatnio coraz bardziej zaczyna mi się podobać.

0

Zgadzam się ze słowami Sacchiego, ale nasi są w świetnej formie i jestem pewien, że bezproblemowo poradzą sobie z Milanem.

0

Abi dał radę i Tito też się uda. Trzymajmy kciuki aby wrócił do nas jak najszybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?