Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Conradxc po zwycięstwie nad spadkowiczem Levante też mieliście ładną podniete :-)
0
Na więcej i tak nie zasługuje.
0
@kuz Bayern sięga po Hallera więc to oznacza, że Lewy odchodzi.
1
@AlexDark00 też jestem za tym żeby postarali się o Koulibaly. On z Araujo mogą stworzyć mur nie do przejścia.
Kiedyś podawali, że de Ligt ma klauzule w wysokości 120 mln. Potem niby miała zostać zmniejszona jeszcze przez Raiole, ale niewiadomo to jakiej kwoty. Mimo wszystko nawet 50 mln wydaje się za dużo za Niego.
0
@nioton mobilna jest tragiczna. Co kliknięcie to reklama.
1
@Kuba0723 widocznie jest tak dobry jak nasz Ryszard.
6
@Mr8lack ten przynajmniej jest do kogoś podobny, bo ten Cristiano na lotnisku nie.
2
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1525395183285706754
Zaraz po raz enty będzie łączony z Barçą. Teraz bym Go chyba nie chciał. Dwa ostatnie sezony to równia pochyła w dół. Poza tym piłkarze Ajaxu w innych klubach zaliczają zjazd (Frenkie, Ziyech, de Ligt, Donny...).
0
@Danny Gaucho podeślij jak możesz ile G i A ma Luis?
0
@Messibestplayerintheworld ostatnio to brak sezonu be kontuzji mięśniowej u Niego.
0
@clyde kiedyś to był rap. Nie to co teraz...
6
El Pistolero
Szkoda, że On tak zjechał w dół...
4
Zaśmiane :-)
Sergio tu nie ma rzeczywiście.
21
Araujo - Koulibaly
0
@Gracek10 pewnie zostanie, ale gdyby z Jego transferu można by wzmocnić kilka pozycji to jestem za.
1
7
Biznes klasa
5
@Lionel_Messi10 nie wygląda happy.
1
@DonAndrzejos kosztem chyba Frenkiego.
0
@zodiak_10 wiem, ale póki co przyszłość Barçy też się kolorowo nie zapowiada...
0
@Jestjakjest współ zasługa na pewno.
0
@zodiak_10 A skąd wiesz, że wyjdziemy z grupy w przyszłej LM? Masz taką pewność, bo ja po ostatniej to nie tak bardzo.
12
Bartomeu Ty ...
3
@Kos111 ta, chyba na pokrycie dziury budżetowej w tym sezonie.
1
@Cwaniak4 wg mnie to drugie.
0
@vangoor ogólnie ostatnio mobilna to jeden wielki żart. Reklama reklamę pogania.
0
@DonAndresFCB Javi, który to podał ostatnio to chyba coś ćpa.
1
@VanBest gratki i gumowych drzew.
7
@Adamski69 trzymanie tego w sobie jest niezdrowe.
0
Na pewno nierealna opcja, ale mimo wszystko z chęcią bym Go u nas zobaczył.