Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
B@SamuraJack Ale nie tak kreatywny jak Kane. Kane to jak Benzema. Takie 9.5.
1
@Pawelec7 Borek z akcentem niemieckim? :-)
4
@AmigoBlancos na pewno mają to w głowach i może to być powodem. Ale jakoś mi ich nie żal ;-)
2
Spokojnie. Nikt za Nim nie tęskni.
0
@marian_konopka piłka Mu tak samo odskakuje jak Komarowi. Na takim poziomie jest to strasznie irytujące. Chociaż Trincão może bym usprawiedliwił, bo stres, grzeje ławę, brak regularności, ale u Komara?? Zaczynam być zdania, że powinien zostać sprzedany w lecie.
9
@Emhyr Lapcio powie konkretnie. Albo przedłuża kontrakt albo zostaje wystawiony na listę. Czasy nieudacznika Bartomeu się skończyły i dawanie niebotycznie chorych kontraktów.
2
@Dembouz1899 łzy się cisną do oczu...
6
@macio_944 no właśnie tu chodzi o tą charyzmę i charakter, a nie przykuc przy lini bocznej bądź spanie :-)) ale zasług EV obierać nie można.
0
@matirix20 te nogi to ma długie jak tyczki. Skok w dal też mógłby uprawiać.
80
https://x.com/IniestismxFCB/status/1385710391821574147
Wcześniej / Teraz :D
0
@Nazio87 jakieś są Twoje mocne atuty? :p
0
@Transu96 są nadal, a nie byli.
0
@Kacper1432 Roberto zagrał słaby mecz i nie ma co z tym dyskutować. Wiadomo, przerwa w grze zrobiła swoje.
0
@damianex10 dodatkowo asekurował Roberto, który dzisiaj zagrał fatalnie. Kilka razy spirintem musiał wracać po błędach Roberto.
2
@Gaz to tak jak u Komara.
3
@Encore G.O.A.T
0
@MasnyTed podobno zawarł taką klauzulę, że to socios zdecydują.
1
@inViNcibl3 ten cały program jest w ogóle niewiarygodny.
12
https://x.com/neurophate_/status/1384631097808523267
Floro teraz :D
11
@PJ1985 Jordanem kolego.
0
@Avatarr póki co to największa zagadka. Oby tak.
8
No mnie się podobają. ❤
1
@Rothan1 dokładnie tak. Jakiś tydzień temu pewien cebulak próbował mnie naciągnąć na link rzekomo inPost.
0
@Dembouz1899 dostałby liścia :D
0
@kiper09 pewnie ma dylemat jak obstawić kupon.
0
@bartniczek7 A o czym mamy gadać? O polityce?
66
:-)
0
A kamery szukał?
40
xD
4
@Rewolucja123 bez de Jonga na Real?