Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Dembele jest bardziej na wylocie, a mimo to gra. Depay ma jeszcze rok kontraktu.
0
@Hartge nie pamiętam kiedy, ale to nie zmienia faktu, że lubi ten stadion i będzie chciał się zrewanżować za niewykorzystany karny.
0
@Kengo czułem, że tak będzie skoro postawili autobus. Strzelili i murowanko.
4
@AFA90 Leo będzie na swoim boisku treningowym. Liczę, że zagra koncert i uciszy Bernabeu.
0
@Yoshi94 jak Ty na to wpadłeś? ;-)
0
@Emhyr ale rajd z piłką niczego sobie.
9
Abde
0
"My ich (piłkarzy) robotyzujemy, a talent jest tym, co robi różnicę." [@Xavi Hernandez]
0
Moim zdaniem może być to spowodowane wojną na Ukrainie. Mega nie pewne czasy, a niewiadomo co nas czeka jeszcze w przyszłości.
6
Ciekawe czy jakby kazali Mu skoczyć z mostu to też by tak zrobił? Prymitywny gość.
2
@El dominatore
0
@szkutnik91 podobno mega talent. @ViscaBarca123 na swoim tt trochę o Nim napisał.
12
Klasyk :-)
1
@derlysy1979 mogła by być to przyjemność dla Niej... ;-)
1
@lukaszbarca15 dlatego podano ileś milionom Polaków jod?
7
@Tomason przecież nad Polskę dotarła chmura po wybuchu w Czarnobylu.
3
Koeman dzbanie, Ferran został kupiony, że tak powiem na raty. Pierwsza płatność w lecie.
0
@D10SLEO to się niestety sprzedaje w tych czasach.
7
https://x.com/ThePeakyBlinder/status/1499413439164334080
Coraz bliżej Peaky, coraz bliżej Peaky... :-)
0
@AFA90 przecież ja jestem.
0
Kroos kontuzja i nie zagra w rewanżu. Coraz mniejsze szanse mają wg mnie na awans, ale to bardzo dobrze :-)
19
Penya w Kijowie
3
@Messibestplayerintheworld Xavi ball przyciąga.
2
Revertera już w klubie nie ma to i temat CVC wrócił.
1
@Baaarca95 nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaje mi się, że jest to rachunek z bilingiem.
0
@Nazio87 mieszkam niedaleko Powidza i tutaj na niebie w rejonie też dużo się dzieje.
0
@szkutnik91 Christensen, Azpi, Mazraoui, Kessié i Haaland. Byłbym ukontentowany ;-)
0
@masq Rodri byłby idealnym następcą Busiego wg mnie no ale niestety nie do wyjęcia. Szkoda, że odrazu z Atletico do nas nie trafił.
1
@Messibestplayerintheworld Dani jest piękny! Wkład Jego w zespół jest ogromny, a gra jakby się w ogóle nie zestarzał.
23
@LonelyVEB podpinam się. Mega to irytujące! Kiedyś już to zgłaszałem, ale nadal bez zmian.