FC_Barcelona_VeB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Bydgoszcz
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Campeone Campeone ole ole ole ole ole ole....
GG EZ :D
0
Też możliwe :D
3
No nie wierze jakby wstawili innego sędziego w dogrywce. :O
Albo miał nakaz sędziowania dla Sevilli tylko do 90 minuty ... xD
2
Pięknie by było gdyby Pique przypieczętował swój niesamowity występ golem ;)
1
Kocham ten Klub
11
Pique jest dzisiaj niesamowity ! Przypomina mi Puyol'a za najlepszych lat :D
7
Przepraszam Pany ile jest w meczu Realu? bo nie mogę oglądać :/ nigdzie nie ma stream'a i na żadnej stronie nie ma wyniku ...
.
.
.
.
.
Oh, Wait . . . . .
12
OFICJALNIE :
-Ronaldo zostaje sprzedany do PSG
-Benitez Zwolniony
-Kandydaci na nowego Trenera Realu to: Ancelotti, Zinedine
-Obrona Realu na liście Transferowej .
-Isco . . . . . . .
3
Jakie to by było piękne gdyby teraz Pique strzelił 5 bramkę i La Manita! :)
1
La Manita Loading. . . . . .
4
Ta sytuacja przypomina mi pamiętną La Manite :
Pierwszy gol padł w 10 min.(tak jak w pamiętnym meczu)
Do przerwy także było 2:0 :)
La Manita Loading. . . . .
3
Pierwsze El Clásico bez Legend tego wydarzenia . . . Xavi'ego i Casillas'a :/
6
Z taką formą obrony to Bartra powinien grać w każdym meczu ! ! !
1
Bartra dzisiaj Wszystko Czyści !
4
I co Hejterzy ?? Coś pisałem już o tym spójrzcie na Polecane . . . .
60
Jakie to jest żałosne teraz wszyscy piszą że czekają aż Rakitić odejdzie . . .
Jeżeli strzeli bramkę na wagę trzech punktów albo jak sezon temu w Finale LM to zachwycenie jaki to on nie jest dobry.
Piłkarzy swojego Klubu wspiera się nawet jak grają źle !!! . . .
2
No jeszcze kontuzje dla Neymara lub Suareza ! Albo odrazu obydwaj . . . .
Los nas nie rozpieszcza . . .
7
Ahh ten głos Orłowskiego szkoda że już nie komentuje meczy Barcy w LaLiga :|
1
Kurczę jak to Eleven nas rozpieściło wbijasz i oglądasz mecz bez ścin a na LM trzeba szukać stream'a i większość się zacina ;)
I pomyśleć że Sezon temu co mecz tak było . . .
1
Jakaś gra MATSowi się należy .. . jak zwykle na tej stronie Hejty ;/
1
Ohoho już pograne, już jej się Lewandowski włączył. :D
4
Ronaldo płacze jak ogląda ;)
Neymar 8 goli
Ronaldo 6 goli
Neymar > Ronaldo
14
Takie pisanie że macie nadzieje że Rakitić odejdzie po sezonie jest głupie.
Nikt nie pamięta jego Bramki w Finale LM . . .
2
Neymar poczytał komentarze na FcBaca.com I zaczął podawać ;)
1
Tak naprawdę gdyby nie te karne to nadal byśmy przegrywali bo skuteczności nie ma . . .
Ale za to jest w Madrycie a nie zapomniałem tam też na szczęście jej nie ma ;)
2
Gdzie jest Bartra ja się pytam ?!
1
Ta Gra Barcy udowadnia komu należy się Złota Piłka . . .
Barca bez Messiego nic nie znaczy . . .
Messi ciągnie ten zespół ,A nie zespół Messiego.
2
-Skuteczność gdzie jesteś ?
-Na pewno nie w Barcelonie.
1
Dzięki tej grze na PO Roberto się odblokował ;)
24
Dziękujemy za Walkę !!! Dawno nie było takich chęci na boisku Brawo !