0

@BarcaInfo masz jakiś pomysł, kto to mógłby być?

1

@ksobi 5 min i nie ma. Masakra.

0

@Ghotti chyba w godzinę ten zestaw się rozszedł :-) Trochę drogo choć w zestawie dwa pady były.

0

@Ghotti właśnie się zastanawiałem nad tym przy dodawaniu alertu czy ustawić od 20 stopni czy od zera. Zmieniłem na zero jak napisałeś ;-)

0

@Ghotti zainstalowałem tę apke i ustawiłem alert jak napisałeś. Działa to?

1

@ksobi już nieaktualne. Wyprzedane.

0

@Ghotti dzięki za info, ale wolałbym golasa.

0

@clyde ja byłbym zainsteresowany! Poluje na nią i upolować nie mogę. Odezwij się na priv.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@_catalan na nike.pl . Teraz jest -20% od rzeczy nieprzecenionych.

14

https://zapodaj.net/34a8c6f37d53a.jpg.html

Dostarczona 10 min temu przez kuriera :-)) Idealnie na dzisiejszy meczyk :D

1

@Kubox A w czym On jest najlepszy? :-)

4

@BarcaInfo dreszcze na skórze... Przykre bardzo, że już Go w Barcelonie nie ma :-(

0

@damian16161212 nikt nie wie o co z Nim chodzi i po co On jest w klubie. Zobaczyli Go podobno na treningu i zdecydowali się kupić janusze biznesu.

1

@Barwindg był On kozakiem i lepszego od Niego na tej pozycji nie było i nie ma. A Jego "chemia" z Leo na boisku była fantastyczna.

2

@Norbi2021 mam taki sam szacunek jak oni mają do Barçy.

0

@ArterkHD pewnie sami "najlepsi" czyli Hajto + Wichniarek...

6

@BarcaInfo szkoda, że Go shitem nie obrzucili ;-)

18

Żałośni są jak próbują Barçe wyprowadzić z równowagi i zdestabilizować zespół. Czyżby mieli jakieś obawy przed meczem? Oby udało się ten śmieszny klub wyeliminować. "Pu*a P$G".

2

@mr_robot to prawda. Pełen energii i charyzmy. Gdyby mógł grał by z nimi :-)

57



"Kocham cię piłeczko" :P

32



Radość Higginsa z coachem po wygraniu PK :-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szicek10 e tam. Jak już pić to pić :p

3

Higgins, chrześniak Jordana :-)

1

@Janiama szkoda, że Go nie złapał ;-)

0

@Szicek10 ale ciężka żeby tak się nią schlać :-)

40



Iliax z Leo

4

@Janiama wtedy to już przedszkole ;-)

4

@BarcaInfo wg mnie i tak nie znajdzie się w pierwszej 11 nawet gdyby dostał zielone światło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?