0

@FCBKasza odrazu jest czym oddychać.

3

@Tridente2015 "koko koko Euro spoko"

9

Jeśli to prawda to słabo. Młodzież bardzo dobrze się u Niego spisywała. Prędzej bym pomyślał, że obejmie pierwszego trenera niż Go zwolnią.

5

Komar do odstrzału powinien iść, a nie jakieś przedłużanie kontraktu z Nim.

1

@LeoMessiah będzie wychodzić drugą stroną to niestety też będzie boleć. :-)

1

@LeoMessi1994 ja bym ich wrzucił do jednego wora.

0

@korolocik ale ile prostopadłych piłek zagrali w tym sezonie?

0

@Rewolucja123 zgadzam się. Koeman Go zajechał do granic możliwości zamiast rotować.

10

Komentarz usunięty

0

@korolocik spojrzałem i co? Każdy wie, że Barça powinna kupić pomocnika, ale kreatywnego, bo prostopadłą piłkę z linii pomocy to tylko Busi potrafi zagrać.

2

@kamiVeB no niby strata ale i tak na pustaka by nie trafił :P

13

@JarekS Depay przyjdzie na 100% wg mnie. Tylko czekać na fichado. A, że nie przyjedzie Wijnaldum to bardzo dobrze ;-)

0

@barcowy1899 ale Ty wiesz, że sporo tutaj dzieci i to ich komentarze są?

3

@inViNcibl3 ale na początku było blisko, żeby to Tybura padł. Na szczęście przetrwał.

24

2026... Masakra

7



Były piłkarz Betisu, a obecnie nowy nabytek Barçy wyraził zadowolenie z dołączenia do teamu Barcelona.

4

@koziar :-) mnie też nie leży, ale na tym edicie wyszła świetnie.

11



Ładnie to zrobił, bo koszulka wygląda tutaj świetnie :-)

2

@PlanetFCB nieaktualne. Podobno wuja Setien.

5

@szela1899 emotka to jest, która tutaj się nie wyświetla, stąd te znaki.

22



Nie mogę się doczekać!

4

7

Świetnie się to czyta. Dobra robota!

3



Erling jaka stylówa :)

0

@Messibestplayerintheworld całkiem o Nim zapomniałem :-)

4



Fajne zdjęcie.

1

@Yiamuiaijahaima Ha ha ha...

4



Blisko :-)

0

@Dior albo na Canal+ albo Eleven. Innej opcji nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?