Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
Szkoda go .. wiadomo .. ale jest Gordon .. podobna charakterystyka.. dużo presuje, aktywny ,wybiegany ,szybki .. jakby tak dali 120 baniek to byłbym zadowolony .. Raphinia niestety coraz więcej kontuzji
Komentarze
1
Trener widzi go w pierwszym składzie? A Marcus siedzi? No i dobra .. dawaj Gordon : )
1
@2026Canaletes ale głupoty piszesz.. może Julian nie jest wart 150 ml ale nie porównaj go do Rasha który jest ok ale nie pasuje do układanki Flicka..
1
Dawać go do nas i zamykamy tą historię.. budujemy atak jeszcze ktoś do obrony , parę sprzedaży i do przodu : )
1
Szkoda.. zamiast podejść łupnąć .. eh..
14
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
14
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
4
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
2
Ja nie widziałem tragedii w grze Gordona .. tak Rashford strzelił .. ale mówimy o Barcelonie nie Anglii.. tam się presuje non stop
2
Szkoda go .. wiadomo .. ale jest Gordon .. podobna charakterystyka.. dużo presuje, aktywny ,wybiegany ,szybki .. jakby tak dali 120 baniek to byłbym zadowolony .. Raphinia niestety coraz więcej kontuzji
1
Trener widzi go w pierwszym składzie? A Marcus siedzi? No i dobra .. dawaj Gordon : )