1

To Nie są Kibice . . . .

1

Nie mogę patrzeć na te powtórki . . . .

3

Dawno nie było takich Emocji . . . .

2

Helena mam zawał !!!

1

Comeback is Real :D

1

Zawsze w meczu z Barcą bramkarze mają mecz życia xD

0

Zawsze trzeba Hejtować Bramkarza?? spójrz na Obronę . . . .

1

Poczekajcie do końca meczu z tymi Hejtami . . .
Leverkusen 80 min i 82 min coś wam te liczby mówią ??

0

Hahahahaha Najlepsze jak nam strzelą automatycznie zaczynają się Hejty i wielkie żale xD

9

Chociażby ta sytuacja . . .
Gdyby to przeszło byłby gol.

http://static.fangol.pl/content/1/b/8/1b803afb87c30aad0ad5ba2274e787b4-full.gif

3

To Jest Fart sezonu dla Sevilli jakim cudem to nie wpadło O.o

http://static.fangol.pl/content/2/3/d/23db271410c34b20ed5b36364f1421be-full.gif

1

0

Już Hejtujecie Pique Skąd miał wiedzieć że piłka tak się odbije . . . .

0

Sezon na MATS by wpuścił uważam za otwarty ;)

4

Co Ja ,,pacze'' Neymar podał Suarezowi O.o

0

Jak dobrze jest widzieć Bravo na Bramce ;)
Od razu człowiek spokojniejszy .

1

Fifa mu nie pozwoli grać ;)

3

Enrique Dymisja ??? Już nie pamiętasz co było sezon temu Kogo on ma wpuszczać ?? to nie jego wina.

1

Co ty masz do Suareza spójrz jakie Piłki dostaje Lewy . . . .
A Suarez musi się z piłką cofać zamiast czekać na podanie.

0

Achh ta nasza pomoc Suarez musi się cofać z piłką zamiast biec w strone Bramki I czekać na podanie. . .

1

Mathieu na LO to jest Porażka . . . . .

0

Ter Stegen Po prostu już nie wytrzymuje Psychicznie po tej krytyce jaka na niego spadła w ostatnim czasie I dlatego Gra jak gra . . . .

0

A Arsenal po tym meczu jeśli przegra będzie na swojej nominalnej Pozycji czyli 4 w Tabeli . :)

0

Kiedy on dostanie Bana za spamowanie ??! od początku pierwszej połowy wkleja ten niby link do meczu za SMS . . . .

0

Czy my kiedyś będziemy mieli choć odrobinę Szczęścia ?!

1

http://ja.gram.pl/upl/blogi/167500/img_wpisy/2007_42/mozg.jpg
tutaj mam fajny link do mózgu który by ci się przydał . . .

1

tutaj mam fajny link do mózgu który by ci się przydał . . .
http://ja.gram.pl/upl/blogi/167500/img_wpisy/2007_42/mozg.jpg

0

Nikogo to nie Obchodzi . . . Nie będę wysyłał SMS . . . .

8

Ciesze się że mamy tak rozbudowaną stronę wielkie dzięki dla redaktorów za najlepsze artykuły i ciągłe ulepszanie strony ;)
Fajnie się to prezentuje .
Współczuje kibicom Realu że ich strona jest tak zacofana. ;)

3

Kurczę w końcu Usłyszę komentarz Orłowskiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?