0

@Croocers no ja mam nadzieję, że to żart z tym Moratą...

1

0

@Ghotti zjechał z formą jak całe Atletico. Tak jak u nas Frenki.

0

@Colin94 nie wiem na uj.

4

@klopx jest zawsze w ten sam dzień tygodnia co Wigilia.

1

@Vebrol obyś się mylił. Ja tam bym Go chciał u nas w lecie.

2

@Huberc1kk ja kupiłem na Zalando trójpak gładkich koszulek Diesel. Świetne są i w dobrej cenie.

0

@matirix20 ucieka szczur z reprezentacji. Z tonącego statku.

0

A Luukowi Cadiz podobno nie pasuje, bo takie info na tt się pojawia.

2

@PatrychoO TVP=TVN. Jedna wielka manipulacja widzem.

0

@Worny ciekawe czy się spóźnił...

9



Tęsknię za tym krejzolem...
Najlepszy kapitan!

1

@kamyk_23 myślę, że jeszcze Ci wytknie miejsca do poprawy ;-)

1

@Kurkmen skoro Xavi Go chce to ma na Niego pomysł/plan. Wg mnie to dobry transfer. Pep nie robi ze swoich piłkarzy najemników więc jak Ferran chciał odejść to Mu problemów nie robił.

0

@maroon już było tyle tematów na ten temat, że szkoda powielać jak go zarejestrują ;-) ale bądź spokojny, zarejestrują.

3

@Rewolucja123 pewnie, że tak. Wg mnie idealny zastępca Busiego. Żałowałem, że nie wylądował u nas.

1

@Kurkmen zagra na każdej pozycji z przodu. U Pepa prawe skrzydło bądź fałszywa 9.

0

@AdiKingu96 a ja uważam, że z nowym sztabem medycznym może być tym razem na odwrót.

0

@DonAndrzejos to najlepszy transfer od dłuższego czasu! Jeszcze jak opierdzieli w styczniu Cou i Sama to będzie szefem!

0

@ranger3120 Laporta szef.

1

@Nefir nie kracz.

2

@LambiPL dlatego bardzo liczę, że kontrakt z Nim nie zostanie przedłużony i nie będzie Go w kolejnym sezonie.

1

@Messibestplayerintheworld odstrzelą Desta, a Roberto zostanie...

2

@bartekvisca jak wył grzejniki, to potem zużyjesz jeszcze więcej energii na ogrzanie mieszkania.

0

@norbi77 ale Panie, teraz nie ma kim grać...

1

@zenoowity póki co to ja nie wiem o co Tobie chodzi?

0

@Encore i to też może być powód Jego gorszej dyspozycji... tylko Mu i Jego Żonie współczuć i wspierać.

51

Podobno Żona Frenkiego była w ciąży i straciła dziecko... :-(


14

@Kaziol47 nie z Laportą i Alemanym za sterami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?