Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k uważasz, że Polkowski i Wiśniowski sobie to wymyślili?
4
@Songo91 wszystko niech już otwierają, bo ile można. Trzeba z tym żyć i tyle, a nie gnoić nadal gospodarkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@BarcaInfo
XD
1
@DanielOOL śmierdzi to na kilometr :-)
7
https://x.com/santi_pakulini/status/1347304978562641926
Zjedzą Kotleszke :D
3
@Kapsel12 13.01 ogłosi program gospodarczy. 18.01 ogłosi program sportowy.
0
@Majkel34 ale tego, że Granulat się sfrajerzył już nie cofnie. Obsrał kombinezon wczoraj.
0
No i pięknie! Klub już powinien mieć nowego prezydenta. Oby to był Laporta ;-)
2
@Rewolucja123 https://x.com/HagridFCB/status/1347141704449748994
"Czas, aby Laporta zaprezentował swój projekt. Jego projekt gospodarczy zostanie zaprezentowany 13 stycznia, a projekt sportowy 18 stycznia."
0
@DaPi masz rację. Irytujące to jest strasznie. Powinni coś z tym zrobić.
0
@MESSIah16 podobno P$G ma na Niego spore zakusy. Oby został w La Liga.
0
Niech dopuszczą głosowanie elektroniczne i po problemie, a stawiają opór temu.
1
Lubię Go. Profesjonalista pełną gębą. Na dodatek bez kontuzji od nie pamiętam kiedy.
0
@Getek tak. Od rana o tym gadali.
1
@eckov ujowy... okazało się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2 gole i 5 asyst w tym sezonie. Zapowiada się nieźle.
0
@TylkoBarca7273 jest gdzieś transmisja?
2
@FCBpipsiuuu On ma całkiem inny styl gdy i poruszania się. Rakieta był/jest jak muł poruszający się po bagnach.
0
MD = sympatycy i sojusznicy Bartomeu.
0
@cchesterr43 co za rząd to brak słów! Na taczke i z górki ich! Słodki napój luksosowym towarem. Masakra.
2
@FCBpipsiuuu gdzie On Ci Rakiete przypomina??
0
@Pewex do meczu jeszcze sporo czasu. Wszystko się może wydarzyć. PSG też super nie gra. Szansę oceniam 50:50.
3
@NaFazieHitman La Rambla grzmi :-)
0
@Pewex to niezły kibic z Ciebie...
0
@Pewex nie, to nie jest taki powód :-) akurat są to ekipy nigdy nie lubiane przeze mnie. PSG i oklep?
0
@Pewex ich też do tej listy dorzucam :-)
4
@FC1899Barca
XD
6
Ankieta Mundo Deportivo na temat Leo
https://x.com/neurophate_/status/1345625609913966592
Neymar - podzielam zdanie.
https://x.com/neurophate_/status/1345624501657227264
Koeman
https://x.com/neurophate_/status/1345621905596964865