0

Bartra, najprzystojniejszy piłkarz Barcelony. ;) Mogliby mu dać nieco pograć, to świetny piłkarz.

0

A mi się bardzo podoba filmik. Aż mi dreszcze przechodzą. Ta niesamowita radość po każdej bramce, przede wszystkim po golu Jordiego. W dodatku komentator z taakimi emocjami. Coś pięknego, VeB!

0

Kocham Was mordeczki! :D

0

Piękny, wspaniały artykuł.

0

Komin1899, komentarz pierwsza klasa. Zgadzam się w stu procentach. :)

0

Co tu pisać.. Zacytuję jedynie Alvesa: "Jeśli zagramy na pół gwizdka, odpadniemy" :) Trzymajcie się Cule!

0

sojerrrr, Barcelona stworzy piekło Milanowi. :D

0

Tylko 101%?! Nie, nie, nie.. TRZEBA ZAGRAĆ NAJMOCNIEJ, NAJLEPIEJ.

0

spigarrr, właśnie. Zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego wygwizdali Fábregasa. Wie ktoś?

0

Dani dobrze gada. :)

0

@pawel2662
Dobrze by było :D

0

Coś niesamowitego. :)

0

Ej, bądźmy dobrej myśli. :) Uważam, że sobotni mecz z Deportivo doda naszej drużynie odwagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?