0

@LucaMancini tak Helena pisze na tt, że wyjdzie w podstawie.

1

@Comfortable_ jak słyszę Wichniarka czy Fedka to mi się cofa. Żenujący są.

0

@BarcaInfo nikogo to nie powinno dziwić, bo każdy wie w jakiej sytuacji finansowej jest Barça.

0

@jordus100 chcesz jeszcze bardziej osłabić zespół?

0

@Pilka_jest_okragla przydał by się taki Ousmane z czasów BVB.

1

@Comfortable_ o tę bramkę właśnie chodzi.

0

@Sau_Ron m.in za to lubię La Ramble :-)

35

https://zapodaj.net/2ddcacdbf670c.jpg.html

Zdania ekspertów są podzielone.

10

@Przemek2323 typowa "stara" 9tka. Nie to co Suarez czy Benzema. Złota piłka tylko dla Leo.

2

@PatrychoO gra tak jak obrona czyli do dupy. Przypadły Mu się konkretny konkurent o pierwszą 11 np taki Onana. Rywalizacja to najlepsza motywacja.

5

@Vebrol sukcesu Mu umniejszać się nie powinno, bo po prostu nie wypada. W zeszłym sezonie był najlepszym zawodnikiem na świecie, ale stawianie Go na równi z Leo czy Cristiano to przesada.

1

@DaPidejpi taki tok rozumowania mają tutaj dzieci. Ja Leo życzę jak najlepiej mimo tego, że jest w klubie, który chyba bardziej nienawidzę niż Real.

W Premier po prostu zawsze lubiłem City, a po przyjściu Pepa jeszcze bardziej.

5

@DaPidejpi dla Ciebie może i tak. Dla mnie City na pierwszym miejscu.

23

@Momals11 Salah

0

@Coutinho007 bądźmy dobrej wiary, że chociaż na 6 meczy ;-)

3

@Coutinho007 to prawda. Nico ostatnio grał bardzo dobrze i szkoda było by Go posadzić na ławce. Jestem ciekaw jak będzie się prezentował Frenkie pod skrzydłami Xaviego. Mógłby wrócić do swojej dyspozycji za czasów Ajaxu. Był fenomenalny wtedy!

0

@Emhyr przecież Leo w tym wywiadzie nic nie mówi, że ma jakieś wątpliwości. On nie wróci jako piłkarz do Barçy.

0

@katalonczyk987 hehe nie wróci.

2

@barcelonaLM i tak powinno być i się nie zmienić.

16

@amanter Perez wiedział co robi.

0

@-barca4ever- brak węchu i smaku to objaw covida. Robiłeś test?

1

Mogę wspomóc klub kilkoma euro jeśli potrzeba.

0

@AllBundy i Frenkie też pewnie nie.

0

@eckov wszyscy na pewno sobie tego życzą.

2

@barteq to inna para kaloszy. Nic dziwnego, że wszyscy się cieszą, że Rudego już nie ma.

0

Jak jutro nie zobaczę "Thank you and good luck" to ja już nie wiem co się musi wydarzyć, żeby On poleciał! To aż wstyd oglądać taką Barçe... Laporta miej jaja i to zrób!

0

@Momals11 netto bodajże 12 mln.

3

@KrwawiaceoczyVEB ja bym zrobił paczkę zbiorową i kilku odesłał na czele z Rudym. Nawet bym zapłacił za przesyłkę.

1

@Azar_Javed śmiem w to wątpić, bo też niejednokrotnie spier... idealną sytuację.

2

@Pilka_jest_okragla On jest takim samym nieporozumieniem jak pewien Duńczyk. Obu nie powinno być w tym klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?