8

Ale tak długopisem?

0

@Janiama Hajto cały czas mówił, że Neuer jest 12 piłkarzem...

1

@arni72 taki sam jest na TVP

1

@GeneralXavi pierwszy będzie ter Stegen

0

@Wossi61FCB to i tak awansu nie da.

0

Coman Minguezą kręci jak takim wiatraczkiem które dzieci mają przy swoich rowerach.

0

@KrystianR obu nie powinno być w tym klubie. Ter Stegen dołuje już kolejny sezon. W 11 meczach LM stracił 25 bramek!

44



Mingueza...

0

@TheMugShot Ty pewnie też dodając taki komentarz.

13



Z Nim w składzie byłbym choć trochę spokojniejszy...

1

@pawello10 i to jest piękne podejście! Vamos Barça!!

0

@LS kibic czy zwykły troll?

7

@Azi a ja wspominam @Shiba i Jego ciekawostki. Świetne były! Zwłaszcza te o kosmosie.

5

20



Nie rozumiem jak można być takim dzbanem?! Szkoda, że w ogóle po niego poszli...

6

@zorf spokojnie i jeszcze raz napisz o co Ci chodzi?

2

Niech skomplikuje tak, żebyśmy Go pożegnali ---> exit

0

@CLionelMessi ale jest kruchy jak szkło i wg mnie powinien odejść. Niech L4 bierze w innym klubie za grube miliony. Barçe już dość oskubał.

0

@Encore jak ja tego dzbana nie lubię!

0



Lets celebrate :D

1

@ZefkaKG kto i kiedy na co się zarzekał?

0

@joloskyy bo Go spłodził to Mu się należy.

0

0

@michal26 oj dzisiaj będzie jeden wielki lament :-)

0

@AdiKingu96 tak, oczywiście, bez dwóch zdań :-)

2

Można śmiało napisać, że Real wygrał takim samym fuksem jak Barça.

2

@T^L wsparcie dla prześladowanych kobiet we Włoszech.

0

@Encore i tak nic nie grał :-)

1

@Messibestplayerintheworld nic tylko sie cieszyć :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?