Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Osobiście wolałbym Jego niż Alonso. Oby przyszedł.
0
@Emhyr o, a Jego to z chęcią bym zobaczył w trykocie Barçy.
5
@bartas97 trochę nie na miejscu.
33
Piękny to był mecz.
Zdjęcie jedno z moich ulubionych.
1
@MesQueUnClub96 Real dał więcej za Viniego czy Rodrigo.
1
@Bykunn BRAWO i jeszcze raz BRAWO! Szkoda, że zbukami jeszcze nie dostał.
8
https://x.com/Palucki_B/status/1523604470919143430
Brawo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 On sam chce odejść, a umowa kończy się 2023. Nie wierzę, że Pep by Mu utrudniał odejście.
18
@Keriox jak Barça i tak zesrają się metr przed bramką.
0
@LloretDeMar A kij im w oko.
3
@Pawel13sz jak chcą kupować i podpisywać nowych grajków to jest to nieuniknione. Muszą wpompować pieniądze. Oby na dobrych warunkach dla Barçy.
3
@AmigoBlancos zbroje obsraliście przed Atletico stąd te zmiany a nie jakieś oszczędzanie :p
4
@budel17 tylko przypomnij sobie ile te Jego podania przyniosły goli m.in. Leo.
0
@Bogan śledzę tak jak Ty czyli nigdzie, ale nie wierzę, że jest gorszy od Neto, a lepszy na pewno.
0
@Kidd mi odpowiedzieli tak: "Uprzejmie informuję, że kanał Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport) nie jest cześcią pakietu Player (bez reklam) + CANAL+ kanał jest dostępny w pakiecie KANAŁY TV przesyłam bezpośredni link". Doją z każdej strony.
0
@Jestjakjest Pablo Torre
3
Tenas między słupki, a nie ten ręcznik.
0
Mam wykupiony pakiet Canal+ na playerze, ale ten pakiet nie wiem dlaczego nie obejmuje kanału Canal+ Sport 5 i wołają ode mnie jeszcze 15 zł. Żart.
1
@DonAndrzejos On tak samo nie określony by był jak Cou czy Griezmann. Nam 9 potrzeba. Jao nią nie jest
48
https://x.com/Heksagonalny/status/1522218378051555328
Ja miałem :-)
0
@Lionel_Messi10 przecież wg kilku źródeł Barça zbliżyła się do oczekiwań Francuza, a On sam je obniżył. Podobno największy problem to prowizje.
1
@Lionel_Messi10 zostanie i niech to juz się skończy.
0
@panczo Dias był by lepszy, ale wiadomo, że to nierealna opcja. Zobaczymy co Barça zrobi jak wpadnie konkretna oferta za Niego, mimo tego, że Xavi chce pozostania Holendra.
0
Wg tego źródła City mocno zainteresowane de Jongiem. Niech dają Bernardo i Laporte i możemy rozmawiać ;-)
2
@DonAndrzejos różnie różne źródła podają. Jedni podają, że jak Ousmane zostanie to odpuszczą Raphinhie, ale oby tak nie było. Dwóch takich nam potrzeba.
6
@Lionel_Messi10 Good crazy oby jeszcze z nami został.
4
@Cwaniak4 jego matka już to dementuje.
1
Rodrygo Mr. Champions - ładnie odlecieli.
0
@Batys normalnie. Jeśli jesteś kibicem Barçy to ostatnimi czasy zaznałeś kilkukrotnie sfrajerzenia.