10

@Conradxc po zwycięstwie nad spadkowiczem Levante też mieliście ładną podniete :-)

0

Na więcej i tak nie zasługuje.

0

@kuz Bayern sięga po Hallera więc to oznacza, że Lewy odchodzi.

1

@AlexDark00 też jestem za tym żeby postarali się o Koulibaly. On z Araujo mogą stworzyć mur nie do przejścia.

Kiedyś podawali, że de Ligt ma klauzule w wysokości 120 mln. Potem niby miała zostać zmniejszona jeszcze przez Raiole, ale niewiadomo to jakiej kwoty. Mimo wszystko nawet 50 mln wydaje się za dużo za Niego.

0

@nioton mobilna jest tragiczna. Co kliknięcie to reklama.

1

@Kuba0723 widocznie jest tak dobry jak nasz Ryszard.

6

@Mr8lack ten przynajmniej jest do kogoś podobny, bo ten Cristiano na lotnisku nie.

2

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1525395183285706754

Zaraz po raz enty będzie łączony z Barçą. Teraz bym Go chyba nie chciał. Dwa ostatnie sezony to równia pochyła w dół. Poza tym piłkarze Ajaxu w innych klubach zaliczają zjazd (Frenkie, Ziyech, de Ligt, Donny...).

0

@Danny Gaucho podeślij jak możesz ile G i A ma Luis?

0

@Messibestplayerintheworld ostatnio to brak sezonu be kontuzji mięśniowej u Niego.

0

@clyde kiedyś to był rap. Nie to co teraz...

6



El Pistolero
Szkoda, że On tak zjechał w dół...

4



Zaśmiane :-)
Sergio tu nie ma rzeczywiście.

21

Araujo - Koulibaly

0

@Gracek10 pewnie zostanie, ale gdyby z Jego transferu można by wzmocnić kilka pozycji to jestem za.

1

7



Biznes klasa

5

@Lionel_Messi10 nie wygląda happy.

1

@DonAndrzejos kosztem chyba Frenkiego.

0

@zodiak_10 wiem, ale póki co przyszłość Barçy też się kolorowo nie zapowiada...

0

@Jestjakjest współ zasługa na pewno.

0

@zodiak_10 A skąd wiesz, że wyjdziemy z grupy w przyszłej LM? Masz taką pewność, bo ja po ostatniej to nie tak bardzo.

12



Bartomeu Ty ...

3

@Kos111 ta, chyba na pokrycie dziury budżetowej w tym sezonie.

1

@Cwaniak4 wg mnie to drugie.

0

@vangoor ogólnie ostatnio mobilna to jeden wielki żart. Reklama reklamę pogania.

0

@DonAndresFCB Javi, który to podał ostatnio to chyba coś ćpa.

1

@VanBest gratki i gumowych drzew.

7

@Adamski69 trzymanie tego w sobie jest niezdrowe.

0

Na pewno nierealna opcja, ale mimo wszystko z chęcią bym Go u nas zobaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?