Fabartra
Dołączył/a: marzec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra, najprzystojniejszy piłkarz Barcelony. ;) Mogliby mu dać nieco pograć, to świetny piłkarz.
0
A mi się bardzo podoba filmik. Aż mi dreszcze przechodzą. Ta niesamowita radość po każdej bramce, przede wszystkim po golu Jordiego. W dodatku komentator z taakimi emocjami. Coś pięknego, VeB!
0
Kocham Was mordeczki! :D
0
Piękny, wspaniały artykuł.
0
Komin1899, komentarz pierwsza klasa. Zgadzam się w stu procentach. :)
0
Co tu pisać.. Zacytuję jedynie Alvesa: "Jeśli zagramy na pół gwizdka, odpadniemy" :) Trzymajcie się Cule!
0
sojerrrr, Barcelona stworzy piekło Milanowi. :D
0
Tylko 101%?! Nie, nie, nie.. TRZEBA ZAGRAĆ NAJMOCNIEJ, NAJLEPIEJ.
0
spigarrr, właśnie. Zupełnie nie mam pojęcia, dlaczego wygwizdali Fábregasa. Wie ktoś?
0
Dani dobrze gada. :)
0
@pawel2662
Dobrze by było :D
0
Coś niesamowitego. :)
0
Ej, bądźmy dobrej myśli. :) Uważam, że sobotni mecz z Deportivo doda naszej drużynie odwagi.