2

Pan Gajdek jak zwykle w punkt.

1

@Dankhog "zajebiście" jak cały zespół poza Araujo, bo ten był jak dzik.

1

Kibicuje Barcelonie już wiele lat i nie pamiętam żeby Barça grała wrzutkami. Tragedia jednym słowem. Bardzo przykro się na to patrzy...

3

@domisiek114 zza płota patrzał.

1

@amanter przecież gra.

1

@goldmetaxa ale Valverde to Ty szanuj.

0

@MaTt_BarcaFan wrócą kontuzjowani i będzie dużo lepiej.

1

@PatrychoO człowiek orkiestra :-)

0

@Whudi chcesz jeszcze bardziej pogrążyć Barçe?

32

1

@MichalZZZ dobry. Każda akcja czy to w jedną stronę czy drugą pachnie golem. Vamos Celta!

7



40 lat

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Comfortable_ Ty tak na poważnie? Hat-trick nie mówi sam za siebie? Był jak orkiestra. Każda bramka Leo była rozpoczęta i zakończona przez Niego.

5

@parpe skomentuję to słowami xd

0

@tomek8756 no niewiele. Tylko On i Leo.

1

@masq zajebisty i polecam w 100%! Charakter MJ jest niesamowity.

0

@Barti88 i Overmarsa do dyrekcji sportowej.

0

@Encore ale się zmieszał :D

0

@Firestone podzielam Twoje zdanie :-)

5



No mega Mu pasuje!
"Najlepszy prawy obrońca w historii, który nigdy nie powinien był odejść"

1

To nie jest związek idealny, a wręcz to zaczyna być separacja między Koemanem, a Laportą. Nic dobrego dla Barçy. Wg mnie Laporta pozbędzie się Koemana po sezonie.

2

@Sulimo kto dla Ciebie jest na 10 skoro Ona 2/10?

7

@VirtuoZ mocniejszy niż Luksemburg, Litwa, Łotwa itp ;-)

0

@Mns21 nie, nie ma jeszcze ustalonej daty.

2

@Cochise złotą piłkę powinien otrzymać za poprzedni sezon. W sumie został z niej okradziony przez France Football.

2

@KrystianR lepiej nie pić tego syfu. Już lepsza będzie Yerba.

0

@Uukasz_93 zgadzam się. Na pewno nie jest wart takich pieniędzy, ale nie od dziś wiemy, że futbol jest zepsuty.

0

@RomanHoffer A to nie w Toruniu czasem?

0

@Worny i Łomacza. Drzyzga niech się uczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?