Fabartra
Dołączył/a: marzec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jednak jesteś upośledzony :D Bez urazy.
0
Boże.. Bartra - obrońca; Sergi - pomocnik..
0
Bo są młodzi? :D Bez przesady.
0
Też właśnie tego poszukuję.. Także jak znajdziesz to wyślij mi link w wiadomości.
0
Nie mam pojęcia. Ale szkoda..
0
Nie żeby coś, ale ja mam jakieś świetne przeczucie co do tego sezonu.. :)
0
Kochani, mógłby mi ktoś napisać kto bramy strzelał? Widziałam ostatnią Pedro, bo dopiero włączyłam transmisję..
0
Przede wszystkim uważam że dla Thiaiti należy się ogromny szacunek mimo takiego wyniku pokazali coś ,serce do walki próbowali robili miejscami ciekawe akcje , ale niestety bez bramki.
0
Uwielbiam patrzeć na radość piłkarzy Thaiti, mimo wszystko. Mimo wysokiej przegranej, i tak cieszą się z gry! :)
0
Dobra, prawda jest taka.. Trzeba szczerze pogratulować PSG, Maladze i Juventusie. W końcu dotrzeć do ćwierćfinału LM nie jest łatwo.
0
PSG - Paris Say Goodbye :D
0
Nie oddamy Alexisa! :)
0
Kochani, nie wchodzę na nikogo. Po prostu kłóćcie się gdzie indziej, okej? :)
0
nurson,
Teraz to właśnie Ty okazujesz swoją inteligencję :)
0
Jakie to kochane, że głosujemy na Abidala. :)
0
Szaleją chłopaczki, szaleją. Fábregas/Alexis? Jakiś nowy duet? Mi tam się podoba. :D
0
Pablo86,
po co założyłeś tu konto? Czy Ty naprawdę nie widzisz tła, zdjęć i samego faktu, że jest to strona dla FANÓW Barcelony? No proszę Cię, wracaj na stronkę dla Realu..
0
Spalonego to i moja Mama zauważyła.. Nie no, poważnie.
0
I słusznie, że złożą skargę..
0
Cristian Tello słusznie został uznany zawodnikiem meczu. Grał świetnie. ;) Asysta i bramka. :D Vamos!
0
Świetnie, że Bartra gra :)
0
No i świetnie. :) Jeszcze pana Bartrę! :)
0
Artur Boruc zawodnikiem meczu! :D
0
Mourinho - wyjdź.
0
Takk nieco nie na temat.. Też tak macie, że gdy napiszecie jakąś wyczerpującą odpowiedź czy komentarz, to co chwilę odświeżacie stronkę i sprawdzacie ilość plusów/minusów? :D
0
Łyżwiarze figurowi są fajni! :D
0
Pozdrawiam wszystkie osoby, które teraz hejtują Cesca i Alexisa. Jestem pewna, że gdy się rozstrzelają lub coś to od razu z nich 'zejdziecie'.. Przecież chłopaki dobrze grają. :)
0
Niech Bartra sobie pogra, noo! Nie marnujcie chłopaka..
0
Mogliby dać pograć Bartrze..
0
Po przeczytaniu tytułu.. nieźle się zdziwiłam. :D