La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

#Tiki-taka

Ivan Rakitić: Wielokrotnie mówiłem, że byłbym zachwycony możliowością powrotu do Sevilli. Śledzę jej grę i świętuję wszystkie bramki. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Noszenie koszulki z numerem 10 po Reyesie? Byłbym zaszczycony, mogąc uhonorować go w ten sposób. [Marca]

3

Spoko, niech odchodzi. Lepsza opcja jakby za niego przyszedł Ndombele.

Komentarz usunięty

5

Ivan daj już spokój, bo już się czytać tego nie da...
Obniż wynagrodzenie skoro byłbyś zachwycony ponowną grą dla Sevilli.

konto usunięte

0

@Bagsik88 a dla mnie to Pijanić lepsza opcja niż kolejny Francuz ...

0

Zachwycony ale pensją, jeśli by nie zmalała. Czyli transfer nie realny bo się Ivan nie zgodzi na obniżkę standardu życia.

1

Niech zostawi nr. 10 komuś kto gra na miarę dziesiątki... Bo swoją powolną, niekreatywną grą zasługuje na nr. 5 i to w 2 lidze hiszpańskiej. Takie są realia poziomu jaki prezentuje Ivan od 2 lat.

0

@hazo428 Pjanic to swoją drogę i powinien przyjść, ale widziałem, gdzieś newsa, że Juve nie chce Ivana. Stąd pomyślałem o Ndombele


konto usunięte

0

Jakby co to wkradł się błąd: " zachwycony możliowością"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?