Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo masz jakiś pomysł, kto to mógłby być?
1
@ksobi 5 min i nie ma. Masakra.
0
@Ghotti chyba w godzinę ten zestaw się rozszedł :-) Trochę drogo choć w zestawie dwa pady były.
0
@Ghotti właśnie się zastanawiałem nad tym przy dodawaniu alertu czy ustawić od 20 stopni czy od zera. Zmieniłem na zero jak napisałeś ;-)
0
@Ghotti zainstalowałem tę apke i ustawiłem alert jak napisałeś. Działa to?
1
@ksobi już nieaktualne. Wyprzedane.
0
@Ghotti dzięki za info, ale wolałbym golasa.
0
@clyde ja byłbym zainsteresowany! Poluje na nią i upolować nie mogę. Odezwij się na priv.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@_catalan na nike.pl . Teraz jest -20% od rzeczy nieprzecenionych.
14
https://zapodaj.net/34a8c6f37d53a.jpg.html
Dostarczona 10 min temu przez kuriera :-)) Idealnie na dzisiejszy meczyk :D
1
@Kubox A w czym On jest najlepszy? :-)
4
@BarcaInfo dreszcze na skórze... Przykre bardzo, że już Go w Barcelonie nie ma :-(
0
@damian16161212 nikt nie wie o co z Nim chodzi i po co On jest w klubie. Zobaczyli Go podobno na treningu i zdecydowali się kupić janusze biznesu.
1
@Barwindg był On kozakiem i lepszego od Niego na tej pozycji nie było i nie ma. A Jego "chemia" z Leo na boisku była fantastyczna.
2
@Norbi2021 mam taki sam szacunek jak oni mają do Barçy.
0
@ArterkHD pewnie sami "najlepsi" czyli Hajto + Wichniarek...
6
@BarcaInfo szkoda, że Go shitem nie obrzucili ;-)
18
Żałośni są jak próbują Barçe wyprowadzić z równowagi i zdestabilizować zespół. Czyżby mieli jakieś obawy przed meczem? Oby udało się ten śmieszny klub wyeliminować. "Pu*a P$G".
2
@mr_robot to prawda. Pełen energii i charyzmy. Gdyby mógł grał by z nimi :-)
57
"Kocham cię piłeczko" :P
32
Radość Higginsa z coachem po wygraniu PK :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szicek10 e tam. Jak już pić to pić :p
3
Higgins, chrześniak Jordana :-)
1
@Janiama szkoda, że Go nie złapał ;-)
0
@Szicek10 ale ciężka żeby tak się nią schlać :-)
40
Iliax z Leo
4
@Janiama wtedy to już przedszkole ;-)
4
@BarcaInfo wg mnie i tak nie znajdzie się w pierwszej 11 nawet gdyby dostał zielone światło.