Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mesciak jeden pies.
8
@Messibestplayerintheworld niech Go biorą za te 111 mln ;-) My przynajmniej byśmy zaoszczędzili sporo kasy. Na 9 może grać Griezmann razem z Suarezem. Nam skrzydła jak tlen potrzebne.
8
https://x.com/Finalnesperado/status/1268241080207761421
Dobry jest :-)
12
Gol dnia.
Messi Ty kosmito.
0
@Triv44 cały Zlatan. Skromny do bólu.
1
Zlatan: „Myślę, że jestem jak wino. Im starszy, tym lepszy.”
3
Javier wspomina Wembley z 2011 r.
6
@FCMichalo też lubisz golf? ;-)
6
Finał UCL
17
Leo
2
https://zapodaj.net/d39dca8ac9f6e.jpg.html
Szczepionka
2
@MichVeB wielka szkoda. Zabrakło naprawdę niewiele. O takim finale tutaj większość marzyła Barca - Ajax :-)
36
https://x.com/cwiakala/status/1265569825339957250
Pan piłkarz pełną gębą.
10
To był piękny wieczór dla cules :-)
2
@Grubson06 90 mln i jeszcze gracz? Masakra.
1
@Pilka_jest_okragla nikłe szanse, żeby za Juniora dostali 30 mln. Chyba, że przed końcem sezonu pokaże się z lepszej strony niż dotychczas.
4
Ładnie się z nimi bawi Leo :-)
2
Ja pierdziele! Aż mi nie dobrze...
3
@Szicek10 zgadzam się. Byłem dwa dni temu i czuję się teraz jak młody Bóg :p
9
@xavi890 to żeś dojeba* :-)
1
Ja już dawno bym się o coś połamał :p
1
@asdfdsg najprawdopodobniej 4 etap na początku czerwca.
0
@Pepiko na początku czerwca.
19
Airline ter Stegen. Oby przyszły kapitan!
14
@justfootball u mnie wystąpiła by radość.
0
@Pilka_jest_okragla nie ma na świecie trenera, który nie chciałby mieć Neymara w zespole. Po Jego odejściu na lewej stronie nie dzieję się praktycznie nic.
0
@Kajtek77 Panie dobre i to :-)
5
Ivan daj już spokój, bo już się czytać tego nie da...
Obniż wynagrodzenie skoro byłbyś zachwycony ponowną grą dla Sevilli.
0
@MarFan po co to oglądać i podnosić im oglądalność?
1
Ale jedzonko na foto!