Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jest i On! Frenkie!
0
@Skaramuczi skończ już :-)
1
Fani Bayernu Monachium, gdy widzą Sane w składzie Man City :D
8
Same promocje.
8
https://x.com/FCBW_A7/status/1157980012542332930
Prezes Maria Bartomo: Jest jeszcze kilka tygodni do zamknięcia rynku i mogą pojawić się nowe kontrakty.
Ney?
24
Junior i Jego agenci
33
Junior i Bartomeu
1
@kuba4352r375 podobno o 19
1
@Barcelismo nie tylko na lotnisku, bo już po badaniach ;-) czekamy na oficjalke.
4
@masq nie ma co gadać. Okienko świetne w wykonaniu Barcy. Jeszcze niewiadomo co z Neymarem...
0
@th@les przecież na dole masz przetłumaczone.
4
@MarioVeB! Mądralo La Rambli - weź na luz ;-)
0
@MarioVeB! Nie, nie umiem. Nauczysz mnie?
14
https://x.com/FCBW_A7/status/1157948798800400390
Junior Firpo pomyślnie przeszedł badania lekarskie. [AS]
8
Propozycja Barcelony wysłana Carlesowi Puyolowi na stanowisko dyrektora generalnego klubu, nabiera kształtu. Istnieje realna możliwość, że były obrońca dołączy do zarządu Barçy. [md]
Oby się zgodził i objął to stanowisko.
26
Neymar może dotrzeć do Barcelony na wypożyczenie z obowiązkową opcją zakupu. Barca unika w ten sposób płacenia kolejnego dużego przelewu tego lata (Griezmann), a to przyśpieszy porozumienie.
16
Pep o Messim :-)
3
Barça już zamknęła porozumienie z Firpo i ma nadzieję, że stanie się on dziś piłkarzem Barcy. Jutro spodziewane jest przybycie zawodnika do Barcelony gdzie odbędą się badania lekarskie i prezentacja zawodnika.
5
[SPORT] | To jest wojna!
Neymar odmawia spotkania z PSG w Chinach i nalega, by tego lata podpisać umowę z Barçą.
Francuski klub zaczyna tracić cierpliwość i w przyszłym tygodniu podejmie decyzję o Jego przyszłości.
57
Lionel Messi został uznany za najlepszego piłkarza ostatnich 25 lat przez angielski magazyn piłkarski FourFourTwo.
Wg mnie najlepszy w historii. GOAT
52
https://x.com/FootbaII_HQ/status/1157071307164606464
Trzeba przyznać, że ładnie to zrobił :-)
9
https://x.com/FootyHumour/status/1156670634073710592
Kiedy Lukaku otrzymuje piłkę od Ronaldo podczas treningu Juventusu. :D
0
:D
1
Vidala to bym na jeszcze jeden sezon zostawił, bo ktoś taki, z taką charyzmą i zaangażowaniem jest potrzebny. Walczak jakich mało. Na Rakietę myślę, że już czas tym bardziej po sprowadzeniu de Jonga. Jeszcze można coś na Nim zarobić.
1
@macio_944 A jakieś fajne źródełko na potwierdzenie tego, że grałeś w golfa?
10
Alan Shearer: „Powinniśmy uważać się za szczęśliwych, żyjących w czasach, w których możemy oglądać największego gracza w historii!”
1
@Yoshi94 oczywiście, że był średni i na pewno nie dla Barcy. Nie ten poziom, a wyrwany Romie tylko po złości wg mnie. Ulubieniec La Rambli i stąd taki płacz.
11
@Gacu95 to już jest tak nudne, że nawet komentować się tego nie chce.
13
@insp1re A to niby dlaczego?
43
Jestem mega ciekaw Jego współpracy z de Jongiem. Nie mogę się doczekać żeby ich obu zobaczyć razem na boisku.