4


Najlepszym wyborem Daniego Alvesa na przyszły sezon jest Barcelona, ​​ale transfer nie wydaje się prawdopodobny. Obecnie Manchester City jest jego najbardziej prawdopodobnym miejscem docelowym. [di marzio]

9

Frankie Ty musisz grać w pierwszej 11. Bezdyskusyjnie!

5

@szkutnik91 Krystyna prawie 20% głosów. What a joke!

3


Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Juve będzie chciało Go sprzedać...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BigShaq brać Firpo i nie wymyślać. Chłopak od Alby może się dużo nauczyć.

0

@Katalonbar doskonale wiesz, że Roberto to nie ta strona. Wg mnie i Miranda i Cucu nie nadają na bycie LO w Barcelonie.

9

@Momalsino albo się jest kibicem albo nie niezależnie kto jest trenerem i kto biega po murawie.

2

@Rewolucja123 Malcom i tak czy tak powinien odejść w poszukiwaniu większej ilości minut. Po przyjściu Griezmanna nie ma dla Niego już miejsca, a co dopiero po ewentualnym powrocie Neya.

14

@Mns21 Polską ligę powinno się zaorać.

0

@Danielao gdzie będzie transmisja?

8

Świetny news dotyczący Ansu Fati!

0

@Barcelismo ktoś coś o Nim więcej?

1

@TheCaptainVeB za 60 to może iść Rakieta, a nie Malcom, który sezon przesiedział na ławce. Wiadomo górkę trzeba zrobić żeby było z czego zejść, ale bez przesady.

0

@masq póki co nie ma żadnego info dlaczego nie uczestniczył w treningu z pierwszym zespołem.

14

Poziom spuszczenia nad de Ligtem osiągnął górną granicę. Nie ma co żałować. Najważniejszy wg mnie to transfer de Jonga.

0

@robsesh widziałeś Abe w akcji? Możesz coś więcej o Nim?

0

@BarcaInfo o co może Mu chodzić?

1

@Kapitan hawk daj spokój. Mam coraz większe przeczucie, że lato już minęło. Obym się mylił, bo urlop przede mną.

0

@BarcaInfo myślę, że sam Cou ich nie zadowoli.

0

@Sznejk niestety czas się z tym pogodzić.

1

@Nano22 to przetłumacz.

0

Noo! W końcu! Witamy na pokładzie Griezmann.

0

@kamil9040 temu źródle podziękujemy.

20

24 miliony za Rivaldo. Teraz to by było ok 200.

0

@BarcaInfo coś więcej o źródle mógłbyś napisać?

0

@sowa20 bo nie był. Póki co słabe Copa w wykonaniu Messiego. Oby w półfinale z Brazylią to się zmieniło.

0

@Bagsik88 Ani Semedo ani tym bardziej Roberto nie nadają się na PO w Barcelonie.

1

@OnlyBarcelona nie obraził bym się za taki skład jaki podałeś...

1

@AmigoBlancos wg mnie jeśli w ogóle ten transfer dojdzie do skutku, to klauzula odejścia będzie znacznie wyższa więc będzie wtedy dużo trudniej o Jego wykupienie. Poza tym uważam, że jak wróci to już nigdzie nie odejdzie. Odejście do psg chyba Go czegoś nauczyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?