Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Najlepszym wyborem Daniego Alvesa na przyszły sezon jest Barcelona, ale transfer nie wydaje się prawdopodobny. Obecnie Manchester City jest jego najbardziej prawdopodobnym miejscem docelowym. [di marzio]
9
Frankie Ty musisz grać w pierwszej 11. Bezdyskusyjnie!
5
@szkutnik91 Krystyna prawie 20% głosów. What a joke!
3
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Juve będzie chciało Go sprzedać...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BigShaq brać Firpo i nie wymyślać. Chłopak od Alby może się dużo nauczyć.
0
@Katalonbar doskonale wiesz, że Roberto to nie ta strona. Wg mnie i Miranda i Cucu nie nadają na bycie LO w Barcelonie.
9
@Momalsino albo się jest kibicem albo nie niezależnie kto jest trenerem i kto biega po murawie.
2
@Rewolucja123 Malcom i tak czy tak powinien odejść w poszukiwaniu większej ilości minut. Po przyjściu Griezmanna nie ma dla Niego już miejsca, a co dopiero po ewentualnym powrocie Neya.
14
@Mns21 Polską ligę powinno się zaorać.
0
@Danielao gdzie będzie transmisja?
8
Świetny news dotyczący Ansu Fati!
0
@Barcelismo ktoś coś o Nim więcej?
1
@TheCaptainVeB za 60 to może iść Rakieta, a nie Malcom, który sezon przesiedział na ławce. Wiadomo górkę trzeba zrobić żeby było z czego zejść, ale bez przesady.
0
@masq póki co nie ma żadnego info dlaczego nie uczestniczył w treningu z pierwszym zespołem.
14
Poziom spuszczenia nad de Ligtem osiągnął górną granicę. Nie ma co żałować. Najważniejszy wg mnie to transfer de Jonga.
0
@robsesh widziałeś Abe w akcji? Możesz coś więcej o Nim?
0
@BarcaInfo o co może Mu chodzić?
1
@Kapitan hawk daj spokój. Mam coraz większe przeczucie, że lato już minęło. Obym się mylił, bo urlop przede mną.
0
@BarcaInfo myślę, że sam Cou ich nie zadowoli.
0
@Sznejk niestety czas się z tym pogodzić.
1
@Nano22 to przetłumacz.
0
Noo! W końcu! Witamy na pokładzie Griezmann.
0
@kamil9040 temu źródle podziękujemy.
20
24 miliony za Rivaldo. Teraz to by było ok 200.
0
@BarcaInfo coś więcej o źródle mógłbyś napisać?
0
@sowa20 bo nie był. Póki co słabe Copa w wykonaniu Messiego. Oby w półfinale z Brazylią to się zmieniło.
0
@Bagsik88 Ani Semedo ani tym bardziej Roberto nie nadają się na PO w Barcelonie.
1
@OnlyBarcelona nie obraził bym się za taki skład jaki podałeś...
1
@AmigoBlancos wg mnie jeśli w ogóle ten transfer dojdzie do skutku, to klauzula odejścia będzie znacznie wyższa więc będzie wtedy dużo trudniej o Jego wykupienie. Poza tym uważam, że jak wróci to już nigdzie nie odejdzie. Odejście do psg chyba Go czegoś nauczyło.