2

Jest i On! Frenkie!

0

@Skaramuczi skończ już :-)

1



Fani Bayernu Monachium, gdy widzą Sane w składzie Man City :D

8



Same promocje.

8

https://x.com/FCBW_A7/status/1157980012542332930

Prezes Maria Bartomo: Jest jeszcze kilka tygodni do zamknięcia rynku i mogą pojawić się nowe kontrakty.

Ney?

24



Junior i Jego agenci

33



Junior i Bartomeu

1

@kuba4352r375 podobno o 19

1

@Barcelismo nie tylko na lotnisku, bo już po badaniach ;-) czekamy na oficjalke.

4

@masq nie ma co gadać. Okienko świetne w wykonaniu Barcy. Jeszcze niewiadomo co z Neymarem...

0

@th@les przecież na dole masz przetłumaczone.

4

@MarioVeB! Mądralo La Rambli - weź na luz ;-)

0

@MarioVeB! Nie, nie umiem. Nauczysz mnie?

14

https://x.com/FCBW_A7/status/1157948798800400390

Junior Firpo pomyślnie przeszedł badania lekarskie. [AS]

8



Propozycja Barcelony wysłana Carlesowi Puyolowi na stanowisko dyrektora generalnego klubu, nabiera kształtu. Istnieje realna możliwość, że były obrońca dołączy do zarządu Barçy. [md]

Oby się zgodził i objął to stanowisko.

26



Neymar może dotrzeć do Barcelony na wypożyczenie z obowiązkową opcją zakupu. Barca unika w ten sposób płacenia kolejnego dużego przelewu tego lata (Griezmann), a to przyśpieszy porozumienie.

16



Pep o Messim :-)

3



Barça już zamknęła porozumienie z Firpo i ma nadzieję, że stanie się on dziś piłkarzem Barcy. Jutro spodziewane jest przybycie zawodnika do Barcelony gdzie odbędą się badania lekarskie i prezentacja zawodnika.

5




[SPORT] | To jest wojna!
Neymar odmawia spotkania z PSG w Chinach i nalega, by tego lata podpisać umowę z Barçą.
Francuski klub zaczyna tracić cierpliwość i w przyszłym tygodniu podejmie decyzję o Jego przyszłości.

57



Lionel Messi został uznany za najlepszego piłkarza ostatnich 25 lat przez angielski magazyn piłkarski FourFourTwo.

Wg mnie najlepszy w historii. GOAT

52

https://x.com/FootbaII_HQ/status/1157071307164606464

Trzeba przyznać, że ładnie to zrobił :-)

9

https://x.com/FootyHumour/status/1156670634073710592

Kiedy Lukaku otrzymuje piłkę od Ronaldo podczas treningu Juventusu. :D

0



:D

1

Vidala to bym na jeszcze jeden sezon zostawił, bo ktoś taki, z taką charyzmą i zaangażowaniem jest potrzebny. Walczak jakich mało. Na Rakietę myślę, że już czas tym bardziej po sprowadzeniu de Jonga. Jeszcze można coś na Nim zarobić.

1

@macio_944 A jakieś fajne źródełko na potwierdzenie tego, że grałeś w golfa?

10



Alan Shearer: „Powinniśmy uważać się za szczęśliwych, żyjących w czasach, w których możemy oglądać największego gracza w historii!”

1

@Yoshi94 oczywiście, że był średni i na pewno nie dla Barcy. Nie ten poziom, a wyrwany Romie tylko po złości wg mnie. Ulubieniec La Rambli i stąd taki płacz.

11

@Gacu95 to już jest tak nudne, że nawet komentować się tego nie chce.

13

@insp1re A to niby dlaczego?

43

Jestem mega ciekaw Jego współpracy z de Jongiem. Nie mogę się doczekać żeby ich obu zobaczyć razem na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?