Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Dembele za Neymara :D
0
@Gomess RAC1, wcześniej Fernando Polo. Coś się na rzeczy na pewno.
6
@Bykunn tak od 04.05.
0
@LuisSalvano to prawda.
0
@Ghotti tak też może być :-) od przybytku głowa nie boli ;-)
0
@Ghotti za nudno by było ;-) ale coś może być na rzeczy. Za długo trwa Jego ewentualne przedłużenie kontraktu z PSG. Ale z drugiej strony Romano i Bechler piszą, że na pewno przedłuży. Saga trwa :-)
2
Pomimo wczorajszego stwierdzenia, że jest szczęśliwy w Paryżu, Neymar nadal pragnie zagrać w Barcelonie z Messim w przyszłym sezonie. Poinformował swoich byłych kolegów z drużyny, że chce wrócić, o czym wie również zarząd Barçy. @ffpolo [md]
0
@kamiVeB do rotacji?
2
@Kgorecki2500 LS Ney, N Griezmann, PS Leo.
1
@lukas10 w MD Leo do PSG, a w Sporcie Ney do Barçy. Ale nas karmią plotami.
12
@El Madridista. Nie mógł. Powinien. A tak ogólnie bez większych kontrowersji.
4
de Ligt chce bardzo trafić do Barçy. [Gerard Romero]
4
Crack. Fenomenalny jest.
0
@Kamiloza91 Ziyeh?
0
@Pilka_jest_okragla dla nas czyli? Wypowiadasz się za całą społeczność LR? ;-)
0
@Chakalaka gada jakby było coś na rzeczy. Ciągle zwodzenie i brak konkretów.
1
@Chakalaka o kurde sztos. Ale wzmocnienie na końcówkę sezonu!
0
@msmsms nie wiem. Po prostu nie lubię :-) umiejętności Mu nie odbieram, bo piłkarz z Niego dobry.
0
@kaamil1910 chodzi o Marcosa.
1
Nie lubię Go, ale tu poszedł jak dzik!
0
@Losiex Juve Go nie odda póki co. Myślę, że jest nietykalny. Umowę ma do 06.2024.
31
https://x.com/CrewsMat19/status/1386736764778336257
xD
31
Piękny Ivan w Klasyku.
0
@Janas11224 A co to za Yamaha? :-)
0
@Szicek10 na Euro mają jakiś procent wypełniać stadiony. Pewnie więcej od nowego sezonu.
0
@zadafcb jakieś karne nie podyktowane dla Barçy.
1
@FC1899Barca Pedri i Roberto do spółki. Griezmann + de Jong mimo niewykorzystanych szans.
1
@tomek8756 https://www.dobarcelony.pl/ tutaj znajdziesz dużo informacji.
2
@messiandiniesta mimo tego zagrał świetne spotkanie.
1
@Jakchcesz cienko to zagrał Dest, a Roberto beznadziejne.