Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 to obraźliwe dla Araujo jest.
0
@FC1899Barca jakby w niebie wodę w kiblu spuścili :P
1
@AmigoBlancos chyba nikt tak na mnie denerwująco nie działa jak ten palant.
1
@AllBundy za co?
1
@BART97 obym się mylił i żebyś to Ty miał rację, ale ja tu wygranej dzisiaj nie widzę.
5
@Barca1992 Covid śmierdzi na odległość! Dobrze, że się nie zaszczepiłem.
0
@BART97
:-)
1
@Hubsao odrazu człowiek przypomina sobie serial Czarnobyl i skutki popromienne.
4
@BART97 przecież my w dupe z nimi dostaniemy i Robert tu nie pomoże.
3
@Maurolkit ja oglądam w apce na TV i zero kłopotów.
0
@Kengo oby, bo PSG mocno na Niego naciska.
5
@Introwertyk nie no pewnie lepiej z Bartomeu było. Chyba nie wiesz co piszesz. Z Laportą i Alemanym za sterami człowiek odrazu spokojniejszy.
1
@don'T.R.I.P.e obejrzałem właśnie. Dzięki. Świetny dokument!
0
@Sau_Ron ja czuję, że wyląduje w Barcelonie.
0
@Emhyr to zdjęcie jest stare, a poza tym dobrze, że gówniarza juz nie ma w Barcelonie.
0
@MrShakira nie no jasne, żartowałem. Albie czasem się należy ;-)
3
@MrShakira martwił bym się o Albe.
0
@Muszynianka taki Papcio Joe.
0
@cchesterr43 Kosmos jest cudowny, a jego tajemniczość sprawia, że jest jeszcze bardziej fascynujący.
Kiedyś był tutaj taki użytkownik Shiba. Niesamowite ciekawostki wrzucał.
1
@VegetaPolska A to mnie zszokowałeś tą wiadomością. Szkoda. Wielka.
0
@Criss18Barca MŚ coraz bardziej w naszym zasięgu...
1
@tomek8756 no i bardzo dobrze. Niech się boi Cris :-) to drużyna na Jego poziom także pewnie trójkę właduje.
0
@takisobiektos A co Czesio mógł zrobić po "4 jednostkach treningowych"?
2
@DLFCB tak jakby żadna strata.
6
@Zawsze_Wierny Bale tak w ch... robi Real, że aż Mu kibicuje :-)
0
@BoreekxD bo Ty mi tak karzesz? A druga rzecz od kogo chcesz info jak nie od dziennikarza sportowego?
0
Udział Barcelony w wyścigu o usługi Kylian Mbappe jest nieprawdą.
2
@Emhyr chyba flop.
1
@Messibestplayerintheworld Nie, nie i jeszcze raz NIE. To już wolę Aube i Luuka, który jest lepszy od Neya.
0
@DonMatteo901 Sanah asłuchalna? Nowe, nie znałem.