Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale tak długopisem?
0
@Janiama Hajto cały czas mówił, że Neuer jest 12 piłkarzem...
1
@arni72 taki sam jest na TVP
1
@GeneralXavi pierwszy będzie ter Stegen
0
@Wossi61FCB to i tak awansu nie da.
0
Coman Minguezą kręci jak takim wiatraczkiem które dzieci mają przy swoich rowerach.
0
@KrystianR obu nie powinno być w tym klubie. Ter Stegen dołuje już kolejny sezon. W 11 meczach LM stracił 25 bramek!
44
Mingueza...
0
@TheMugShot Ty pewnie też dodając taki komentarz.
13
Z Nim w składzie byłbym choć trochę spokojniejszy...
1
@pawello10 i to jest piękne podejście! Vamos Barça!!
0
@LS kibic czy zwykły troll?
7
@Azi a ja wspominam @Shiba i Jego ciekawostki. Świetne były! Zwłaszcza te o kosmosie.
2
@DaPidejpi https://www.instagram.com/reel/CWH0EokjvxH/?utm_medium=copy_link
5
https://www.instagram.com/reel/CWH0EokjvxH
Piękna zemsta :-)
20
Nie rozumiem jak można być takim dzbanem?! Szkoda, że w ogóle po niego poszli...
6
@zorf spokojnie i jeszcze raz napisz o co Ci chodzi?
2
Niech skomplikuje tak, żebyśmy Go pożegnali ---> exit
0
@CLionelMessi ale jest kruchy jak szkło i wg mnie powinien odejść. Niech L4 bierze w innym klubie za grube miliony. Barçe już dość oskubał.
0
@Encore jak ja tego dzbana nie lubię!
0
Lets celebrate :D
1
@ZefkaKG kto i kiedy na co się zarzekał?
0
@joloskyy bo Go spłodził to Mu się należy.
0
@YoungLeosia xD
0
@michal26 oj dzisiaj będzie jeden wielki lament :-)
0
@AdiKingu96 tak, oczywiście, bez dwóch zdań :-)
2
Można śmiało napisać, że Real wygrał takim samym fuksem jak Barça.
2
@T^L wsparcie dla prześladowanych kobiet we Włoszech.
0
@Encore i tak nic nie grał :-)
1
@Messibestplayerintheworld nic tylko sie cieszyć :-)