FC_Barcelona_VeB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Bydgoszcz
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Nie są Kibice . . . .
1
Nie mogę patrzeć na te powtórki . . . .
3
Dawno nie było takich Emocji . . . .
2
Helena mam zawał !!!
1
Comeback is Real :D
1
Zawsze w meczu z Barcą bramkarze mają mecz życia xD
0
Zawsze trzeba Hejtować Bramkarza?? spójrz na Obronę . . . .
1
Poczekajcie do końca meczu z tymi Hejtami . . .
Leverkusen 80 min i 82 min coś wam te liczby mówią ??
0
Hahahahaha Najlepsze jak nam strzelą automatycznie zaczynają się Hejty i wielkie żale xD
9
Chociażby ta sytuacja . . .
Gdyby to przeszło byłby gol.
http://static.fangol.pl/content/1/b/8/1b803afb87c30aad0ad5ba2274e787b4-full.gif
3
To Jest Fart sezonu dla Sevilli jakim cudem to nie wpadło O.o
http://static.fangol.pl/content/2/3/d/23db271410c34b20ed5b36364f1421be-full.gif
1
szczególnie tutaj największy brak szczęścia :
http://static.fangol.pl/content/2/3/d/23db271410c34b20ed5b36364f1421be-full.gif
0
Już Hejtujecie Pique Skąd miał wiedzieć że piłka tak się odbije . . . .
0
Sezon na MATS by wpuścił uważam za otwarty ;)
4
Co Ja ,,pacze'' Neymar podał Suarezowi O.o
0
Jak dobrze jest widzieć Bravo na Bramce ;)
Od razu człowiek spokojniejszy .
1
Fifa mu nie pozwoli grać ;)
3
Enrique Dymisja ??? Już nie pamiętasz co było sezon temu Kogo on ma wpuszczać ?? to nie jego wina.
1
Co ty masz do Suareza spójrz jakie Piłki dostaje Lewy . . . .
A Suarez musi się z piłką cofać zamiast czekać na podanie.
0
Achh ta nasza pomoc Suarez musi się cofać z piłką zamiast biec w strone Bramki I czekać na podanie. . .
1
Mathieu na LO to jest Porażka . . . . .
0
Ter Stegen Po prostu już nie wytrzymuje Psychicznie po tej krytyce jaka na niego spadła w ostatnim czasie I dlatego Gra jak gra . . . .
0
A Arsenal po tym meczu jeśli przegra będzie na swojej nominalnej Pozycji czyli 4 w Tabeli . :)
0
Kiedy on dostanie Bana za spamowanie ??! od początku pierwszej połowy wkleja ten niby link do meczu za SMS . . . .
0
Czy my kiedyś będziemy mieli choć odrobinę Szczęścia ?!
1
http://ja.gram.pl/upl/blogi/167500/img_wpisy/2007_42/mozg.jpg
tutaj mam fajny link do mózgu który by ci się przydał . . .
1
tutaj mam fajny link do mózgu który by ci się przydał . . .
http://ja.gram.pl/upl/blogi/167500/img_wpisy/2007_42/mozg.jpg
0
Nikogo to nie Obchodzi . . . Nie będę wysyłał SMS . . . .
8
Ciesze się że mamy tak rozbudowaną stronę wielkie dzięki dla redaktorów za najlepsze artykuły i ciągłe ulepszanie strony ;)
Fajnie się to prezentuje .
Współczuje kibicom Realu że ich strona jest tak zacofana. ;)
3
Kurczę w końcu Usłyszę komentarz Orłowskiego ;)