FCKokosBARCA
Dołączył/a: czerwiec 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać tą kasę i zamykamy temat .. a jak jest problem to dawać Oyarzabala i myśleć o innych transferach : )
0
@rafal3030 jeżeli z takiego powodu kończysz to cześć
0
Moim zdaniem nie zagrał dobry mecz ale.. powiedziałbym że poprawny.. i tak myślę że będziemy mieli z niego dużo dobrego : )
1
Trener widzi go w pierwszym składzie? A Marcus siedzi? No i dobra .. dawaj Gordon : )
1
@2026Canaletes ale głupoty piszesz.. może Julian nie jest wart 150 ml ale nie porównaj go do Rasha który jest ok ale nie pasuje do układanki Flicka..
1
Dawać go do nas i zamykamy tą historię.. budujemy atak jeszcze ktoś do obrony , parę sprzedaży i do przodu : )
1
Szkoda.. zamiast podejść łupnąć .. eh..
14
dziwię się że nie ma dużego zainteresowania Oyarzabalem .. tańsza opcja a myślę że swoje by nastrzelał
1
Rozwiązać już tą sytuację ..bo już nie mogę słuchać o tych Negeirach itd.. skupmy się na meczach i transferach..
0
@Hasszz zgadza się.. aaaaale w City był Haland to po pierwsze a w Atletico więcej zadań defensywnych niż ofensywnych .. tak 150 to za dużo ale niestety taki rynek .. nie widzę godnego zastępcy Juliana w Barcelonie
0
Oby nie kupili ... Będziemy mieli wtedy problem .. mimo wszystko jak da radę kupić Alvareza.. to czuję się spełniony .. czuję że Alvarez to nowy Suarez
2
Ja nie widziałem tragedii w grze Gordona .. tak Rashford strzelił .. ale mówimy o Barcelonie nie Anglii.. tam się presuje non stop
4
Nie wierzę w kupowanie meczów... Na coś pieniądze szły.. niech to się wyjaśni jak najszybciej bo to żenujące jest " wina Negeiry" w każdej sprawie.. a umniejszanie drużynie która lała wszystkich jest poniżej pasa..
1
Co myślicie o czerwonej dla Messiego? Marciniak nie dał nawet żółtej ? O co tam chodziło
1
@Rifek dokładnie
2
Szkoda go .. wiadomo .. ale jest Gordon .. podobna charakterystyka.. dużo presuje, aktywny ,wybiegany ,szybki .. jakby tak dali 120 baniek to byłbym zadowolony .. Raphinia niestety coraz więcej kontuzji