Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Rywalizacja trwa :-)
0
@Transu96 rzucili Mu karteczkę na murawę z informacją.
2
@amanter oby chuja złapali!
9
@Avatarr zostawić. Uniwersalny piłkarz, który zagra na PO i w środku pola. Tacy piłkarze są cenieni.
0
@Firestone widziałeś skąd jest źródło? AS... Trzeba poczekać, aż ktoś rzetelniejszy poda jakąś informację.
4
Źródło Marca i AS...
1
@KacperVEB "nowy" Messi.
2
@xBoMBoWiECx dokładnie. Bardzo młody zespół z ogromnym potencjałem!
7
Gdyby plotki transferowe okazały się prawdziwe...
Wygląda to imponująco!
2
@michal26 wg mnie wszyscy czterej aut z Barçy. Pensja Szamana to też absurd choć wiadomo, że kontrakt przedłużył przed kontuzją kolana ale mimo wszystko. To są pieniądze, które można przełożyć na zakup Norwega.
12
Wynagrodzenie za tych 4 Panów prawie 63 mln €.
0
@DawidekFCB Firpo Go złapie :-)
2
@JohnnyBarca jakbyś tak ładował bramkę za bramką w najważniejszych rozgrywkach to też by Ci folołersów przybywało z prędkością światła.
3
@szkutnik91 ja mam tak jak Ramos. Zawsze mam satysfakcję jak Biali przegrywają niezależnie od sekcji sportowej :-)
0
@Dani13 to Twoje zdanie i masz do tego prawo, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Franek jest idealny do środka pola.
0
@Commando to ma sens i to bardzo. Wymieniłeś 3 graczy, którzy pobierają ogromną pensję, a nic nie dają klubowi. Za kasę z ich sprzedaży można pozyskać innych graczy.
2
@Peciak drugi błąd to brak drugiej żółtej dla Kurzawy.
2
@MesQueUnClub_87 zgadzam się z Tobą. Dla mnie tego młodziak jest mega irytujący.
0
@pepo_barcarzadzi dojedź Go :P
1
@Coutinho007 czasem mam wrażenie, że On jest wolniejszy od Busiego, a to już naprawdę źle o Nim świadczy...
0
@BarcaInfo Grzmot pomógł ;-)
0
@Coutinho007 są na takim samym poziomie więc jeden uj wg mnie :-) plus po stronie Brazylijczyka za wiek. Ale masz rację, bo Pajnic nigdy koszulki Barçy nie powinien założyć.
0
@mariosss20 podzielam Twoje zdanie.
94
XD
0
@Coutinho007 nie prawie. W ogóle :-)
0
@Calc to jest żenujące i tutaj pojawia się emotka z rzyganiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 myślę, że 8:2 też mogło by paść.
6
@AmigoBlancos to drewno jest.
7
Auć :-)