Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucaMancini tak Helena pisze na tt, że wyjdzie w podstawie.
1
@Comfortable_ jak słyszę Wichniarka czy Fedka to mi się cofa. Żenujący są.
0
@BarcaInfo nikogo to nie powinno dziwić, bo każdy wie w jakiej sytuacji finansowej jest Barça.
0
@jordus100 chcesz jeszcze bardziej osłabić zespół?
0
@Pilka_jest_okragla przydał by się taki Ousmane z czasów BVB.
1
@Comfortable_ o tę bramkę właśnie chodzi.
0
@Sau_Ron m.in za to lubię La Ramble :-)
35
https://zapodaj.net/2ddcacdbf670c.jpg.html
Zdania ekspertów są podzielone.
10
@Przemek2323 typowa "stara" 9tka. Nie to co Suarez czy Benzema. Złota piłka tylko dla Leo.
2
@PatrychoO gra tak jak obrona czyli do dupy. Przypadły Mu się konkretny konkurent o pierwszą 11 np taki Onana. Rywalizacja to najlepsza motywacja.
5
@Vebrol sukcesu Mu umniejszać się nie powinno, bo po prostu nie wypada. W zeszłym sezonie był najlepszym zawodnikiem na świecie, ale stawianie Go na równi z Leo czy Cristiano to przesada.
1
@DaPidejpi taki tok rozumowania mają tutaj dzieci. Ja Leo życzę jak najlepiej mimo tego, że jest w klubie, który chyba bardziej nienawidzę niż Real.
W Premier po prostu zawsze lubiłem City, a po przyjściu Pepa jeszcze bardziej.
5
@DaPidejpi dla Ciebie może i tak. Dla mnie City na pierwszym miejscu.
23
@Momals11 Salah
0
@Coutinho007 bądźmy dobrej wiary, że chociaż na 6 meczy ;-)
3
@Coutinho007 to prawda. Nico ostatnio grał bardzo dobrze i szkoda było by Go posadzić na ławce. Jestem ciekaw jak będzie się prezentował Frenkie pod skrzydłami Xaviego. Mógłby wrócić do swojej dyspozycji za czasów Ajaxu. Był fenomenalny wtedy!
0
@Emhyr przecież Leo w tym wywiadzie nic nie mówi, że ma jakieś wątpliwości. On nie wróci jako piłkarz do Barçy.
0
@katalonczyk987 hehe nie wróci.
2
@barcelonaLM i tak powinno być i się nie zmienić.
16
@amanter Perez wiedział co robi.
0
@-barca4ever- brak węchu i smaku to objaw covida. Robiłeś test?
1
Mogę wspomóc klub kilkoma euro jeśli potrzeba.
0
@AllBundy i Frenkie też pewnie nie.
0
@eckov wszyscy na pewno sobie tego życzą.
2
@barteq to inna para kaloszy. Nic dziwnego, że wszyscy się cieszą, że Rudego już nie ma.
0
Jak jutro nie zobaczę "Thank you and good luck" to ja już nie wiem co się musi wydarzyć, żeby On poleciał! To aż wstyd oglądać taką Barçe... Laporta miej jaja i to zrób!
0
@Momals11 netto bodajże 12 mln.
3
@KrwawiaceoczyVEB ja bym zrobił paczkę zbiorową i kilku odesłał na czele z Rudym. Nawet bym zapłacił za przesyłkę.
1
@Azar_Javed śmiem w to wątpić, bo też niejednokrotnie spier... idealną sytuację.
2
@Pilka_jest_okragla On jest takim samym nieporozumieniem jak pewien Duńczyk. Obu nie powinno być w tym klubie.