Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pan Gajdek jak zwykle w punkt.
1
@Dankhog "zajebiście" jak cały zespół poza Araujo, bo ten był jak dzik.
1
Kibicuje Barcelonie już wiele lat i nie pamiętam żeby Barça grała wrzutkami. Tragedia jednym słowem. Bardzo przykro się na to patrzy...
3
@domisiek114 zza płota patrzał.
1
@amanter przecież gra.
1
@goldmetaxa ale Valverde to Ty szanuj.
0
@MaTt_BarcaFan wrócą kontuzjowani i będzie dużo lepiej.
1
@PatrychoO człowiek orkiestra :-)
0
@Whudi chcesz jeszcze bardziej pogrążyć Barçe?
32
https://x.com/nadjib__fcb/status/1437308956590977025
Auć :D
1
@MichalZZZ dobry. Każda akcja czy to w jedną stronę czy drugą pachnie golem. Vamos Celta!
7
40 lat
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Comfortable_ Ty tak na poważnie? Hat-trick nie mówi sam za siebie? Był jak orkiestra. Każda bramka Leo była rozpoczęta i zakończona przez Niego.
5
@parpe skomentuję to słowami xd
0
@tomek8756 no niewiele. Tylko On i Leo.
1
@masq zajebisty i polecam w 100%! Charakter MJ jest niesamowity.
0
@Barti88 i Overmarsa do dyrekcji sportowej.
0
@Encore ale się zmieszał :D
0
@Firestone podzielam Twoje zdanie :-)
5
No mega Mu pasuje!
"Najlepszy prawy obrońca w historii, który nigdy nie powinien był odejść"
1
To nie jest związek idealny, a wręcz to zaczyna być separacja między Koemanem, a Laportą. Nic dobrego dla Barçy. Wg mnie Laporta pozbędzie się Koemana po sezonie.
2
@Sulimo kto dla Ciebie jest na 10 skoro Ona 2/10?
7
@VirtuoZ mocniejszy niż Luksemburg, Litwa, Łotwa itp ;-)
0
@Mns21 nie, nie ma jeszcze ustalonej daty.
2
@Cochise złotą piłkę powinien otrzymać za poprzedni sezon. W sumie został z niej okradziony przez France Football.
2
@KrystianR lepiej nie pić tego syfu. Już lepsza będzie Yerba.
0
@Uukasz_93 zgadzam się. Na pewno nie jest wart takich pieniędzy, ale nie od dziś wiemy, że futbol jest zepsuty.
0
@RomanHoffer A to nie w Toruniu czasem?
0
@Worny i Łomacza. Drzyzga niech się uczy.