Jak dla mnie bohaterem pierwszej połowy jest Tello, nie tylko dla tego, że strzelił bramkę, ale pociągną też parę akcji do przodu. Jeśli Zagra drugą połowę tak samo to będzie dobrze :)
Jeśli dziś Fabs pokaże to co z Valencią zagrał, a Messi zacznie grać to do czego nas przyzwyczaił to mamy pewne 3pkt.
Oby dziś nie było żadnych niespodzianek, nie możemy sobie pozwolić już na jakąkolwiek stratę pkt, jeśli chcemy dalej myśleć o lidze.
Komentarze
0
To raczej lekka kontuzja nie jest, inaczej zawodnicy obu drużyn by nie łapali się za głowy.
Ale oby te przypuszczenia okazały się mylne.
0
0
Aż mnie ciarki przeszły jak to zobaczyłem...
0
Jak dla mnie bohaterem pierwszej połowy jest Tello, nie tylko dla tego, że strzelił bramkę, ale pociągną też parę akcji do przodu. Jeśli Zagra drugą połowę tak samo to będzie dobrze :)
0
Jeśli dziś Fabs pokaże to co z Valencią zagrał, a Messi zacznie grać to do czego nas przyzwyczaił to mamy pewne 3pkt.
Oby dziś nie było żadnych niespodzianek, nie możemy sobie pozwolić już na jakąkolwiek stratę pkt, jeśli chcemy dalej myśleć o lidze.
0
I karny, teraz trzeba to tylko wykorzystać i będzie luzik ;D
0
Co to jest za sędzia do diabła??
0
Dłużej to oni nie mogą schodzić z boiska?
0
GOOOOOOOOOL!!!!!!!
0
Aż mnie ciarki przeszły jak to zobaczyłem...