0

@abram3k uważasz, że Polkowski i Wiśniowski sobie to wymyślili?

4

@Songo91 wszystko niech już otwierają, bo ile można. Trzeba z tym żyć i tyle, a nie gnoić nadal gospodarkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@BarcaInfo



XD

1

@DanielOOL śmierdzi to na kilometr :-)

7

3

@Kapsel12 13.01 ogłosi program gospodarczy. 18.01 ogłosi program sportowy.

0

@Majkel34 ale tego, że Granulat się sfrajerzył już nie cofnie. Obsrał kombinezon wczoraj.

0

No i pięknie! Klub już powinien mieć nowego prezydenta. Oby to był Laporta ;-)

2

@Rewolucja123 https://x.com/HagridFCB/status/1347141704449748994

"Czas, aby Laporta zaprezentował swój projekt. Jego projekt gospodarczy zostanie zaprezentowany 13 stycznia, a projekt sportowy 18 stycznia."

0

@DaPi masz rację. Irytujące to jest strasznie. Powinni coś z tym zrobić.

0

@MESSIah16 podobno P$G ma na Niego spore zakusy. Oby został w La Liga.

0

Niech dopuszczą głosowanie elektroniczne i po problemie, a stawiają opór temu.

1

Lubię Go. Profesjonalista pełną gębą. Na dodatek bez kontuzji od nie pamiętam kiedy.

0

@Getek tak. Od rana o tym gadali.

1

@eckov ujowy... okazało się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2 gole i 5 asyst w tym sezonie. Zapowiada się nieźle.

0

@TylkoBarca7273 jest gdzieś transmisja?

2

@FCBpipsiuuu On ma całkiem inny styl gdy i poruszania się. Rakieta był/jest jak muł poruszający się po bagnach.

0

MD = sympatycy i sojusznicy Bartomeu.

0

@cchesterr43 co za rząd to brak słów! Na taczke i z górki ich! Słodki napój luksosowym towarem. Masakra.

2

@FCBpipsiuuu gdzie On Ci Rakiete przypomina??

0

@Pewex do meczu jeszcze sporo czasu. Wszystko się może wydarzyć. PSG też super nie gra. Szansę oceniam 50:50.

3

@NaFazieHitman La Rambla grzmi :-)

0

@Pewex to niezły kibic z Ciebie...

0

@Pewex nie, to nie jest taki powód :-) akurat są to ekipy nigdy nie lubiane przeze mnie. PSG i oklep?

0

@Pewex ich też do tej listy dorzucam :-)

4

@FC1899Barca



XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?