Fabre4
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To raczej lekka kontuzja nie jest, inaczej zawodnicy obu drużyn by nie łapali się za głowy.
Ale oby te przypuszczenia okazały się mylne.
0
0
Aż mnie ciarki przeszły jak to zobaczyłem...
0
Jak dla mnie bohaterem pierwszej połowy jest Tello, nie tylko dla tego, że strzelił bramkę, ale pociągną też parę akcji do przodu. Jeśli Zagra drugą połowę tak samo to będzie dobrze :)
0
Jeśli dziś Fabs pokaże to co z Valencią zagrał, a Messi zacznie grać to do czego nas przyzwyczaił to mamy pewne 3pkt.
Oby dziś nie było żadnych niespodzianek, nie możemy sobie pozwolić już na jakąkolwiek stratę pkt, jeśli chcemy dalej myśleć o lidze.
0
Nie, nie, nie Thiago musi pozostać na Camp Nou, jest to naprawdę utalentowany zawodnik.
A tak po za tym, kiedyś już sprzedaliśmy wielki talent, czyli Fabsa, po ty by za parę lat wydać kasę by go z powrotem pozyskać.
0
Dłużej to oni nie mogą schodzić z boiska?
0
Ja pier....
Co się dzieje z Leo??
0
Tello pokazał już w pierwszej akcji jaki potencjał w nim drzemie, jak dla mnie jest lepszy od Cuenci.
0
Ajjj, ale Fabs był blisko...
0
Tello i Thiago muszą coś wnieść do naszej gry, ale dziwne, że Xaviego Pep zdjął
0
Zostało już tylko 20min, zaczyna robić się gorąco...
0
Messi mógłby od czasu do czasu podać...
0
Właśnie dlatego Platini nie powinien się dłużej opierać z wprowadzeniem techniki do futbolu. MŚ w RPA już to świetnie pokazały, a kolejny sezony to tylko udowadniają.
0
Moim zdaniem nie jest nam potrzebny kolejny napastnik, mamy siłę ofensywną, nie stajmy się drugim Manchsterem City.
0
Chyba go trochę poniosło z tą wypowiedzią, wstydził by się w ogóle porównywać Thiago Silve do Puyola i Pique.
0
Piękne zdjęcie, szkoda, że na tym zdjęciu nie mieli tych koszulek co wyszli w nich na boisko ;D
0
Wszystkiego najlepszego Seydou!!!
0
Abi to wspaniały człowiek, bez dwóch zdań.
0
I koniec, wspaniały mecz, działo się co niemiara, ale zasłużone zwycięstwo ;)
0
I Barca znów rusza do przodu ;D
0
GOOOOOOOOOL!!!!!!!
0
I karny, teraz trzeba to tylko wykorzystać i będzie luzik ;D
0
Thiago za Cesca, a brawa i tak dla Fabsa, starał się, ale wiadomo, że nie zawsze wychodzi tak jak by ktoś chciał tego.
0
Teraz trzeba strzelić jeszcze jedną bramkę, by wygrana nie wymknęła się w końcówce spotkania.
0
A jednak Sanchez :D
0
JEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!
LEOOOOOO!!!!
0
Sanchez zagrał dobrą pierwszą połowę a w tej drugiej mu jakoś nie idzie...
0
Teraz jak gramy w przewadze to MUSIMY strzelić!
0
Co to jest za sędzia do diabła??